Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. asiaf1 bedzie jechala do Otrebus w sobote i jest tak mila, ze zgodzila sie zabrac hienke Agnie - czy pasuje Ci sobota? Asia bedzie wyjezdzac z Legionowa o kolo 9.30. Ktora Hiena jedzie? ja nie wybiore :shake: Agnie - ile kasy potrzeba na utrzymanie takiej hieny??? :evil_lol: Moze bym cos na bazarek wystawila, bo na pewno szczepienia i adopcja, ale czy cos jeszcze?
  2. witaj cioteczko Fono! wielkie dzieki za pomoc :loveu:
  3. Kacper - na noc sie podniesiemy - choc z tym gipsem to pewnie ciezko
  4. do wyborczej mozna zadzwonic lub dac smsem ogloszenie, nie pamietam niestety numerow, ale w piatkowej wyborczej na zoltych stronach sa, moze ktos ma?
  5. nie mamy jeszcze złotoweczki nawet na Kacperka :placz: a długi w dwoch klinikach :-( i na hotel tyz nie ma...ech...pomocy
  6. nikt cie biedaku nie dostrzega :-(
  7. jesli uda sie znalezc transport to chetnie sie podłącze szukam w druga strone Wawa - Lublin pamietajcie o mnie- pliss i gratuluje domku Rudy psiaku :multi:
  8. wow jaki sliczny :loveu: a to jeszcze tak niedawno tylko projekty byly, ale ten czas leci :lol: Berta wyglada suuuuuper!!!!!
  9. [quote name='Figa Bez Maku']A ja prawdopodobnie (99%)w ten weekend jadę do Grodziska........[/quote] a w jakich godzinach? i skąd dokładnie?
  10. Psinka bardzo ładnie prosi o wsparcie finansowe, kazdy grosz sie liczy, przed Kacprem jeszcze wizyty u chirurga i zdjecia rtg i niestety codziennie zastrzyki, a potem operacja wyjecia srub. Jesli moze tez ktos pomoc w szukaniu domu, wystawianiu ogłoszen w necie, gazetach to bardzo bedziemy wdzieczne i Kacper tez :lol: :loveu:
  11. oj Hania, Hania, dzieki :loveu: nie ma to jak dobra dawka smiechu z rana :p a zabaweczki super ma Nelka (beda jeszcze kostki i pileczki na bazarku :cool3: )
  12. ja proponuje jednak leczyć Kacperka, Chrupka zostawmy na pozniej :evil_lol:
  13. dodam ze jestem dosc mały, mam ok. 35-38 cm wzrostu, taki jestem ala jamnik długowłosy :lol: i do bloku sie nadaje, do niewielkiego mieszkanka :loveu:
  14. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC00907.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC00915.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC00922.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/DSC00923.jpg[/IMG]
  15. to jak wystawisz na allegro to podaj prosze link, to wezme opis :lol: i do gazety oferta i gw wysle.
  16. ja bym nazwałą Saba od dziada :evil_lol: nie, nie zartuje :lol: buziaki dla Sabuni Asiu - czy Saba jest juz gdzies wystawiona? Chetnie pomoge w ogłaszaniu.
  17. obiło mi sie o uszy, ze ta mała to zarezerwowana, ale co z tego wyjdzie nie wiem :shake: niestety nie wiem rowniez kiedy uda mi sie znow pojechac do schroniska
  18. [LEFT]nie, tamta siedzi w łazience :evil_lol: [/LEFT]
  19. wczorajsza sesja
  20. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/szczeniaki-hienka5m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/szczeniaki-hienka1-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/szczeniaki-hienka2-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/szczeniaki-hienka3-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/szczeniaki-hienka4m.jpg[/IMG]
  21. na 100% sąsiedzi tego nie wytrzymają :evil_lol:
  22. a co to za bajkowa kraina? Wygląda jak na Alasce :evil_lol: Serwuś ma piękną sierc :loveu:
  23. tu watek dziewczyn: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2415625#post2415625[/URL] bede w sobote
  24. jest info :lol: przyjechała rodzina z drugiej strony Warszawy, Gerdunie zobaczyli w necie, mają dom z ogrodem i jeszcze jednego onka, wiec ja mam nadzieje, ze to juz ta rodzina na zawsze. Byli swiadomi, ze Gerda jest psem specjalnej troski.
  25. zdjęcia maluchow sa w moim podpisie
×
×
  • Create New...