Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Nie widzę ochotnika, więc jadę do Diny, choć z moimi się już nachodziłam. Szkoda, że nie można ze wszystkimi razem.
  2. [SIZE=4][B][COLOR=darkgreen]Wpisujcie się ciotki na spacery[/COLOR].[/B][/SIZE] Ja oczywiście też się wpiszę ale chcę sie zorientować, który dzień nieobsadzony.
  3. TZ mi jutro w pracy wydrukuje to cudo i zacznę rozwieszać. Inni też niech się częstują.
  4. Ja też się dorzucę do stałych jak bedzie coś sensownego.
  5. Piękny plakat, taki nowoczesny ! Tylko żebym wiedziała co z nim dalej zrobić :shake:
  6. Zawsze mi kamień spada z serca jak suczka wysterylizowana :)
  7. No jasne ! :) Wpisujcie się do grafika spacerowego ciotki !
  8. Prawdziwy pies niczyj, w dodatku bez pieniędzy :-( To może spacery jej chociaż zafundujemy. Wpisujcie się, proszę. Ja wpiszę się na końcu i " załatam dziurę spacerową " [SIZE=3][COLOR=blue][B]A spacery wyglądają następująco:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Poniedziałek - [/B][/COLOR][/SIZE][B]był ktoś ?[/B] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Wtorek - [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][B]Gusia[/B][/SIZE] :) [SIZE=3][COLOR=blue][B]Środa -[/B][/COLOR][SIZE=4][B]Mazowszanka[/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Czwartek -[/B][/COLOR][B]?[/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Piątek - [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][B]Gusia [/B][/SIZE]:) [SIZE=3][COLOR=blue][B]Sobota - [/B][/COLOR][B]Joteska[/B][/SIZE] :) [SIZE=3][COLOR=blue][B]Niedziela -[COLOR=black]Mazowszanka[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
  9. Widzę, że spać nie możesz :)
  10. To ja też :)
  11. [quote name='kasia mierzejewska']Będzie plakat![/QUOTE] Bardzo dobrze !! :)
  12. Żeby tylko jej nie zaszkodziły.
  13. Najlepsze te pazury wbite w ofiarę.Chociaż pan jako kanapa też niezły :)
  14. Filmik też niczego sobie :)
  15. [quote name='lilk_a']to dla tych co bywają ;) [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=blue][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=2199988087"]nowe allegro Samiego [/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Bardzo ładnie zrobione. Profesjonalna robota.
  16. Byłam u Dinki dzisiaj po południu. Bardzo ucieszyła się na mój widok. Chustę założyłam ale na smycz, bo dopiero po wyjściu z boksu zorientowałam się, że trzeba zdjąć obrożę. Ludzie przyglądali się, czytali ale nic z tego nie wynikło.Może następnym razem wyjdę za teren ? Ale wtedy przytwierdzę ją sobie na stałe aby nie uciekła. Czy to głupi pomysł z tym wyjściem ? W boksie nic nie mogłam zrobić, najpierw walczyłam z kupą, potem z posłankiem, bo koniecznie chciała mnie pocałować. Podobnie jak moja suczka, przy której nie sposób założyć buty. Kupa była normalna.Nie wiem czy to po nowej, specjalnej karmie ? Dałam jej suchara na odchodne, bo wyrażnie czekała na takie zakończenie mojej wizyty. Mam nadzieję, że jej nie zaszkodzi. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4576/011wiy.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5606/012yiz.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4153/013zrv.jpg[/IMG]
  17. [quote name='lilk_a']jakiś apel chyba zrobię :mad::lol: coś tu pustawo , ale nic to :lol:[/QUOTE] Nie tak całkiem pustawo :)
  18. Jak mi skombinujesz plakat do wydrukawania ( zajrzyj na wątek, który Ci podałam ) to porozwieszam. Ja teraz bazarkuję ostro i nie mam głowy do niczego.
  19. Mam pytanie: czy Bella nadaje się do życia w mieście. Nie chcę jej, niestety :-( wziąć ale pomyślałam sobie, że gdyby tak, to mogłabym porozwieszać plakaty z Bellą na moim osiedlu: psia łączka, weterynarz, sklep z akcesoriami dla psów itp. Ja mieszkam w Warszawie ale pod samym lasem tak, że moje psy mają rzadką okazję wytarzania się w świeżej gnojówce, bo przed lasem są prawdziwe pola. Mieszka tu sporo osób, które chodzą z psami na długie spacery ( są też lenie, niestety). Znalazłam wątek na którym pina_collie ogłasza się ze zrobieniem darmowej grafiki, robi banerki to może i plakat do wydrukowania by zrobiła. [url]www.dogomania.pl/threads/223800-GRAFIKA-na-zamówienie[/url] I drugie pytanie: gdzie znajduje się hotelik w którym przebywa Bella ?
  20. [SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Zajrzyjcie ciotki na mój bazarek, który kończy się dziś o [SIZE=3]21.00[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [B][SIZE=3]Może znajdziecie coś dla siebie a przy okazji wspomożecie Dinę[/SIZE] [/B]:)
  21. Bardzo się cieszę :lol: :lol: !! Tylko wymyślcie coś aby im nie zjadła kanapy.
  22. Malagos to lubi stopniować napięcie czytelników jak w najlepszym horrorze. [B]CZEKAMY na wiadomość !![/B]
  23. Nie martw się tak bardzo, jutro kończę bazarek i zaraz coś skapnie :) Mam nadzieję, że jutro ciotki jeszcze powalczą.
  24. Odwiedzę ją jutro po obiedzie :)
×
×
  • Create New...