-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Jestem u suni. DT u Malagosów to dar z nieba. Deklaracje trzeba zbierać dalej. Zdiagnozowanie, badania i zapewne leczenie (uszy, stawy) to bardzo duży koszt przy takim starszym On-ku. Dobra karma, a to duże psiątka są i dużo jedzą :) Wykurować, podleczyć i szukać domku z kanapą. Daję deklarację 30 zł.
-
To nie puści ich luzem po aucie??? Zadziwiające, nieprawdaż? Taki sarkazm mi się ulał.
-
Ale tam są też ogrzewane kojce, w budynku. Jakby co?