Perełko, może gdyby miała inny rodzaj sierści ;) inną kufę ;) i inny kołnierz, to by była podobna.
Ale głównie sierść ją "dyskwalifikuje" moim zdaniem. Nawet w wersji krótkowłosej azjaty mają bujny podszerstek. Chyba, że Kaśka ma?
Jest za wątła trochę w klatce też. Ale oczywiście, możemy uważać ją za azjatkę, jak to komuś sprawia przyjemność.