Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Kurna, zbierałam się i zbierałam, ale jutro udziergam bazarek na długi Kasi i Albinka i dla tego starunia owczusiowego.
  2. Miałam zapytanie z Holandii - odmówiłam, niestety, to za daleko. Puściłam nowy pakiet do ogloszeń.
  3. Można, dlaczego nie? Tak byłby najwygodniej, trzeba Malagos odpytać, czy będzie prowadzić rachunki :)
  4. Ponieważ już jutro oneczka wyjeżdża, trzeba wpłacać deklaracje. Kto będzie skarbnikiem Starej Oneczki?
  5. Drogie Panie, bardzo prosze o wsparcie 200 zł dla tego staruszka On-ka, pogryzionego, zastraszonego ze schroniska w Zamościu. Ma szanse opuścić schron. Jeżeli przyznacie nam wsparcie, będzie na początek na badania i przetrzymanie w Gabinecie weterynaryjnym.
  6. Poprosze Talcot o wsparcie 200 - jestem składkowiczem prawie 3 lata i nigdy nie prosiłam o wsparcie. Może Skarpeta coś dorzuci, to może będzie na to przetrzymanie i postawowe badania?
  7. Jak tam Erguś? Miewa się dobrze? Usuwam banerek z sygnaturki, chyba już można?
  8. Trzy Jolantko. Dwa samce. Jeden - młodszy pojechał do, mam dzieję DT, straszy pogryziony został i tu jego watek. I jest jeszcze starsza sunia. Uszy ma trochę położone, niepokoi mnie to. Albo taki świerzb, albo co i gorszego.
  9. Do ludzi dobry czytałam. Jak się go ustawi, to i do psów będzie. A w schronisku to bardzo im idzie adrenalina, zwłaszcza przy "zainteresowaniu" człowieka, jedzeniu. Nie można od razu jakichś snuć teorii o agresywności.
  10. Który? Ten co pojechał czy ten starszy co został? To rzucanie, to nie koniecznie będzie, to nie tak, że od razu będzie wszystko zagryzał. Jak "wprowadzi" się go w środowisko dobrze, to nie będzie się rzucał.
  11. Jestem u suni. DT u Malagosów to dar z nieba. Deklaracje trzeba zbierać dalej. Zdiagnozowanie, badania i zapewne leczenie (uszy, stawy) to bardzo duży koszt przy takim starszym On-ku. Dobra karma, a to duże psiątka są i dużo jedzą :) Wykurować, podleczyć i szukać domku z kanapą. Daję deklarację 30 zł.
  12. To nie puści ich luzem po aucie??? Zadziwiające, nieprawdaż? Taki sarkazm mi się ulał.
  13. Ale tam są też ogrzewane kojce, w budynku. Jakby co?
×
×
  • Create New...