-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
oj fona wielkie dzieki - Ty zawsze pamietasz o "naszych" psiakach :loveu:
-
bardzo prosimy o pomoc, zbieramy pieniadze na pobyt w klinice i leczenie Terry, pomozcie ciotki dobre
-
ja piernicze :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale ładna jest nie ma to tamto :loveu:
-
Agnie juz sie wysprzedala z ksiazek na zapas chyba .... jakby kasy brakowalo dawaj koniecznie znać kurcze...przykro mi bardzo, ze tym razem ubrałam Cie w taki kłopot :oops: :placz:
-
juz znam nazwe BIOMECTIN
-
no wlasnie o te wyłysienia pytam, bo wczesniej nie bylo o tym mowy. Jak sa te okulary wokol oczu to niestety nuzyca :placz: wiem, ze na to podaje sie zastrzyk raz na tydzien przez 3 tygodnie, dowiem sie jak to sie nazywa. Trzeba go podac jak najszybciej zeby nie dopuscic do rozwoju choroby.
-
Terruni potrzebna jest jak najszybciej diagnoza i leczenie, ona nie moze juz dłuzej czekac :-(
-
Aga - na jakiej podstawie stwierdzono tego nuzenca? na podstwie drapania sie?
-
jak to swierzb nie jest zarazliwy??????? to jakas nowosc :roll: nuzyca zaczyna sie od pyska, robia sie łyse placki wokol oczu i rozwija sie w tempie expresowym po 2 dniach praktycznie łysy pyszczek a mloda ma jakies zmiany skorne? jak czesto sie drapie? i gdzie?
-
zniechecanie to najlepsza metoda :evil_lol: no pisalas wczesniej ze kot ma swierzb, czy cos pokrecilam?
-
[quote name='Agnie Koty']Lulka, jeśli możesz to na moje konto, poszaleję sobie za tego Kinga. I może zacznę jej kupować purinę dla szczeniąt. Byłam z nia u P. magdy bo nie podobały mi się je uszki i drapała się w nie. I w ogole zaczęła się drapać, o co tu chodzi? Haniu, cz Figa nadal się drapie? Dostała zastrzyk bo p.Magdzie nie podobała się jej skóra, cholera jasna. w sobote idę z nia jeszcze raz. Mam nadzieję ze to nic poważnego. W trakcie trwania imprezy kiedy moja córka dawała popis tańca a jej koleżanka wyła czyli robiła podkład muzyczny ,zadzwonił pan w sprawie Kiwi. Kurcze, nic nie słyszałam, odezwę się do niego meilikiem. Pam chciał żebym powiedziała o Kiwi coś więcej... Ale co ja mam napisać ?że rozszarpała mojej ciotce wycieraczkę? ciocia się nawet nie zmartwiła bo wycieraczka była stara....[/quote] moze zarazila sie od kotka?
-
[quote name='loozerka']Jak to co? Swietnie sprawdza sie w dziedzinie utylizacji.... i wiele innych miłych słow. A Purinka jest w mojej ocenie super. Testowalam od maja juz- eukanubę- nawet paczki nie chcial zjesc, Royal Canin- po 3 kg odmówił wspołpracy, Hillsa- w miare chetnie jadł, ale wydalał 3 razy tyle, co zjadł. A teraz na purinie- lamb &rice- baaaardzo lubi, pierwszy raz az tak chrupki wcina, kupy sie unormowały sa 2 x dziennie i niewielkie, w ogole super. Polecam.[/quote] rozumiem ze mowisz o purinie pro plan, ona jest z wyzszej polki i rzeczywiscie bardzo dobra. odradzam natomiast dog chow, zwykła bytówka, pełno w niej smieci i niestety soja :crazyeye: a to dla psa trucizna. Niewiele drozsza od puriny dog chow a z wyzeszej polki jest nutra i proformance - są to amerykanskie karmy, bardzo dobre jakosciowo.
-
oj pusto pusto :-( Jest na allegro i adopcje.org
-
o wlasnie tak: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/terra-m.jpg[/IMG] :placz: :placz: :placz:
-
donosze, ze sprzedaly sie wszystkie ksiazki od Agnie Koty po 15 zł :multi: wplacac na afn czy bezposrdenio do Ciebie Agnie Koty?
-
pewnie obojniak dlatego nie idzie odroznic ;)
-
dajmy jej szanse, dzis bez zmian siedzi i wpatruje sie w brame :placz:
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
na sggw sie dowiedz -
błagamy o tymczas dla baaaaaardzo spokojnej suni, ona nie sprawia problemow, dajmy jej szanse na leczenie, na zycie, w schronisku czeka ja powolna i bolesna smierc:placz:
-
zeby znalezc choc jakis tani tymczas.....
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Kobiety na sreniawitow robia tak ze po 10 dniach nie ma sladu po niciach a suka juz po 5 max jest jak nowa, a do swiat to jeszcze hoho ;) -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
okropienstwo, co za bydło no :mad: a czy oni oddadza sunie? czy jest umowa adopcyjna? -
[quote name='agusiazet']A nie możecie zabrać suni do hotelu i stamtąd do weta? Ja wiem, że to dodatkowe koszty, ale inaczej niewiele zwojujecie! Sama też coś po 1 grudnia dołożę!!! I mała życzę szczęścia!!![/quote] ale za hotel trzeba placic 600 zł miesiecznie a skąd to wziąć? :shake: