słodkie słodkości :loveu:
wracam juz do Was, zaczynam żyć :evil_lol: nie ma, że nie bedzie Agi. Złego licho nie bierze :diabloti:
Jak tam Asiorka nasza :loveu: Jesteśmy już ciocie?
[quote]Ta zabaweczka jest moja...
[IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara4.jpg[/IMG]
Tylko moja...
[IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara3.jpg[/IMG]
Ale na pieszczotki przyjdę...
[IMG]http://members.chello.pl/a.merker/sara02.jpg[/IMG][/quote]
:D :D :D Kto to?