Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. no to tekscik i jedziem z ogloszeniami, cos czuje ze to znow Agnie znajdzie cudowny domek
  2. [quote name='Agnie Koty']Kiwi ma się dobrze! Jej apetyt jest zastraszający, wygląda jak maly pasiasty warchlaczek,:evil_lol: . Wesoła z niej dziewczyna, zabiera nam wszystko, rwie papiery, szczeka jak wariatka na koty, wisi na mojej spódnicy uczepiona zębami, etc. Ożywia nasz dom ze aż miło. Dzisiaj nawet nie moglam porozmawiać z przjaciółką bo mnie skutecznie zagłuszala. :evil_lol:[/quote] Agnie ja cie prosze ty ja na diete przerzuc, bo urosnie z niej pies wielkosci smoka i nikt go nie zechce :placz:
  3. [LEFT]TZ - Towarzysz Zycia :lol: [/LEFT]
  4. ale na Cyganka od Chrupka? bo na afn sa dwa Cyganki
  5. kotów ci u nas dostatek :) gorzej z komunikacją, to jest jozefow kolo legionowa, trzeba jechac do legionowa i stamtad jest komunikacja tamtejsza ale szczerze przyznam ze chyba kiepsko jezdzi a gdzie ta pani mieszka?
  6. [quote name='Agnie Koty']kiwi zdrowe. a mnie ktoś rano pod bramę podrzucił malego kotka....:-([/quote] no masz ci los, co za ludzie no :mad:
  7. no wiecie dziewczyny.....w tym wieku.....to nie dziwota :evil_lol:
  8. To brzmi tak jakby Figa byla conajmniej dreczona przez Agnie :diabloti: po dwoch miesiacach pies przyzwyczaja sie do nowej rodziny i spokojnie mozna starą juz odwiedzac. Tym bardziej, ze to dziecko jeszcze i szybciej zapomina niz dorosły psiak. Zmienie tytuł tego wątku i bedzie to wątek młodej.
  9. tak jak pisze Arka zamknąć na przyjmowanie, a co za tym idzie brak jakichkolwiek funduszy
  10. to jest Jozefów koło Legionowa, koło Warszawy
  11. zródło: FAKT z 20.11.2006
  12. niestety artykuł jest za mały zeby go przeczytac :shake:
  13. ta druga podobno zarezerwowana, ale bierz tamte co masz na miejscu z transportem ciezko i z wyciagnieciem rowniez, bo to tak łatwo nie ma, trza umowe podpisac i za szczeniusia zapłacic, wiec na dzien dzisiejszy nic wiecej nie wydobede, bo jeszcze sie za te pieknote nie rozliczylam
  14. koniecznie musza sie zaprzyjaznic :evil_lol:
  15. podnosimy i prosimy o wsparcie finansowe na spłate długu i na hotel
  16. ale cudo :loveu: i pomyslec, ze jeszcze pare miesiecy temu nie wiedzielismy czy przezyje taka była mizerniutka i schorowana. Jak sobie ją przypomne w tej łazience ledwo zywą.....:-( ale dała rade, silne babsko :loveu: a dzieki komu?????????? dzieki naszej Agnie-koty najwspanialszej :multi:
  17. dzieki Asica :lol: mamy jeszcze taką: [URL]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC00762.jpg[/URL] jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33634[/URL]
  18. Agnie - ja tez bym chciala sie dolozyc, jutro nastepna wizyta i kasiora musi byc, bo pani Madzia cie pogoni :evil_lol: szkoda, ze ja taka zamotana jestem, bo moglam ci zabawki dla malej dac, ale to bylo w takim stersie załatwiane, ze nie pomyslalam
  19. jestem bardzo dziewczyny bardzo wam dziekuje :loveu: Asiu wielkie dzieki po raz kolejny za pomoc, wiem ze ciezko ze tylko jedna, ale to zawsze jedno zycie wiecej uratowane. Niestety szczeniaków sie "namnozyło" ze hoho, wczoraj przyniesli chyba z 10. W kojcu obok hienki jest 6 nowych i w łazience 4 czy 5. Wszystkich zal niestety :-( Ta mała jest cały czas w łazience, nic jej -odpukac- nie dolega, jest wesolutka i ma apetyt. Wiec jest nadzieja ze bedzie dobrze. Agnie - super ze ja wzielas, nie wiem jak dziekowac :loveu: Podaj prosze konto na pw, to przesle cosik na leczenie u naszej super pani Madzi :p Hienka byla odrobaczana 2 tygodnie i tydzien temu. Szczepienie było robione 21 pazdziernika. Czy sunia ma tatuaz?
  20. zupełnie nie rozumiem dlaczego zadna ciotka nie pieje z zachwytu nad Kacperkiem :mad:
  21. sprobuje wieczorkiem dodzwonic sie do kierwoniczki i zapytac czy bedzie ktos, zeby wydac hienke o 8 rano
  22. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC01058.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC01065.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC01062.jpg[/IMG]
  23. za sam pobyt w klinice i zastrzyki a za operacje jeszcze trzeba oddać 400 zł :placz: i za tydzien rtg.....załamka
  24. zdecyduje w sobote, zobacze ktore bedzie w wiekszej potrzebie, jak narazie to mala siedzi w cieple
  25. dopisałam w tytule, ze potrzebna pomoc finansowa, ale na szczescie mysle ze niewielka. Mam nadzieje, ze sunia nie jest przeziebiona i kasa bedzie tylko na szczepienia potrzebna.
×
×
  • Create New...