Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Jeszcze kilka :) [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7655/080113002vy5.jpg[/IMG] Oszołom :D [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8250/080113005ko0.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5236/080113007wx3.jpg[/IMG]
  2. Boksio dojechal do kliniki: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5254/p1020799iu9.jpg[/IMG] na sggw: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2197/p1020801gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2671/p1020802zj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/8379/p1020803ya6.jpg[/IMG] Namiary na razie na mnie: Agnieszka 509 270 205 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prosze nie ogłaszać go na własną rękę, zrobie wszystko dzisiaj w nocy, zbieramy pieniążki na leczenie Skutera! Będzie już teraz lepiej!
  3. Moja [B]Gwiazda[/B] :loveu: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5158/t080113018ws7.jpg[/IMG] Zetosława Wspaniała vel Demolka Pospolita :loveu: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9540/t080113001hs7.jpg[/IMG] Dwie wariatki... hmmm trzy? [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5337/t080113016qg6.jpg[/IMG]
  4. Mówie do Ciebie :D [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3541/k080113015jw0.jpg[/IMG] Czego mi tu [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2904/080113004xs7.jpg[/IMG] Księżniczka [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9216/080113008vg6.jpg[/IMG] Jadziemy :) [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9990/080113019wp4.jpg[/IMG]
  5. Nie moge na tym wątku gadac nic, bo jeszcze znajdzie sie dom :placz: To psi ideal!!!!
  6. I tu nabijacie sie ze mnie, nie lubie Was!
  7. sie ze mnie śmiejecie to nie powiem nic <foch>
  8. Dzwonila do mnie Pani Kierownik powiadomic o suniach, mówila ze zrobi fotki ale nie wie, czy bedzie umiala przeslać. Musze mieć zdjecia.
  9. Nie róbcie afer, szukamy rozwiazania.
  10. Zajmiemy sie chłopakiem i będzie piękny.
  11. Kto na większym haju? Ja czy Theta? [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6715/080113022myo0.jpg[/IMG]
  12. Jesteśmy już z Mają w kontakcie, boksio bez pomocy nie zostanie.
  13. Wszystkie są cudne, no ale te "moje" najcudniejsze. Kamcia byla kąpana w mega szamponie, w którym Theta tylko na świeta sie myje. Kama jest zadbana, nie jest chuda, ale ma cycuszki baaardzo wymęczone :( I przychodzi co chwile sprawdzić, czy jestem... Teraz śpi, przykryta, na poduszce i coś gada pod nosem sobie... Kochana psina! Dzisiaj z nią pogadałam, tłumaczyłam jej, że juz koniec złych czasów, że teraz tylko kawior i szampan ;)
  14. Tak, to własnie ona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103352[/URL]
  15. Theta czuwa Kama śpi po kąpieli: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4545/080111003sg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4531/080111002js8.jpg[/IMG] Troszkę zabawy: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1103/080111004dq2.jpg[/IMG]
  16. Śpimy po kąpieli: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1548/080111010wr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6365/080111001gy7.jpg[/IMG] Theta czuwa: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4545/080111003sg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4531/080111002js8.jpg[/IMG] Troszkę zabawy: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1103/080111004dq2.jpg[/IMG] I buziaki ze sfochowaną Thetą: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2008/080111005wb8.jpg[/IMG] Diabełek Tasmański: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9819/080111006bd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4692/080111007yu9.jpg[/IMG] Bzidal [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6330/080111008mo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8297/080111009hc3.jpg[/IMG]
  17. Dziewczyny śpią, każda pod swoim kocem. Raczej nie pałają do siebie zbytnią miłością, Theta ma małego focha. Póki były na dworzu było ok, w domu nie pasowało Thecie za bardzo, ale źle nie jest. ...a Kama... a Kama jest słodka. Za nic nie chciala sie kąpać, jakoś poradziliśmy sobie poza wanną, tylko dużo sprzątania było. Po kąpieli zjadła i poszła spac. Potem trochę zabawy i teraz śpi dalej. Zaczyna wyciągać łapki. Budzi sie co jakiś czas i sprawdza czy jestem. Do Nikosia wporzadku, nie lubi oddawac zabawek, nad tym popracujemy. co jeszcze... Kochana jest [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4559/serduszkanabj6.gif[/IMG]
  18. Kama jest juz u mnie, wykąpana, śpi. Z Thetą mijają sie szerokim łukiem, nie ma milosci ale nie ma tez złości.
  19. Potem prasujemy [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1844/281007002mmew3.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8361/281007003mmug3.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1333/281007006mntv2.jpg[/IMG]
  21. Leżały skulona w boksie z wilczurem, inne psiaki szczekaja, a ona płacze przerazliwie glosno, patrzy... Dziewczynka ma max 5 lat... Była w trakcie leczenia, ale dzisiaj można już ją zabrać... ale gdzie? [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8997/dscn1793vk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8175/dscn1794cp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2899/dscn1795nd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/851/dscn1796mp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9105/dscn1815cz4.jpg[/IMG]
  22. Tajson/Grand juz jest w Nowym Domu :)
×
×
  • Create New...