Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Ogarne nowe bezdomniaczki i moze wtedy. Dzisiaj 8 nowych boksi w schronach ;( Nie mamy gdzie zabierac ;(
  2. Rybc!a - dziekuję! Będziemy myśleć co robić, ale mamy zatrzesienie bokserów :placz: Załamać sie można, ale myśleć będziemy. Do kiedy mają kwarantanne?
  3. Maruda :P dzisiaj powinnam wstawic ;)
  4. Dziękujemy Serdecznie :)
  5. Pies dzisiaj trafił do schroniska....
  6. Aga pakuj się :D dzisiaj zabieramy Cie dziewcze :multi:
  7. Allegro cegiełkowe dla Skutera: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298299156[/URL] Pomóżcie prosze rozsyłać.
  8. Dziękujemy :* [SIZE=1]Smutne to dla nas urodzinki :([/SIZE] Mamy fotki z żarcia prezentów, ale juz nie dzisiaj, śpijcie słodko :*
  9. To jest najmniej problemowy pies pod słońcem, chętnie bym zostawila, ale wtedy nie wezme innego na DT a w Gdyni są jeszcze dwa boksie w schronisku, na zimnie :placz:
  10. Jak znajdziemy transport dla suni do Warszawy to Ola weźmie Age. To jej jedyna szansa na przezycie wiec weźmy sie za szukanie na ostro!
  11. Najpierw niech dojdzie do siebie. Mamy w tej chwili 20 bokserów pod opieką BwP o kolejnych 14 wiemy ale nie mamy środków i miejsca :placz: Z tej czternastki mozemy zabrac jeszcze jednego, jak wybrać, jak.... Pomóżcie nam w zbieraniu pieniążków na pobyt Skutera w klinice, bardzo prosze.
  12. [URL]http://www.bokserywpotrzebie.fora.pl/w-domach-tymczasowych-hotelach-i-klinikach,2/slask-szczeniak-boksera,548.html[/URL] Trzeba sie logowac ;)
  13. Dziękujemy :) Wszystko jej przekaże!
  14. Iza wstąp na forum BwP zobaczysz ile mamy w tej chwili boksi pod opieką BwP :placz:
  15. Nie mamy miejsca, w tej chwili musimy wybierac, którego psa bierzemy ;( Jeżeli znajdziemy transport dla Sandry (DT u olenka_f) do Warszawy to Agę może Ola by wzieła na DT i leczyla w gabinecie. Ola wzięlabyś ją?
  16. Miło, że pamiętaliście, dziękujemy :* Thetuniu, żyj nam Kochana w zdrowiu wiele wiele lat! [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_makro_zdjecia/prezent_59.jpg[/IMG] Daje Ci Serducho moje Myszko :*
  17. Zmykam, życze wszystkim kolorowych snów :*
  18. [quote name='Menrzuś']Bo nie wzięłaś miski i butelki z wodą :mad:......zapytaj się Bodziulki jak to sie robi :razz:...Ona zawsze plecak wiktuałów miała ze sobą.......i tak dobrze, że nie wskoczyła do wody :evil_lol: Znaczy się Thetka, a nie Bodziulka[/quote] Moja dama do wody? Nieeee za czysta byla, jakby jakieś bagienko to taaak, pierwsza :)
  19. [quote name='diabelkowa']czesc wpadlam Was poznac :) Sliczna Theta i jaka ladna rozowa obrozka;)[/quote] Witamy :loveu: No u nas często jest rózowo :evil_lol:
  20. odnośnie picia wody przez Thete (watek Kamy) to zobaczcie jak pila damesa na spotkaniu boksiowym w wawie: [IMG]http://b50.grono.net/18/120/gallery-1741945-500x500.jpg[/IMG] Wszystkie psy łapskami wlazły i jak ludzie normalnie piły, ale Theta nie, musiala odstawić szopkę :D
  21. dozuje przyjemnosc ;) Wyjce dwa: [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/9523/080113012fs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2618/080113014ne5.jpg[/IMG] Troszkę mnie ubabrały :loveu: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/973/080113017pr4.jpg[/IMG]
  22. Wiecie co, Kama cieszy sie nawet, jak podchodzi do miski, a ja ide jej wode wymienic, bo Theta wody stojącej nie napije sie, zawsze musi widziec, że nalewam (no chyba, że to śmierdząca rzeczka ;) )
×
×
  • Create New...