Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. a czemu hotelik tylko do 8? :-(
  2. a czy Dianka jest na forum rottkowym? [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/index.php[/URL] w łbiskach jest hotelik za 10 zł doba ale w budzie chyba
  3. co z tymi ogloszeniami w ofercie i wyborczej? dajecie? dobrze miec tez ogloszenian w papierowej gazecie :cool3:
  4. oferta wychodzi 3 razy w tygodniu trzeba jakos te akcje ogloszeniowa wzmocnic bo sara juz sie zasiedziala u Neris a to dla psa baaardzo niedobrze :shake: przyzwyczaja sie coraz bardziej i bedzie strasznie cierpiec no i neris tez nie moze jej przeciez trzymac w nieskonczonosc :shake: a jak z allegro czy jest caly czas? koniecznie wyborcza - z tych ogloszen piatkowych idzie sporo psow do adopcji. Wystarczy wyslac smsa do srody do 16, zeby w piatek ukazalo sie ogloszenie dajcie ładny opis i zdjecia to wrzucimy ja na nasza strone [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL]
  5. a dałyscie ogloszenia do oferty i gazety wyborczej?
  6. a dobrze, dobrze bylo rtg i zrasta sie super wiec nie trzeba bylo robic przeszczepu-dzieki Bogu- teraz wizyta za tydzien a za 2 tygodnie znow rtg i wtedy juz ustala pewnie kiedy wyjecie gwozdzi
  7. ale super!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: a jak operacja???
  8. podnosze psiaczki i prosbe o wsparcie i trzymam kciuki
  9. a ja to pojecia nie mam :shake: moze odciagac ja jakąś zabawką, zainteresować czyms innym?
  10. wyzelek jest na allegro
  11. na operacje pewnie jeszcze w ogole nie ma :shake: tak wiec nawet najdrobniejsze wpłaty sie licza, kazdy grosz
  12. dzieki za info :p ale ta Viki to małpa no....wółczęgostwa się jej zachciało! no wlasnie ja nie wiem czy one sie zgodzą i jak ewentualnie przeprowadzic te ich spotkanie.....mam jednak caly czas nadzieję ze bedzie dobrze ;) a jak ona reaguje na inne psy, jest spokojna, czy zmieniła się jakoś? moj numer 503-143-355 a masz jeszcze kołnierz i ubranko? jesli tak to nie wyrzucaj, wezme przy okazji do schroniska :lol: dawno u Sońki nie bylam, oj bardzo dawno, az mam wyrzuty sumienia...ale cierpie na totalny brak czasu :shake: ale musze koniecznie ją odwiedzić i sprawdzić jak wygląda psisko kochane!
  13. czyli jednak powazna operacja czeka tego czarnego psiaczka :-( słyszałam, ze ma martwice w tych łapuchnach, ale nie wiedzialam, ze trzeba takiego powaznego zabiegu...biedny niuniek :placz: wystawcie koniecznie aukcje na allegro....tam jest wiele ludzi z dobrym serduchem i na pewno pomogą. Ja wystawiam na nasze zagrzybione onki i ludzie pomagaja!
  14. no wlasnie chcialam zaproponowac dziure w drzwiach :evil_lol: tak wiec dobra, dajemy Agnie troszku odpocząć i znajdziemy jej znow jakas hienke hehehehehe w sumie do 3 razy sztuka moze tej 4 sie powiedzie i zostanie na stałe...co by Nince smutno nie było :eviltong: :evil_lol: :p
  15. o matuchno, ludzie! z takim negatywnym podejsciem do zycia to mozna sie pochlastac :-o a gdzie macie WIARĘ??? Negatywne mysli powodują negatywne wydarzenia!!! Natychmaist proszę zacząć myslec pozytywnie!!! :p i nie ma zadnego ale....
  16. aaaa...zapomnialam, rowniez druga hienka ma domek, w niedziele pojechała do domciu :loveu: i nie wiem czy mowilam jakis czas temu adoptowany został rowniez brat Kiwi, taki czarny, najwiekszy z nich wszystkich, co jedyny został w schronisku. ;)
  17. bardzo, bardzo sie ciesze, ze Kiwulec ma domek:multi: a przez tez ich roboty na forum tyle czasu czlowiek na wiesci czekal
  18. ojejku jejku Kiwulku obys przypadła do serducha i pojechała do nowego domku!
  19. ło matko ale czad :multi: :multi: :multi:
  20. oj trzymam kciuki trzymam!!!
  21. bidutek nadal marznie w schronie :(
  22. dostalam info ze Kiwa jest ładna i młoda to domek pewnie znajdzie a pani wezmie cosik starszego
  23. jesli mowimy o pani 24 lata z mieszkaniem 48 m to mozemy dac se siana bo pisala do mnie w sprawie amstafa - tak wiec juz szuka czego innego Kiwa bedzie w wyborczej w piatek, dooomku plisss!
  24. nie ma tatuazu niestety, jak bedzie wetka sprawdzimy czy ma chip moze ktos go ukradł i potem porzucił....
×
×
  • Create New...