Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Ale marudy [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/101/wysmiewaczts5.gif[/IMG] ale marudy [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/101/wysmiewaczts5.gif[/IMG]
  2. Można sie cieszyć :multi::multi: Boksia zostaje u Basi, dziewczyny się pokochały i nie zamierzają sie rozstawać :loveu:
  3. Menrzuś co Ty gotujesz? To już doba prawie :-o
  4. Fafel szuka domu: [URL]http://www.allegro.pl/item286592187_bokser_fafel_szuka_domu_bwp.html[/URL]
  5. Brenda szuka domu: [URL]http://www.allegro.pl/item286571157_bokser_ka_brenda_szuka_domu_bwp.html[/URL]
  6. Bono dzisiaj jedzie do stolicy. Tam bedzie czekal na domek.
  7. Tak, dziękuję :*
  8. Czy powstał juz wzór umowy?
  9. Jest domek we Wrocławiu. Szukamy transportu GDAŃSK - WROCŁAW!!!!
  10. Wieści prosto z forum BwP: [quote='Bulabez'] a oto i Jagerek, piekny chlopak [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8780/maxiopepejagerkenzo15gruy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7287/maxiopepejagerkenzo15grjw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9082/maxiopepejagerkenzo15grks3.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2341/maxiopepejagerkenzo15gryd0.jpg[/IMG] juz jeden super domek sie zastanawia, pozostaje trzymac kciuki za Jagerka.. no i niech sie chlopak kuruje [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [/quote]
  11. Ola chyba walczy ze sforką, bo coś do nas nie zaglada ;)
  12. Naomi była pod opieką BwP. Wyszła bardzo przykra sprawa i były dom Naomi zostanie prześwietlony. Co do DT u giselle, to nie skontaktowala sie z nami, a chyba wiekszości jest wiadome, że Pani Grazynie nie odpowiadają nasze formy dzialania. Czy chcemy konfliktów znowu? Mam dla Naomi miejsce już, w sobote bedzie zabrana, teraz w schronisku jest w osobnym kojcu, wewnątrz budynku. Wiem, że to kolejne dni, ale ja mam ale...
  13. [URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL][URL="javascript:emoticon(':spiewa')"][IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/eusa_whistle.gif[/IMG][/URL]
  14. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1572/berekizabawkagrudzien20nq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7927/berekizabawkagrudzien20ko0.jpg[/IMG]
  15. Tak, to Naomi :-( Pilnie szukamy transportu do Warszawy lub DT blizej.
  16. Byly dom trzeba sprawdzic, owszem porozmawiam z Karoliną, ale boksia tam juz nie trafi!!! Nie wiemy co sie stalo, ale stalo się źle. Szukamy pilnie transportu do Wawy albo DT gdzieś bliżej.
  17. [quote name='Menrzuś']Aga [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6708/210de7.jpg[/IMG][/quote] Jesteś booooski :loveu:
  18. [quote name='Menrzuś']Eeeeech.....do niczego jestem :shake:...idem se[/quote] Nie idź :loveu: Kompresy poprosze, mam mega gorączkę. Widzisz Menrzusiu, to było pewnie przyczyną niedzielnego złego samopoczucia.
  19. Boksia ma metryke, nie ma rodowodu wyrobionego. Czymam rękę na pulsie. Szukamy domku (jeden domek się bedzie kontaktował już dzisiaj myślę ;) )
  20. Ja zdobylam nr tej osoby, postaram sie dowiedziec wiecej. Tylko musze ostygnąć troszkę ;)
  21. W schronisku jest Naomi. Nie wiemy dlaczego, co sie stało. Czekamy na La_pegazę, będzie już dzisiaj. Dodzwonić się nie mogę. Kierownictwo w schronisku powiadomione. Naomi zostala przeniesiona do cieplejszego, osobnego boksu. Jest wewnątrz budynku.
  22. [B]uffasia [/B]posłałam pw. Dzięki :* Słodki Fafelek, teraz bedzie już tylko lepiej!!
×
×
  • Create New...