Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. MagYa^^ zmień proszę. Zulus przebywa w klinice, leczenie bedzie dlugie bo czekamy na hodowle grzybka. Za dobę w tej klinice placimy 40 zl... Pomóżmy Zulusowi :-(
  2. od leków na tarczyce nie, od jutra zaczynamy serie kolejnych badań... moze ropomocz, moze nerki nie zageszczają juz moczu... ...
  3. Lusia jest w klinice w Teresinie. Jest nadal, bo nie jest najlepiej z nią :(
  4. Eutyrox - 350 (2 x dziennie) Wiem, że trzeba podwac juz zawsze, tylko dawke dostosujemy. Mam inny klopot, Theta zaczela sikac w domu. Nie zauwazyla nawet, ze spi w kaluzy w łózku. Co znowu? Rece mi opadają :shake:
  5. Zobaczcie jakie BwP słynne jest :D [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=E6PFMkCe40w[/URL]
  6. U nas zaczyna świecić słoneczko [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Kama miala tylko gruczolaki łagodne, wyniki wszystkie ok, odczekamy troszke i sterylizacja. Tylko wiecie co, ona jakby czula, ze jest jakas zmiana, ze zaczynamy szukac domu. Przytula sie caly czas i takim wzrokiem patrzy... a ja nie umiem jej spojrzec w oczy [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] A Theta.... Mamy już wszystkie wyniki, leczenie rozpoczęte. Theta ma dość dużą niedoczynnosc tarczycy. To prawdopodobnie powoduje wszystkie inne zaburzenia. W środe zrobimy ponownie mocz, bo juz będzie po antybiotyku to zobaczymy jak tam białko i mocznik. Leki ustalone, bierzemy za jakis czas powtórzymy badania, zobaczymy.
  7. 13.02.2008 Lusia jest po dokładnych badaniach. Nie jest dobrze .. na tym jednym małym ciałku, taka ilość chorób ... Lusia ma ropne zapalenie skóry, powiększający się guz na łokciu, guzy na sutkach, stawy biodrowe w strasznym stanie - konieczna bedzie kolejna operacja, żeby zmniejszyć ból. Nerki i wątroba też pozostawiają wiele do życznia. Do tego wszystkiego kokcydioza. [IMG]http://www.bokserywpotrzebie.pl/wpotrzebie/lusia_warszawa07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bokserywpotrzebie.pl/wpotrzebie/lusia_warszawa08.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bokserywpotrzebie.pl/wpotrzebie/lusia_warszawa09.jpg[/IMG]
  8. A wszystko w porzadku, w piatek Tane bedzie miala sterylizacje i zabieg na oczko: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/3c4d5871026deb90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/09f2f0f780ce2273.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/140/cfe3347d412e71bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/157/668f1f5f4a1ac507.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/8df5cd2434715910.jpg[/IMG][/URL] aaaa i jeszcze jedno... [SIZE=6][COLOR=red]Tane Ma Wspaniały Dom u Wspaniałej Pani Magdy! :loveu:[/COLOR][/SIZE]
  9. Zobaczcie jak mój mężczyzna zasnął wczoraj: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4071/beztytuucz6.png[/IMG] Zaprowadzilam go do mamy, bo na angielski jechalam, zdejmowal szalik i padł.... mama az telefonem fotke zrobila. Tak teraz zasuwamy... ja wstaje wczesnie, żeby suńki oporzadzic, dac jesc, świeze koce im poscielic, to Niko też sie budzi. Potem przedszkole i jeździ ze mną jak trzeba i padl biedny :loveu:
  10. Theta wczoraj wymiotowala i zauwazyłam, że zaczeła podsikiwać, po furaginie nie powinna przecież :placz: Z Kamą wczoraj bylam w lecznicy, ropień nie chciał sam ustąpic. Płakała strasznie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Teraz śpi, ale juz powinna przestać gorączkować. Chlusta z niej tylko śmierdząca ropa...
