Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Ja z nią wczoraj rozmawiałam ale o Staruszku oNku, o Kajtku nie. I raczej nikt nie pytał o Kajtka.
  2. Nie ma. Kolejka jest. Nawet ten owczuś po operacji stary, musi czekać w kolejce. Ale trzeba go wpisać, jak chcemy go tam wziąć.
  3. Coś Kasia wspominała, że będzie kąpać Albina. Ciekawe ogromnie jak to bedzie z tym kąpaniem. Czy lubi?
  4. Jak staruszek On-ek będzie zaopiekowany to i ja będę coś myśleć.
  5. Wszystkie one piękne i nieszczęśłiwe. A te starowinki co życie w schronie spędzają ...
  6. A ja własnie odebrałam telefon od Pana, że bardzo się Albinek podoba, i że by go wziął jak się zgodzi z jego suczką bokserką. Więc, powiedziałam, że z suczką by się zgodził na 100%, ale własnie domek znalazł. No Pan pomarudził chwilę.
  7. Tak myślimy. Rozmawialam z Kasią. Bardzo będzie sie sprężać, żeby przyjąc Staruszka, ale gdyby nie, to w pierwszy możliwy dzień, kiedy go będzie można wyjąc ze schronu, trzeba go brać do tej lecznicy i tam niech najwyżej czeka na miejsce u Kasi.
  8. Pan Arek przesłał mi maila i prosił o link do Albinka, i obiecał, że zdjęcia będą. I słychac było, bo byłam na głośnomówiącym, żeby i Pani słyszała, że Albiś spadnie tłusta dupką prosto w puch :) co mu się należy.
  9. Bardzo się ucieszyli. I p. Arek i Pani też. I będą go kochać mocno, najmocniej :)
  10. Tak, tak. Już. Byli na zakupach :) i już gadaliśmy i będą dzwonić do Kasi i się umawiać na odbiór Albinka. Wszystko OK
  11. Dziewczyny wszystko opowiedzą jak wrócą z maratonu dzisiejszego, bo i w schronie były i potem do Hrubieszowa.
  12. Pewnie Małgosiu. Po pierwsze ON-ki w ogóle lubią jak z nimi pracować. Uczyć. Takie charaktery. A po drugie będziesz miała komfort, że nei ruszy koci. No i przyszły domek może być z kotkami, jak Ońcia zrozumie róznicę, pomiędzy "moje koty" a "inne koty", to zawsze będzie łatwiej.
  13. No trochę się denerwuję. Tolu, czy jakby co, pozytywnie, to Albiś może iść na Fundacyjną Umowę? Ja mogę przesłać "oświadczenie", że gdyby coś nie tak, to będę pokrywać koszty hotelu, itp.. Ja nie mam własnych Umów, a taka Fundacyjna to powazniej wygląda.
  14. Małe powinny być z matką i ze sobą przynajmniej 8 tyg. Hodowle, te dobre, wydają jak mają 10 tygodni.
  15. One mądre są. W domu nie ruszamy, a na zewnątrz to inne gatunki kotów :) I mój Franek i teraz stary ON-ek Nestor BARDZO ekscytowały się kotami, a Nestorek zęby ma, pościerane ale wielkie :), ale pierwsze dwa tygodnie zapoznawanie na smyczy i ściąganie "nie rusz, to nasze kicie" i teraz w ogóle nie ma żadnych chęci. Ale na zewnątrz i owszem, pogonić bardzo chcemy.
  16. Piękny Bogunio. Domek by się przydał, oj, przydał.
×
×
  • Create New...