Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Należałoby to zgłosić jak najszybciej to TOZu i związku kynologicznego! Kto robił te zdjęcia? Czy ta osoba już coś robi w tym kierunku? gdzie znajduje się to piekło dla psów???
  2. [quote name='Draczyn']Ja mam czarną serię. Właśnie się dowiedziałam, że sobotnią noc zmarł nasz dobry przyjaciel. Jeden z najlepszych psich treserów. Zaczynał od pozoranta, jako młody chłopak i całe życie poświęcał psom. Kiedy przyjdzie wreszcie ta niedziela[/quote] Draczyn sorki, ze do tego wracam,ale niedawno dowiedziałam sie, że prawdopodobnie zmarł fantastyczny treser u którego układałam moją psicę. Nie jestem pewna tych informacji, dlatego pytam. Czy ty piszesz o panu Zenku, który miał buldożka i tresował na spójni wraz z panem Kaziem (który też podobno nie żyje:()????
  3. śliczna ta karteczka:x-mas:
  4. Ja też chciałabym przyłączyć sie do życzeń, wszystkim zabuldożonym i jeszcze niezabuldożonym (ale w buldożkach zakochanym) wesołych, rodzinnych i puchatych Świąt!!!!!:x-mas:
×
×
  • Create New...