Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. wiesci prosto w forum BwP: [quote name='"gerta"'] Dziś znów miałam szczęście miziać Skuterka [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] !!! To jest najbardziej miziasty pies, jakiego znam. Na krok mnie nie odstępował, a że troszkę przybrał na wadze, to kości już mniej przeszkadzają i głaskanie go, to normalnie sama rozkosz [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] Rana na pupie już się "zasklepiła". No i Skuter ma typowo bokserowe objawy... - przez cały czas jak z nim byłam jego ogonek i pupka kiwały się w prawo i w lewo [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] (no może z wyjątkiem momentu rozstania, ale mnie też nie było w tym momencie do śmiechu) Skuter robi się wyjątkowo przystojny [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [/QUOTE]
  2. To Menrzuś pakujemy boksie i jedziemy do Poznania do Goni na kawke. Niech ma :loveu:
  3. Na forum jest, a na stronke Dharma wstawia, ale teraz musi troszke odpocząc nam babinka. Zobacze co da sie zrobić.
  4. :( :( :( my nie mozemy pomoc :placz:
  5. Lusia, kochana malenka suczka, krecila wczoraj chudzienkim kuperkiem, i tak jak dharma pisala trzeba bedzie mocno reperowac dziewczynke.. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/631/yoshiilusiateresin28styuc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3909/yoshiilusiateresin28styvw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7959/yoshiilusiateresin28stykk9.jpg[/IMG]
  6. ech zle wieści :( [quote name='Dharma"']Ola i dworka byly u Malej Ola mi przekazala ze z badan wyszlo ze sunia ma zwyrodnienia kregoslupa, miednicy i prawdopodobnie staw biodrowy do resekcji. Do tego zanik miesni i leukocytoze. I ropne zapalenie skory [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Ja bede z Reetje u niej w srode. Biedactwo [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG][/QUOTE]
  7. u nas tez cisza telefony milcza, zadne boksie sie nie podobają :placz:
  8. Czekamy na smakołyk [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4100/hpim1010gd2.jpg[/IMG] hmmm nuda, za długo [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1742/hpim1012mv8.jpg[/IMG] o daje daje [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6199/hpim1013li4.jpg[/IMG]
  9. Kama! Ponoć szuka domu... [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7769/hpim1000ao5.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9159/hpim1003mn4.jpg[/IMG]
  10. Thetosława Wspaniała... i nieba też jej uchylę... [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3677/hpim1009xw1.jpg[/IMG]
  11. Kilka fotek: Moje Laski :loveu: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4750/hpim0995pl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6135/hpim0996ns2.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9038/hpim0997lf9.jpg[/IMG]
  12. hehe... największa kara to zakaz grania na komputerze. No i nieprzytulenie przez mamę, ale tego jakoś nie umiem wyegzekwowac, bo to moja przytulanka kochana :)
  13. ja też lubie takich łobuziaków :loveu:
  14. Niko już dobrze, cały piątek spał, miał jeszcze gorączkę. Dzisiaj juz łobuzował i miał dwie kary, bo ręce nieraz opadają jak on coś wymyśli :shake: Dzisiaj wszedł na szafke i bombardował kiślem palme namalowaną na ścianie.
  15. [quote name='Menrzuś']No nie mów, że bez Menrzusia świat miałby inne barwy :evil_lol:[/quote] a nie? .
  16. Bokser Bono... siwy szron na faflach... czas na miękką podusie, pana co tarmosi fafle... ale człowiek zawiódł?
  17. Przyznaje się to moja wina :placz:
  18. [quote name='Asior']twardym trza być nie mientkim :cool3:[/quote] tylko, że to czasami nie wystarcza :shake: Przepraszam Zbyszku :calus: do niczego to jestem [B]JA[/B] i mi prosze nie odbierac mojej roli!
  19. Nie chce zapeszać, bo juz raz myslałam, że jest lepiej... Nikoś prawie całą noc przespał, wypił na noc kisiel i na szczęście nie zwrócił, wiec już może będzie pomalutku coraz lepiej. Cieszę się, że już weekend i będę mogła być z nim.
  20. [quote name='"Dharma"']Myszeczka marniutka; czekamy do jutra na wyniki krwi. Na razie robimy badanie kalu na pasozyty i pierwotniaki, badanie siuskow bo czesto siusia. Po wynikach krwi bedzie zdjecie RTG, ale na razie wyglada na to ze Lusia ma ogolne zapalenie stawow. Lokiec to prawodopodobnie kaletka, ale po zdjeciach okaze sie czy nie trzeba robic biopsji. No i guzy na sutkach .. czeka nas dlugie leczenie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Lusina to kupka przerazonego psiego nieszczescia [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Bardzo prosze o pomoc na Leczenie Lusinki [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Fundacja Boksery w Potrzebie ul. Leszno 40a 96-300 Żyrardów 87 1090 1870 0000 0001 0841 2247 z dopiskiem Lusia Kazda najmniejsza zlotoweczka jest cenna [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] [/quote] mój synus bardzo chory, ale walczymy!
  21. [quote name='Ragazza']Jeżeli potrzebujecie pomocy, pisz![/quote] Ula, to ja Tobie powinnam pomagać, za to ile mi pomocy dałaś :buzi::Rose:
  22. Dziękuję Wam serdecznie :calus: Jesteśmy w domu, ale siedze i sobie rycze z bezsilności i tak sie zastanawiam, ile człowiek ma w sobie łez? Ja chyba sikać niedługo nie będę... Niko jest bardzo chory, gorączka utrzyma sie jeszcze kilka dni, a ma 40 st od prawie trzech dni. Od tego czasu schudł 5 kg, co z mojego Muszkietera zostanie? Infekcja za infekcją, jakieś obce wirusy, angina, wirus rota... a on tylko mówi "mamuś poleże sobie, pobawimy sie jutro" Może dramatyzuje, zapewne dramatyzuje ale jestem żałosna, ot cała ja :cool1:
×
×
  • Create New...