Tane trafiła naprawde świetnie.
Śpi w łóżku, w dzień na fotelu pod kocykiem ("bo wie pani ona tak lubi pod kocykiem uśmiecha się wtedy")
Zajada duzo i chetnie.
W domu nic nie niszczy. Mieszka z jeszcze jednym pieskiem i kotem.
"oj wie pani ja to nie wiem co bym bez niej zrobiła, to kruszynka taka, szukajcie domku ale bez pośpiechu, bez niej bedzie smutno. Szaleje, bawi sie, to mloda szalona głowa"