Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Na zdjęciach wyglądał na średniaczka do 20 kg. Ta duża waga utrudni ewentualną adopcję. Nie wiem też czy DT był przygotowany na takiego kolosa.
  2. Bardzo się boję efektów tej operacji. Skoro dalej nie jest dobrze. Szkoda bardzo, że zaczęli paprać mu to ucho. Murkę błagać będziemy. Jak jeszcze 10 dni minimum to jest duża szansa.
  3. Albinek w schronie Tak Albinek wyjeżdżał ze schronu Tak sobie mieszkał u Murków
  4. Chyba wypada poczekac do wieczora? No nie? Nie, żeby tak dzwonić. Może coś napiszą Panstwo?
  5. Osobne podziękowania dla Helli. Osobne i ogromne, bo tylko dzięki niej Albin miał zapewniony hotel a ja, co tu dużo mówić, komfort wielki. Helli dziękujemy Ci z Albinem bardzo.
  6. Mureczko, absolutnie karmy nie odliczaj. Niech będzie dla innych psiaków. Na pewno się komuś przyda. Bardzo, bardzo mocno Ci i Mariuszowi dziękuję za Albinka. Za wszystko.
  7. Konfirm, mój Franek małe gówienko 15 kg nie współpracuje, chyba że widzi nagrodę - chrupki, smaczki, wtedy można mu ogon naciągnąc na głowę, a on się tylko gapi na tę nagródkę. I brzuch można wymacać i wszystko. Chodzi mi to, że przeważnie można jakoś psa "uładzić". Prośbą, nakazem, przekupstwem.
  8. Tez mam nadzieję, że będzie normalnie. Chociaż przeciez jak on na szpitalu, to chyba muszą z nim wychodzić jakoś. Chociaż z raz dziennie? Czy sika i kupę robi w tym szpitalu? Nie wiem jak to jest w tym schronisku.
  9. Tolu, złote poprosimy. Jak już sie męczyć, to żeby korzyść była :)
  10. Skończyłam w tej chwili rozmawiac z p. Arkiem., właśnie wyruszają do domku. Albin dał pierwszego całusa swojej nowej pani :) Kasia Murka pewnie zaraz napisze coś więcej z wizyty.
  11. Albo kup Ergusiowi jakieś przysmaki jak będziesz szła z wizyta, albo zostaw "na początek" dla tego piesia ślepaczka od Ewkar.
  12. Maluszki muszą być tłuste, mięciutkie i pachnące. Taka już ich dola :)
  13. Bardzo proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, jak chodzi o staruszka On-ka. Nie chcieli go wydać, bo nagle chory się okazał i operacje mu tam zrobili. Możę w czwartek go wypuszczą. A nie chcemy na razie brać pieniążków dopóki nie jest już wolny i pod naszą opieką. Raz jeszcze dzięki.
  14. Jak jest w tym szpitaliku jeszcze to może nie, ale czy tam grzeją? I czy jeszcze tam jest? Najgorsza jest ta niewiedza i brak możliwości kontaktu.
  15. Nie nie ma imienia. Staruś sobie o nim myślę, a myślę często. Znowu takie mrozy. I on i ta reszta biedaków marzną.
  16. Po prostu słodzina kochana. Nic to, że trochę małe, ale i tak się zmieszczę, no... prawie.
  17. Moje białe słoneczko już się zaczęło pakować? Majci na zmianę, szczoteczka? Plecaczek gotowy?
×
×
  • Create New...