Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. No, ja też mam takie coś, taka miniaturowa Kaśka. Może zamiana? Franuś do hotelu, a Kaśka do mnie? Kolorystycznie podobne, ogony krótkie, uszy stojące. A jestem pewna, że Kaska ma lepszy charakter, niż to moje zaszczane, gryzące nieszczęście ;)
  2. Jak na powyższe czynności to koleżanka Agata ma fascynujące buty :)
  3. Mureczko! Piękne zdjęcia! Dziękuję bardzo. Kaśka jest przepiękna. PRZEPIĘKNA :) Rozejrzę się za jakimiś zabawkami gumowymi, żeby można było spłukać szybko. No i mam pytanie - co na kleszcze? Bo chyba sezon kleszczowy już się zaczął.
  4. Dzielna kicia. I w dodatku w tych wspinaczkach pewnie będzie zręczna jak kot :)
  5. Wygląda na małego. Jakieś 9-10 kg max. To takie małe? Chyba fajne? Brzusie pokazuje :)
  6. Handziu, Pani Ewie przelałam 112 zl. Nie 62 za kropelki, tylko 62 + 50 czyli 112 zł.
  7. Serce rośnie jak się patrzy na takie szczęśliwe stworzenie. Spokojna, pogodna. A w srchonie jak dziesięć nieszczęść, zagubiona i smutna.
  8. Jaka ona wzruszająca z tymi ślepiami wielkimi. Ślicznota.
  9. Po prostu, Boguś, nie jest miłośnikiem psich jąder :) i słusznie. Dosyć i tak ich na świecie.
  10. Oczywiście, jak trzeba to kupuj, niech łyka :) Jak ona z apetytem? Je chętnie? Oczywiście, oprócz rozrzucania z miski :), czy marudzi?
  11. Murko, nie wiem ile Kasia brała antybiotyk, ale dopilnuj szczepienia za wirusówki w pierwszym możliwym terminie. Chyba, że uważasz, że trzeba jeszcze raz odrobaczyć, czy tam co.
  12. No i oczywiście strasznie cieszę z domków dziewczynek. Troszkę Pani Irenka odsapnie, chociaż jak znam życie, to pewnie nie za długo :)
  13. Ja jestem, od 2 lat i nigdy jeszcze nie prosiłam o wsparcie żadnego psiaka. Niech Toga się wypowie, jak zechce, to można do drugiego zabiegu dołożyć Foczuni.
  14. Dziewczyny, trzeba oczywiście szukać miejsca, ale maluchy przed wrzuceniem w skupisko psów (hotel), trzeba zaszczepić, inaczej zachorują. I trzeba będzie leczyć.
  15. Tak o reklamy na dogo mi chodziło ;) Chłopcy boscy, ale lizus Belmondo wymiata. Brać i kochać do upojenia.
  16. No widzisz, jak lepiej a nie gorzej, to znaczy, że będzie dobrze :)
×
×
  • Create New...