Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. A co z tą sunią podobną do malamutki? Ktoś się odezwał? Z SOS Husky albo Adopcji Malamutów?
  2. Maluchy fajne, ten biały/a i beżowe, to domki w mig by znalazły. Łaciatek pewnie też, gorzej czarne podpalane ;) owczarki.
  3. Szczeniaczki już, teoretycznie, mogą być oddzielone od mamy. Jak mają 8 tygodni, to sobie poradzą z jedzeniem i w ogóle. Obie sunie ładne. Tylko z tych większych chyba? Nie do 10 kg? Będzie trudniej o domek.
  4. Pieniążki przelałam, proszę o info jak dojdą na konto p. Ewy.
  5. No, przez dwa dni, to by się posrał w klatce. Z Modisiową łapką w porządku? Już nie było atrakcji?
  6. Co u panien jamniczych, no i u Foczusi najsłodszej?
  7. Jak tam wiosenny Boguś? Opala się, drinki pije? Zadowolony?
  8. Może wpisz na czarne, z początkiem nr telefonu.
  9. Kochana Taks :) to do dzieła dziewczynki, handlować.
  10. Tolu, może jeszcze do Malamutów w potrzebie, ona ma coś z malamutka.
  11. A ile tam jest piesków na DT? Bo też nie doczytałam ;)
  12. Raz się spotkałaś, czy dwa? A czemu on nie siedzi w kennelu? Tylko lata po sąsiadach i rodzinie? Nie zrośnie mu się!
  13. Czyli na razie materacyk nie jest dobrym pomysłem? Bo będzie więcej prania niż używania.
  14. Czyli nie 50, tylko 112 zł. Dobrze zrozumiałam? Przeleję zaraz.
  15. To radość wielka, że Sonia się zaczyna otwierać trochę. Jednak praca z psem jest niezbędna, szkoda, że dt nie pracuje z psem. Dużo ten dt ma psów?
  16. Murko, a czy jest potrzebny materac - legowisko dla niej w boksie? Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, czy coś ścielisz?
  17. Gdzieś, kiedyś jakiś haszczak albo malamut był po drodze u tej suni. Jakiej ona wielkości?
  18. A, jak tak, to nie wada przecież. Moja Zula miała zamki jak gerda, przy burzach, albo sylwestrze potrafiła 2 doby nie sikać, choć ją błagałam na kolanach, a jak kilka razy musiałam ją zostawić u mamy na kilka dni, to jak mnie witała to posikiwała. Z radości.
  19. Czyli nikt z nią nic nie robił. Bo jednak siad i łapa :) to najczęściej stosowane "komendy" do psa. Dziękuję Murko, nauczy się siadać, z oczu widać, że mądra dziewczynka.
×
×
  • Create New...