-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
I co z tym wrocławskim domkiem? -
Ściskam. Mocno.
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Robiłas mu OLX? Ja też, że też im umknęło i nie zmoderowali ;) ostatnio udaje im się wyłapać jakoś jak ten sam pies ma ogłoszenia, nawet z różnych kont. -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
mar.gajko replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Postaramy się. Franio ma 3 kreacje, zrobimy sesję zdjęciową, o ile raczy pozować trochę. -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
mar.gajko replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj spadł pierwszy snieżek, taki nijaki, ledwo, ledwo, ale jednak. Zuleńka szalała za śniegiem, tarzała się, nurkowała, uwielbiała śnieg. Cała była usmiechnięta jak było biało. Kasia stroiła się w ubranka i kroczyła dumnie. :) Dzisiaj rozpoczęłiśmy sezon ubrankowy Franciszka, nie bardzo chciał się ubierać i łypał zębami, ale najlepszą minę miał Kocio, któremu łeb spadł niżej i szczęka mu opadła, jak zobaczył Frania w kurteczce z nogawicami :) -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No to nie jest źle. Zarasta. Lepszy. Coś dzwoni. Zmieniłam tytuł ogłoszenia na bardziej łzawy, -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać? -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam. Może zadzwoni. -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dorzucę te zdjęcia do ogłoszenia. Nikt nie jest idealny :) -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jak tam maluch? -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ogłoszę go jutro. -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
mar.gajko replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A brak miłości do psów, to jak się objawia?