-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale marudy [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/101/wysmiewaczts5.gif[/IMG] ale marudy [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/101/wysmiewaczts5.gif[/IMG] -
6-letnia BOSERKA- Częstochowa - ma DOMEK!!!
AgaiTheta replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Można sie cieszyć :multi::multi: Boksia zostaje u Basi, dziewczyny się pokochały i nie zamierzają sie rozstawać :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś co Ty gotujesz? To już doba prawie :-o -
Fafel szuka domu: [URL]http://www.allegro.pl/item286592187_bokser_fafel_szuka_domu_bwp.html[/URL]
-
Brenda szuka domu: [URL]http://www.allegro.pl/item286571157_bokser_ka_brenda_szuka_domu_bwp.html[/URL]
-
Bono dzisiaj jedzie do stolicy. Tam bedzie czekal na domek.
-
Tak, dziękuję :*
-
Czy powstał juz wzór umowy?
-
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jest domek we Wrocławiu. Szukamy transportu GDAŃSK - WROCŁAW!!!! -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wieści prosto z forum BwP: [quote='Bulabez'] a oto i Jagerek, piekny chlopak [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8780/maxiopepejagerkenzo15gruy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7287/maxiopepejagerkenzo15grjw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9082/maxiopepejagerkenzo15grks3.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2341/maxiopepejagerkenzo15gryd0.jpg[/IMG] juz jeden super domek sie zastanawia, pozostaje trzymac kciuki za Jagerka.. no i niech sie chlopak kuruje [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [/quote] -
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ola chyba walczy ze sforką, bo coś do nas nie zaglada ;) -
Naomi była pod opieką BwP. Wyszła bardzo przykra sprawa i były dom Naomi zostanie prześwietlony. Co do DT u giselle, to nie skontaktowala sie z nami, a chyba wiekszości jest wiadome, że Pani Grazynie nie odpowiadają nasze formy dzialania. Czy chcemy konfliktów znowu? Mam dla Naomi miejsce już, w sobote bedzie zabrana, teraz w schronisku jest w osobnym kojcu, wewnątrz budynku. Wiem, że to kolejne dni, ale ja mam ale...
-
6-letnia BOSERKA- Częstochowa - ma DOMEK!!!
AgaiTheta replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aga [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6708/210de7.jpg[/IMG][/quote] Jesteś booooski :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Eeeeech.....do niczego jestem :shake:...idem se[/quote] Nie idź :loveu: Kompresy poprosze, mam mega gorączkę. Widzisz Menrzusiu, to było pewnie przyczyną niedzielnego złego samopoczucia. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Boksia ma metryke, nie ma rodowodu wyrobionego. Czymam rękę na pulsie. Szukamy domku (jeden domek się bedzie kontaktował już dzisiaj myślę ;) ) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja zdobylam nr tej osoby, postaram sie dowiedziec wiecej. Tylko musze ostygnąć troszkę ;) -
[B]uffasia [/B]posłałam pw. Dzięki :* Słodki Fafelek, teraz bedzie już tylko lepiej!!