-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Zawsze mówię, że nieważne czy pies wchodzi na kanapę czy łóżko, WAŻNE jest to, że na polecenie ma z niego zejść, bez namysłu. I bez buntu. Nawet mój Franek może wejść na łóżko, choć to wredne stworzenie, ale jak mówię "schodzimy" to bez dyskusji schodzi. Poprzednich właścicieli w takich sytuacjach ignorował, a zdejmowany atakował i gryzł. My nei mamy takich problemów. Jak leżymy to leżymy, ale jak każemy zejść to schodzimy bez szemrania. I tak ma być.
-
Cudownie Was widzieć na Dogo :) Dbajcie o Albisia i kochajcie mocno. Teraz pogoda na spacery taka sobie, moje też nie bardzo chcą długo chodzić. Jest zimno po prostu. Zwlazcza ten krótkosierstny mój, to siku, co tam jeszcze i biegiem leci do domku. Mam nadzieję, że macie spore łóżko :) bo jak nie, to nie pozwalać Albisiowi wchodzić, bo maleńki to on nie jest i jak zacznie się rozpychać to. . Julkę moze zepchnąć :) Sciskam i piszcie dużo i często i zdjęcia wklejajcie naszego Albinka.
-
Pan Arek dzwonił dzisiaj. Byli u weta. Albinek grzeczny był. Zęby dał obejrzeć. I wszytsko. Czipa zczytali i wpisali na siebie Państwo w bazie. Albinek boi się podniesionej ręki, mają ćwiczyć ze smaczkami w prawej podniesionej. I nagłe ruchy jak spi, go podrywają i staje w pozie obronnej. Ale to się wyciszy, tak myślę, po miesiącu, dwóch. Państwo się zalogowali. Moze coś wieczorkiem napiszą.
-
No więc. Albinek śmiga po schodach. Nie ma żadnego problemu. W domu się czuje jakby całe życie spędził na salonach. Jest grzeczny. Bardzo ładnie chodzi na smyczce. Ale :) nie może teraz za długo chodzić bo mu zimno w łapki. Kanapa jest bardzo przyjemnym miejscem odpoczynku. Owszem, ale w nocy zawsze lepiej wepchać się do łóżka, tak najlepiej między Pańciostwo, tak jest najprzyjemniej. Imię Albinek zostaje. Adresówka już dzisiaj przyszła, została doczepiona. Dostał nową inną obróżkę. Obsikuje swój nowy teren, bardzo ładnie chodzi na spacerze. Jutro państwo idą do weta, tak pokazać Albisia i papiery i ustalić co tam będzie się robić. Pan Arek prześle zdjęcia i w ogóle to chyba tu będzie się zalogowywał.