Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Ano z tym szczepieniem. MI wet mój też odradził szczepienie tego 12-latka co go wzięłam w sierpniu. Powiedział, żeby nie szczepić.
  2. Może ktoś się wybierze do zbierającej się Ulu i idącej na spacerek? Wygląda, że trochę jak zidiociałe paniusie traktuje dogomanki ;)
  3. Proponuję, aby 1/2 zapasów po Poli została przeznaczona dla Starego Owczarka, który czeka na wyjście ze schroniska w Zamościu. Oczywiście, jak Panie zdecydują, że już można dysponować tymi pieniążkami.
  4. I tu dziękuję przepięknie. Dane wyślę sms, tak będzie zawsze pod ręką :)
  5. Albin - najpiękniejszy pies - potrzebna wizyta przedadopcyjna w Hrubieszowie. To tylko 45 km od Zamościa. Najlepiej w przyszłą sobotę. Bardzo prosimy,
  6. Do wizyty jeszcze daleko. Nikt z Zamościa się nie odezwał, tu, niestety. Czy w ogóle jest ktoś z Hrubieszowa, to nie sądzę. Ale z okolic Zamościa sporo osób. Poczekamy.
  7. Dzwonił Pan, że rozmawiał z Murką i, że są zdecydowani. Więc bardzo proszę kogoś o wizytę w przyszłą sobotę. Bo w weekend sa oboje w domku, a w dzięń zwykły tylko wieczorkiem wszyscy w domku.
  8. Miałam dosyć obiecujący telefon z Hrubieszowa. Ludzie młodzi po 28 lat. Pracujący. Dziewczyna głownie pracuje domu, jest księgową. Facet brzmiał fajnie. Mają zadzwonić do Kasi Murki pogadać. I jak pogadają, i się zdecydują to maja podesłać dane. Będę prosic kogoś o podjechanie. Dobrze, że to niedaleko z Zamościa, tylko 45 kilometrów, to może ktoś podjedzie.
  9. To już "żywej gotówki" ma Onuś: 200 Talcot 100 moja koleżnaka Małgosia B 50 - Terra 50-GabiM 400 zł - powinno wystarczyć na ten Gabinet Weterynaryjny
  10. Oj, nie miałabym sumienia. To mordęga jest ta PP. Może jak w godzinach jakichś 9-14 to jest luźniej, ale po pracy to dostaje bilecik "przed Tobą 24 osoby" i płakac mi się chce.
  11. Helli, takich szczegółów nie omawiałam. Bo sprawdzić domku do Holandii ja nie pojadę i chyba nikt inny też nie. Ponadto on jest mocno w typie DA, a w niektórych krajach to sa przepisy o rasach agresywnych ostrzejsze niż nasze. Ale psa, ktory "klapnie zębami" przy takich rasach, potrafią uśpić, bez dyskusji. Nie wiem czy tak tam też jest, ale bylabym bardzo niespokojna.
×
×
  • Create New...