Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. tak, juz go nie ma w schronisku
  2. Dzisiaj ma wizyte domku ;)
  3. [quote name='AgaiTheta']a ma laska allegro?[/quote] hallo hallo ;)
  4. [IMG]http://www.austriatourism.com/scms/media.php/8962/Kaffehaus%20Panorama.jpg[/IMG] Menrzuś wstawaj, ja tu czekam ;)
  5. No to faktycznie kotlecik :) Czekamy na zdjecia :)
  6. Czyli boksi nie macie?
  7. słodkie słodkości :loveu: wracam juz do Was, zaczynam żyć :evil_lol: nie ma, że nie bedzie Agi. Złego licho nie bierze :diabloti: Jak tam Asiorka nasza :loveu: Jesteśmy już ciocie?
  8. Kombinujcie rano by zabrać ją z Hektorem.
  9. Rano zadzwonie, pogadam, póki co jest ok. :)
  10. Dzisiaj jest bardzo zimno :(
  11. cisza.....:shake:
  12. [quote]Ta zabaweczka jest moja... [IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara4.jpg[/IMG] Tylko moja... [IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara3.jpg[/IMG] Ale na pieszczotki przyjdę... [IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara02.jpg[/IMG][/quote] :D :D :D Kto to?
  13. Hope żyje, na reszte czekamy!!!! Pomóżcie w rozsyłaniu allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=292305701
  14. Czy wiemy coś o boksi? Chcemy ja zabierac.
  15. załamka :shake: dzisiaj do schroniska przyszla masa, masa nowych psów. Dzieciak pewnie bedzie przeniesiony na boksy ogólne... taki Child :placz:
×
×
  • Create New...