Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Ago - jak pisałam, zapłacę za wizytę weterynaryjną Tyczuni tę najbliższą. Proszę, aby podać mi na pw kwotę.
  2. Dla Gracji i wszystkich dobrych ludzi spokojnych, dobrych Świąt.
  3. Wiesz, jak takie coś słyszę, to normalnie byłabym za eutanazją. Takich imbecyli, żeby się nie rozmnażali i nie szkodzili za życia, usypiałabym humanitarnie.
  4. Moi Drodzy, spokojnych, zdrowych Świąt. Dla nas i naszych bliskich ludzkich i zwierzęcych. Kaśka :) już będzie tylko lepiej :)
  5. Ja nie pesymistka, ale tez tak mi w głowie powstało.
  6. Jak nie urok to sraczka. Już by odpuściło temu biedakowi. Kurcze. Tak się mały męczy.
  7. Biedy. One też takie duże są? Tu Twoja ręka wygląda przy łbie filigranowo.
  8. Ewab napisz coś to ci reputację podniosę :) Żarcik taki :)
  9. Pewnie nawet nie przypuszcza, co ją czeka :) nowe życie.
  10. Doszła wpłata Konfirm31 - 60 zł, deklaracja IV,V,VI - wielkie buziaki od Kaśki :)
  11. Też o tych uszach myślę, że nacierpiała się bida strasznie. Chętnie bym się zrewanżowała temu debilowi.
  12. Jakby bardzo, to z Ergiem kapralem ją skumać. Choć ona pewnie delikatna jest. Jakoś mi tak wygląda.
  13. Zaglądam do chłopaków. Mam nadzieję, że pekin piękny w dobrym zdrowiu i nie lata z tą miednicą.
  14. Murko, widzę, że Kasia już się zaprzyjaźnia z psami. I nawet trochę zachęca? Delikatna? Czy Ergowata ;) ?
  15. Perełko, może gdyby miała inny rodzaj sierści ;) inną kufę ;) i inny kołnierz, to by była podobna. Ale głównie sierść ją "dyskwalifikuje" moim zdaniem. Nawet w wersji krótkowłosej azjaty mają bujny podszerstek. Chyba, że Kaśka ma? Jest za wątła trochę w klatce też. Ale oczywiście, możemy uważać ją za azjatkę, jak to komuś sprawia przyjemność.
  16. No widzisz, my też dzisiaj weterynarz. Znowu pęcherz. Oko. Nie wiem jak i kiedy sobie Franio uszkodził rogówkę. Tarł cholernik od wczoraj. Dzisiaj patrze a tu już plama na pół oka, biała zmętniała. Mróweczka dzielna, mimo lekkiego :) zdenerwowania. Każdy by się denerwował.
  17. Murko, bardzo dziękuję za wiadomości o pięknej Kaśce. Jutro wszystko powpisuję i zrobię przelew za weta i transport.
  18. Taka bezradność i ufność tej Foczynki powala z nóg. Ta mordka jest cudna.
  19. :) po psie Cię poznałam. Gabryjello. Wpłaty do mnie. Myślę, że deklaracje będą od kwietnia, bo marzec już się kończy w zasadzie. OK? Podam konto na pw.
  20. Andzia, a gdzie ten mały z łapkami krzywymi. I coś wiadomo dlaczego on ma takie?
×
×
  • Create New...