Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Dziękuję bardzo :) Jutro z samego rana pędzę do Przasnysza po antenę cyfrowego Polsatu, facet od telewizorów będzie mi montował. Mam nadzieję, że skutecznie, bo biorę tymczaskę do siebie, małą pszczyniankę. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iebawem-urodzi[/URL] Nie urodzi,nie urodzi bo ciachnięta. Mam nadzieję, że moje psy nie przyniosą mi wstydu :mad: A o Kłaju słyszałam, niestety. Pozdrowienia dla Niko :)
  2. [quote name='AtaO']Gabinet Weterynaryjny Avi-Medvet Sp. z o.o. ul. Lelewela 16 43-300 Bielsko-Biała[/QUOTE] Dzięki :) Nazwisko chyba niepotrzebne.
  3. [quote name='AtaO']Klaudia ciągle nieuchwytna...a sprawa pilna.Czy konieczne jest nazwisko lekarza? Adres znam i mogę podać....[/QUOTE] To podaj, proszę adres kliniki a nazwisko potem dopiszę.
  4. [quote name='__Lara']Mazowszanka to może zgłoś ją, a ja dopilnuje reszty? Bo inaczej musimy oddać te 50%.[/QUOTE] Fakturę należy wypisać na: Nazwa: FUNDACJA "OSTATNIA SZANSA" Adres: ul. J.Blatona 3/141, 01-494 Warszawa KRS: 0000244990 NIP: 525-234-91-99 REGON: 010315167 A dalej są dwie opcje: 1. płacisz Ty i wysyłasz fakturę (wystawioną na fundację Ostatnia szansa) do Soemy (adres na pw) dokładnie opisana: czyli co za sunia, od kogo (twój nick z dogo), gdzie ciachana, i co najważniejsze gdzie zwrot czyli w tym przypadku na Twoje konto i musisz podać konto najlepiej z dopiskiem na kopercie "Akcja Sterylizacja" 2. faktura przelewowa czyli wet czeka na pieniądze, wysyłasz fakturę (wystawioną na fundację Ostatnia szansa) do Soemy (adres na pw) dokładnie opisana: czyli co za sunia, od kogo (twój nick z dogo), gdzie ciachana, i co najważniejsze gdzie zwrot czyli w tym przypadku konto lecznicy najlepiej z dopiskiem na kopercie "Akcja Sterylizacja" póżniej w zależności od kwoty dofinansowania (100% czy 50%) dokonujesz zwrotu na akcję sterylizacja Czasami tez na fakturze jest cos więcej niż koszty sterylizacji np dodatkowo kubrak czy coś innego jeszcze bo np był jeszcze jakiś inny mały zabieg przeprowadzany to osoba zgłaszająca/odpowiedzialna za psa powinna zwrócić to coś co nie było kosztem sterylizacji zwrot na konto ostatniej szansy na akcję sterylizacje [SIZE=3][B]Zgłosiłam Lilkę [/B][/SIZE]15.08 [SIZE=3][B]post 4465, str.179 [/B][/SIZE]
  5. Znikam z dogo na czas jakiś. O Maszy pamiętam :)
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page164"]Proszę bardzo: www.dogomania.pl/forum/thread...-konto/page164[/URL]
  7. [quote name='__Lara']Cholewcia, mmmonika pisała, że wyłoży na sterylkę: "Jeśli znajdziecie lekarza na śląsku, który w ten weekend zrobiłby jej sterylkę to mogę ją tam zawiezc i sfinansować zabieg do 400zł + ewentualnie 2-3 dni w szpitalu, żeby doszła do siebie. Mogę pomóc tylko w ten weekend - potem mam kołchoz w pracy." zaraz napiszę do niej Pw.[/QUOTE] [B]W poście 13 Isabela124 zaproponowała zgłoszenie Lilki do Akcji Sterylizacja Soemy.[/B] Zwrot 100 % jako deklarowiczce. Ja też jestem deklarowiczką, ale bez kontaktu internetowego mój udział w tym przedsięwzięciu słabo widzę. A pieniądze mmmoniki mogą się przydać na co innego. Przecież musicie opłacić pobyt w klinice.
