[quote name='Draczyn']Ja mam czarną serię. Właśnie się dowiedziałam, że sobotnią noc zmarł nasz dobry przyjaciel. Jeden z najlepszych psich treserów. Zaczynał od pozoranta, jako młody chłopak i całe życie poświęcał psom. Kiedy przyjdzie wreszcie ta niedziela[/quote]
Draczyn sorki, ze do tego wracam,ale niedawno dowiedziałam sie, że prawdopodobnie zmarł fantastyczny treser u którego układałam moją psicę. Nie jestem pewna tych informacji, dlatego pytam. Czy ty piszesz o panu Zenku, który miał buldożka i tresował na spójni wraz z panem Kaziem (który też podobno nie żyje:()????