Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Zawsze mówię, że nieważne czy pies wchodzi na kanapę czy łóżko, WAŻNE jest to, że na polecenie ma z niego zejść, bez namysłu. I bez buntu. Nawet mój Franek może wejść na łóżko, choć to wredne stworzenie, ale jak mówię "schodzimy" to bez dyskusji schodzi. Poprzednich właścicieli w takich sytuacjach ignorował, a zdejmowany atakował i gryzł. My nei mamy takich problemów. Jak leżymy to leżymy, ale jak każemy zejść to schodzimy bez szemrania. I tak ma być.
  2. Kto szybszy ten lepszy i zajmuje najlepszą miejscówkę :) takie reguły.
  3. Ciekawe co tam słychać u Kajtka? Dzisiaj kąpiele?
  4. Cudownie Was widzieć na Dogo :) Dbajcie o Albisia i kochajcie mocno. Teraz pogoda na spacery taka sobie, moje też nie bardzo chcą długo chodzić. Jest zimno po prostu. Zwlazcza ten krótkosierstny mój, to siku, co tam jeszcze i biegiem leci do domku. Mam nadzieję, że macie spore łóżko :) bo jak nie, to nie pozwalać Albisiowi wchodzić, bo maleńki to on nie jest i jak zacznie się rozpychać to. . Julkę moze zepchnąć :) Sciskam i piszcie dużo i często i zdjęcia wklejajcie naszego Albinka.
  5. Moja Babcia zawsze mówi: "Dziecko, ładnemu, to we wszystkim ładnie" :)
  6. Nie mogę odwrócić zdjęć :) wyłazi, że tylko do odczytu. Ale i tak widać.
  7. Pan Arek dzwonił dzisiaj. Byli u weta. Albinek grzeczny był. Zęby dał obejrzeć. I wszytsko. Czipa zczytali i wpisali na siebie Państwo w bazie. Albinek boi się podniesionej ręki, mają ćwiczyć ze smaczkami w prawej podniesionej. I nagłe ruchy jak spi, go podrywają i staje w pozie obronnej. Ale to się wyciszy, tak myślę, po miesiącu, dwóch. Państwo się zalogowali. Moze coś wieczorkiem napiszą.
  8. Zgłaszam sprzeciw w imieniu moich kotów. One kochają psy. Na dzień dobry wszytskie, które chyba, że którys niegrzeczny, to dostaje wciry.
  9. Agusiu, oczywiście, że nie. Jakoś damy radę. Ponieważ Ergo wyszedł na + dzięki bazarkowi Jolantiny, a ja obiecałam dopłatę, jak by zbrakło, to daję 100 zł (z darowizny mojej koleżanki emerytki Małgosi B) na Kajtka. Przypomnij mi tylko na PW nr Twojego konta.
  10. Ewkar, jak masz adres do tego Pana, to można mu zdjęcia przesłać. Że w domku, że dobrze mu. Niech mu nie będzie smutno aż tak.
  11. Acha, i memla. Tak jak pisała Mureczka. Jest mol, memla dziury w kocykach. Dostal dzisiaj zabawki sznurowe do memlania.
  12. No więc. Albinek śmiga po schodach. Nie ma żadnego problemu. W domu się czuje jakby całe życie spędził na salonach. Jest grzeczny. Bardzo ładnie chodzi na smyczce. Ale :) nie może teraz za długo chodzić bo mu zimno w łapki. Kanapa jest bardzo przyjemnym miejscem odpoczynku. Owszem, ale w nocy zawsze lepiej wepchać się do łóżka, tak najlepiej między Pańciostwo, tak jest najprzyjemniej. Imię Albinek zostaje. Adresówka już dzisiaj przyszła, została doczepiona. Dostał nową inną obróżkę. Obsikuje swój nowy teren, bardzo ładnie chodzi na spacerze. Jutro państwo idą do weta, tak pokazać Albisia i papiery i ustalić co tam będzie się robić. Pan Arek prześle zdjęcia i w ogóle to chyba tu będzie się zalogowywał.
  13. Piękna, szczęśliwa. Dobrze, że jej się udało. Mi przed oczami ten staruszek stoi co zostal w schronie, z tym operowanym uchem, pewnie boli. Kurna.
  14. Ewkar malamuty to psy dla 5% ludzi, pozostałe 95% męczy się z nimi i malamuty sie męczą z tymi ludźmi. To najcudowniejsza rasa psów. Idealnie jeszcze pierwotna. Ajuko był przewodnikiem, nie udało sie Pani tej wypracować relacji.
  15. No o tym mówię, jak wiedzą czym dysponują, nie powinni takich poważnych operacji robić. Bo to grozi smiercią. Zwłaszcza, że była chęć wydostania psa.
×
×
  • Create New...