  8. [quote name='rents']Za to dowiemy się na pewno jaki jest rachunek za to wszystko i to będzie kubeł zimnej wody, bo te 50 PLN starczy na waciki . . . Ale wiadomo, że nie było innego wyjścia, choć podobno z każdej sytuacji są . . . dwa wyjścia (co namjmniej).[/QUOTE] Masz świętą rację, niestety. Dlatego mała powinna jak najszybciej trafić do mnie, aby nie płacić za lecznicę.
  9. [quote name='AtaO']Lilka jest po sterylce i czuje się dobrze:)[/QUOTE] Uff ! Na to czekałyśmy :) Ciekawe ile szczeniaczków uniknęło bezdomności. Wiem, że to brzmi okrutnie, ale takie jest życie :-(
  10. [quote name='malagos']Mazowszanko, zostaw na pw dziewczynom swój nr tel., i adres, ten pod Przasnyszem - skoro jutro opuszczasz Warszawę na lato i będziesz od jutra bez netu. Jakby coś, ja jestem do 6 lipca w domu, z netem i telefonem.[/QUOTE] Tak zaraz zrobię. Jak Klaudia zajęta to wyślę PW do AtyO a telefony zaraz podam publicznie.
  11. Figu będzie jechała w przyszłą niedzielę z Katowic do Izabelina (na północnych obrzeżach Warszawy).
  12. Ja wysłałam SMS-a do figu kiedy i dokąd jedzie. Na razie bez odpowiedzi. Na transportowym ogłaszają się po kosztach benzyny, a suczka ma dostać 150 zł od baloniarek to może tą drogą ? Płacenie za pobyt w lecznicy też kosztuje i to sporo. A tak w ogóle to kto jest odpowiedzialny za suczkę ? I czy ktoś wie czy sterylka odbyła się i czy wszystko w porządku ?
  13. Wyjeżdżam na wakacje, więc wpłaciłam za lipiec i sierpień. Mizianki dla Doyka i domku ! :)
  14. Haha !! Skąd my to znamy ( to ostatnie zdanie ;) ).
  15. A mnie najbardziej podoba się ta ciemna wilczka. Lubię takie psie psy. Patrz zdjęcie obok :)
  16. Ja też zrobię dla niej bazarek jak tylko będę miała dostęp do neta przynajmniej przez miesiąc. Póki co moje ( przyszłe) wydatki typu szczepienia, odkleszczanie, odrobaczanie ( o ile nie były już robione) będę zapisywać na minusie,a potem sobie z mojego bazarku odbiorę. Za jedzenie też mi nic nie dawajcie, dam sobie radę. Z tego co wiem figu za transport nic nie bierze. Pytanie tylko dokąd może dojechać. Chyba, że ktoś wcześniej ją dowiezie. Malagos z nią rozmawiała, ale do 15-ej jest na szkoleniu i ma wyłączony telefon. Jak wróci to pewnie powie co ustaliły lub czego nie.
  17. Cudowna wiadomość ! :multi: Brawa dla Pana ! :)
  18. Wyjeżdzam na wakacje, więc dzisiaj przelałam za lipiec i sierpień (20 zł). Pozdrowienia dla Samiego i domku życzę :)
  19. Ja też za daleko, ale trzymam kciuki za Hanę :)
  20. Mam wiadomość od malagos, że figu jedzie dopiero za tydzień. Czy suczka może przez tydzień przebywać w lecznicy ( za darmo) czy trzeba ją zabrać ?
  21. [quote name='ewu']Sms chyba lepszy. Poczty często ludzie nie odsłuchują. Oby się wszystko ułożyło....[/QUOTE] Wysłałam najdłuższego SMS-a w życiu.
  22. [quote name='ewu']Z nią tak jest. Trzeba próbować do skutku. Często jest w trasie i wtedy nie odbiera.[/QUOTE] Nadal nie odbiera, nagrałam się tym razem. Najgorsze, że w piątek wieczór wyjeżdzam na wieś i nie będę miała internetu. Bardzo bym chciała do tej pory coś ustalić.
×
×
  • Create New...