-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie...
-
6-letnia BOSERKA- Częstochowa - ma DOMEK!!!
AgaiTheta replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie... -
[Warszawa - BwP] bokser Kenzo - ma dom!!!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie... -
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie...
-
[Warszawa-BwP] Dwie bokser ki - Coco ma dom / Prada Czeka :(
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie... -
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie...
-
Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie...
-
Bokserka w kiepskim stanie w Wielkopolsce . ma dom
AgaiTheta replied to Cez's topic in Już w nowym domu
Gosiu dziękujemy Tobie i Mamie :Rose: Ja dzisiaj zadzwonie i ustale sprawy zwiazane z dalszym leczeniem i opieką wet. Weekend mialam troszke poza boksiami, ale wróciłam juz. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ech... jakiś zły dzień. Przejdzie ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
gooopole gooopole Tak mi nasłodziliście żem sie rozpłyneła i teraz róbcie sobie wszystko sami Ja w dolince sie zakopie. Nie ma mnie... Pozdrówki -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no Ok Ok Goniaczku, siadaj jak równy z równym :loveu: [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/pogaduchy.gif[/IMG] a potem [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/couch.gif[/IMG] Buziaki for all [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/aJezyk.gif[/IMG] -
Milusio :loveu: Fajne te poznaniaki :D a psiuny domku szukają!!!!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ooo Goniaczki moje :loveu: Ale Lalka bez panoszenia sie tu!!!! Najpierw na taborecik, w kącie, na sofke trzeba sobie zasłużyć :diabloti: Menrzuś wiesz... Goniak to nam wpada jak śliwka w te boksie, ale złota babka z niej, ino krzyczy i każe kanapki na śniadanie jesc :loveu: -
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Boksinka jest w DT, to wulkan energii :loveu: -
Nie odbierają, ale bede tarabanic. Naomi na bank ma w umowie wpisany inny nr chip, ale moze zaszła pomyłka z chipem Bombera, czekam na nr Bombera. Niezależnie czy to Naomi czy nie, bardzo proszę o zdjecie suni, skoro źle znosi schronisko chcemy jej pomóc. W tej chwili mozemy każdej suni zapewnić pomoc natychmiast prawie. Gorzej z samcami, namnożyło nam sie ich...
-
Nie odbierają, ale bede tarabanic. Sunia na bank ma w umowie wpisany inny nr chip, ale moze zaszła pomyłka z chipem Bombera, czekam na nr Bombera. Niezależnie czy to Naomi czy nie, bardzo proszę o zdjecie suni, skoro źle znosi schronisko chcemy jej pomóc. W tej chwili mozemy każdej suni zapewnić pomoc natychmiast prawie. Gorzej z samcami, namnożyło nam sie ich...
-
[Poznań - BwP] bokserka Lima... [*]
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serduszko, ciocia Ci przesyła mase mase ciepłej i pozytywnej energii, Trzymaj sie Niunia i walcz... -
[Warszawa - BwP] bokser Kenzo - ma dom!!!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101782"]Kalendarz 2008 dla BwP od hodowców bokserów rodowodowych[/URL] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101782"]Kalendarz 2008 dla BwP od hodowców bokserów rodowodowych[/URL]
-
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
AgaiTheta replied to demi's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101782"]Kalendarz 2008 dla BwP od hodowców bokserów rodowodowych[/URL] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101782"]Kalendarz 2008 dla BwP od hodowców bokserów rodowodowych[/URL]