  11. Wiem już troszkę wiecej. Najprawdopodobniej wszystkie kłopoty spowodowane są niedoczynnością tarczycy. Niestety jest jedno ale... Profilu tarczycowego w Polsce nikt mi nie zrobi. Brak laboratorium wykonującego "pieskie" FT-4, zrobiliśmy ludzkie i wtedy K=-4,4073 czyli nadwrazliwość tarczycy, ale to nie jest wystarczające, po 1 nie jest to rzetelne badanie w przypadku psów po 2 brak badania TSH, którego tez nie zrobimy w Polsce. Dzisiaj kurierem krew Thety pojechala do Niemiec, tam zrobią badania, za ok 5 dni będzie wynik. Zobaczymy jak jest z tą tarczycą. Poziom mocznika, białko w moczu może być powodem przewlekłego zapalenia pęcherza lub nerek, serce tez źle pracuje, ale to moze byc przez tarczycę. Zmieniliśmy karmę na Eukanubę weterynaryjną, włączyliśmy leki obnizające białko, antybiotyk, mase dodatkowych leków. Serca na razie nie ruszamy, jak okaze sie, że to nie tarczyca to wtedy. Theta śpi, Kama ma gorączkę... [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8613/080209001500x500ck5.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/948/080209002500x500vu6.jpg[/IMG]
  12. Jutro jade do Gdanska, zbadamy serduszko.
  13. Dzisiaj kolejne wyniki... ech cholesterol podwyższony, jutro kolejne badania, by stwierdzic jaka niewydolność tarczycy. Mamy też zapalenie pęcherza a w moczu bialko... Kama ma 40 st gorączkę, ma zapalenie gruczołów okoloodbytowych tak na zasmażkę :(
  14. MagYa^^ jak będziesz potrzebowała pomocy, porady boksiowej, klikaj na gg. Nie mam czasu na bieżąca śledzic dogo, ale służę pomocą.
  15. Je normalnie, duzo śpi. Na spacer pójdzie, bo musi, ale bawic to sie nie chce nic a nic. Nie ma w niej tego bokserzego zewu, wszystko jakby bylo obojętne. Pęka mi serce normalnie, gdzie mój dzikusek, gdzie jej iskierki w oczach :placz: Nie spałam dzisiaj wcale, siedziałam i jej mowilam, że ma wracać moja Myszka. W sobote zbadamy serduszko, oby tam było wszystko ok.
  16. Nie wiem juz nic. Badania będą trwać, bede dociekac prawdy i przyczyny. Teraz jestem juz zmęczona. Jutro o 11 operacja Kamy, nie bedzie sterylki, bo ma guzy nowotworowe, wiec zajmujemy sie nimi. Dziękuję, że jesteście z nami :Rose:
  17. brak mi słów... brak chęci do życia.... Theta ma niewydolność nerek, niewydolność wątroby i serduszko też juz nie chce pracowac jak powinno... Zaraz pakujemy sie do Gdańska na konsultacje, na kolejne badania, wet juz powiadomiony, czeka. Mówiłam, że moja Myszka jest smutna jakaś, ale nie tak ma być :placz:
  18. Kama jutro ma sterylizacje i bedziemy wycinac guzy z listwy mlecznej, damy do badania. Trzymajcie kciuki! W domu z Theta raczej sie mijają ale na spacerach zaczynają sie bawic, tzn Kama zaczyna, Theta patrzy zdziwiona, to ciezki klocek i jakis smutny ostatnio, jutro tez bedzie miala wszystkie badania, tak na wszelki wypadek.
  19. [quote name='Aganiok']a co one tak wciągały? wygląda jak pęto kiełbachy toruńskiej :evil_lol:[/quote] To takie prasowane, suszone miesko - Theta uwielbia to i Kama juz też :)
  20. Cześć Izunia :) Thetka jutro ma badania, wszystkie jej zrobimy, bo coś jakby zlego sie z nią dzialo, smutnieje mi myszka :( Jutro tez Kama ma strylizacje i wycinanie guzów. Trzymajcie za nas kciuki!
  21. Iza na forum BwP sa osoby ktore znają chlopca osobiscie.
×
×
  • Create New...