Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. I co z tym wrocławskim domkiem?
  2. Dziewczynki ja ostatnio miałam/mam psy z wyrżniętymi uszami przy dupie, jak trafnie Andzia napisała. I widuję takie w Krakowie, to psy z Ukrainy. Mam na osiedlu taką sukę z całkiem miłymi młodymi ludźmi i też ma tak wyrznięte uszy.
  3. Robiłas mu OLX? Ja też, że też im umknęło i nie zmoderowali ;) ostatnio udaje im się wyłapać jakoś jak ten sam pies ma ogłoszenia, nawet z różnych kont.
  4. Mamy z Murką ciąg rozrywki :) ale coś napiszemy jak się wykluje.
  5. Andzia, zawsze było dużo, tylko już zmęczenie materiału nastało, pewnie. Bogusik jest chyba zagraniczna (Niemcy), może napisz pw w sprawie tego leku, może tam jest?
  6. Postaramy się. Franio ma 3 kreacje, zrobimy sesję zdjęciową, o ile raczy pozować trochę.
  7. Dzisiaj spadł pierwszy snieżek, taki nijaki, ledwo, ledwo, ale jednak. Zuleńka szalała za śniegiem, tarzała się, nurkowała, uwielbiała śnieg. Cała była usmiechnięta jak było biało. Kasia stroiła się w ubranka i kroczyła dumnie. :) Dzisiaj rozpoczęłiśmy sezon ubrankowy Franciszka, nie bardzo chciał się ubierać i łypał zębami, ale najlepszą minę miał Kocio, któremu łeb spadł niżej i szczęka mu opadła, jak zobaczył Frania w kurteczce z nogawicami :)
  8. No to nie jest źle. Zarasta. Lepszy. Coś dzwoni. Zmieniłam tytuł ogłoszenia na bardziej łzawy,
  9. Ta Sonia to pyszczek chartowaty ma. Napisz coś, ile mają, szczepione? Tak ogólnie, to ogłoszę gdzieś. Sterylka kiedy? Jakie charaktery? Ile w kilogramach mają?
  10. Cudnie, że Ergusiowi humorek dopisuje :)
  11. Też bym chciała, aby jak najszybciej znalazł domek. Obejrzałam zdjęcia i filmiki, to taki cudny pies. Jest wspaniały. I tak wyprzystojniał u Murki. Piękny.
  12. Na OLX Albin ma 3306 wejść, 209 pobrań telefonu, i 30 obserwujących.
  13. Niezbadane są myśli ludzkie, chociaż to zapytanie i tak lepsze, niż te "kurna, ale fajowy ..."
  14. Dorzucę te zdjęcia do ogłoszenia. Nikt nie jest idealny :)
  15. Ogólnie pan był wzmocniony, jak większość dzwoniących w typie "dresów". Dzisiaj miałam zapytanie. Z Warszawy. Młode małżeństwo, dziewczyna w ciąży i jak Albin do małych dzieci. Odpisałam ostrożnie ale raczej pozytywnie, państwo nie odpisali.
  16. No, chyba tak, Tylko ci, którym się bardzo podoba, mi się nie bardzo podobają ;)
  17. MUreczko, sa telefony. Nawet wczoraj po 12 w nocy miałam telefon od młodzieńca, który: "ku*rwa, takiego psa to by chciał i po ile on to jest". Nawet nie ma co pisać o takich oszołomach. Jeden dzwonił z Anglii, że jak tylko przyjedzie to już chce Albina.
  18. Te owczarki to masakra u Was. Stadami ludzie zostawiają. I pewnie nie sterylizowane suczki. Dziw, że jeszcze młodych nie ma. Ale pewnie byłyby za chwilę.
  19. A brak miłości do psów, to jak się objawia?
×
×
  • Create New...