-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
a czemu hotelik tylko do 8? :-(
-
a czy Dianka jest na forum rottkowym? [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/index.php[/URL] w łbiskach jest hotelik za 10 zł doba ale w budzie chyba
-
co z tymi ogloszeniami w ofercie i wyborczej? dajecie? dobrze miec tez ogloszenian w papierowej gazecie :cool3:
-
oferta wychodzi 3 razy w tygodniu trzeba jakos te akcje ogloszeniowa wzmocnic bo sara juz sie zasiedziala u Neris a to dla psa baaardzo niedobrze :shake: przyzwyczaja sie coraz bardziej i bedzie strasznie cierpiec no i neris tez nie moze jej przeciez trzymac w nieskonczonosc :shake: a jak z allegro czy jest caly czas? koniecznie wyborcza - z tych ogloszen piatkowych idzie sporo psow do adopcji. Wystarczy wyslac smsa do srody do 16, zeby w piatek ukazalo sie ogloszenie dajcie ładny opis i zdjecia to wrzucimy ja na nasza strone [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL]
-
a dałyscie ogloszenia do oferty i gazety wyborczej?
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
a dobrze, dobrze bylo rtg i zrasta sie super wiec nie trzeba bylo robic przeszczepu-dzieki Bogu- teraz wizyta za tydzien a za 2 tygodnie znow rtg i wtedy juz ustala pewnie kiedy wyjecie gwozdzi -
a ja to pojecia nie mam :shake: moze odciagac ja jakąś zabawką, zainteresować czyms innym?
-
wyzelek jest na allegro
-
dzieki za info :p ale ta Viki to małpa no....wółczęgostwa się jej zachciało! no wlasnie ja nie wiem czy one sie zgodzą i jak ewentualnie przeprowadzic te ich spotkanie.....mam jednak caly czas nadzieję ze bedzie dobrze ;) a jak ona reaguje na inne psy, jest spokojna, czy zmieniła się jakoś? moj numer 503-143-355 a masz jeszcze kołnierz i ubranko? jesli tak to nie wyrzucaj, wezme przy okazji do schroniska :lol: dawno u Sońki nie bylam, oj bardzo dawno, az mam wyrzuty sumienia...ale cierpie na totalny brak czasu :shake: ale musze koniecznie ją odwiedzić i sprawdzić jak wygląda psisko kochane!
-
czyli jednak powazna operacja czeka tego czarnego psiaczka :-( słyszałam, ze ma martwice w tych łapuchnach, ale nie wiedzialam, ze trzeba takiego powaznego zabiegu...biedny niuniek :placz: wystawcie koniecznie aukcje na allegro....tam jest wiele ludzi z dobrym serduchem i na pewno pomogą. Ja wystawiam na nasze zagrzybione onki i ludzie pomagaja!
-
no wlasnie chcialam zaproponowac dziure w drzwiach :evil_lol: tak wiec dobra, dajemy Agnie troszku odpocząć i znajdziemy jej znow jakas hienke hehehehehe w sumie do 3 razy sztuka moze tej 4 sie powiedzie i zostanie na stałe...co by Nince smutno nie było :eviltong: :evil_lol: :p
-
o matuchno, ludzie! z takim negatywnym podejsciem do zycia to mozna sie pochlastac :-o a gdzie macie WIARĘ??? Negatywne mysli powodują negatywne wydarzenia!!! Natychmaist proszę zacząć myslec pozytywnie!!! :p i nie ma zadnego ale....
-
aaaa...zapomnialam, rowniez druga hienka ma domek, w niedziele pojechała do domciu :loveu: i nie wiem czy mowilam jakis czas temu adoptowany został rowniez brat Kiwi, taki czarny, najwiekszy z nich wszystkich, co jedyny został w schronisku. ;)
-
bardzo, bardzo sie ciesze, ze Kiwulec ma domek:multi: a przez tez ich roboty na forum tyle czasu czlowiek na wiesci czekal
-
ojejku jejku Kiwulku obys przypadła do serducha i pojechała do nowego domku!
-
oj trzymam kciuki trzymam!!!
-
bidutek nadal marznie w schronie :(
-
dostalam info ze Kiwa jest ładna i młoda to domek pewnie znajdzie a pani wezmie cosik starszego
-
jesli mowimy o pani 24 lata z mieszkaniem 48 m to mozemy dac se siana bo pisala do mnie w sprawie amstafa - tak wiec juz szuka czego innego Kiwa bedzie w wyborczej w piatek, dooomku plisss!
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Lulka replied to Murak's topic in Terier szkocki
nie ma tatuazu niestety, jak bedzie wetka sprawdzimy czy ma chip moze ktos go ukradł i potem porzucił....