Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='malagos']Rzeczywiście, podobna do mojej tymczasowiczki........ Obiecywałam sobie nie brać nic na wakacje, bp jestem w rozjazdach, ale mam 2 szczeniaki z lasu (ale to nie ja, a Tomek :) )[/QUOTE] O matko ! Mają wątek ?
  2. [quote name='__Lara']Przy nodze od razu widać :D fajnie wyszła jak ziewa :D To można ruszać z ogłoszeniami - postaram się na dniach. A tekst mamy?[/QUOTE] Tekst zrobiłam taki, można go zmienić, uzupełnić: [SIZE=3][B]LILKA,wysterylizowana, młodziutka suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. Wielkości do połowy łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, lgnąca do człowieka, nieodstępująca właściciela na krok. Niekonfliktowa w zetknięciu z innymi psami. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym[/SIZE][/B][SIZE=3][B] w okolicach Warszawy.[/B] [/SIZE] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08[/B] Ogłoszenia na mazowieckie zrobi na dniach [B]ziutka[/B], ale pewnie można jeszcze inne :)
  3. Dziękuję AtaO za wstawienie zdjęć :) Było jeszcze jedno, pewnie się TZ-owi zapodziało.
  4. Ja myślę, że każdy pies ma gdzieś w eterze swojego właściciela( amatora), bo ile ludzi tyle gustów. Tylko cholera, żeby go wypatrzyć. Ja na przykład uwielbiam wiejskie wilki i nikt mi nie wmówi, że jakiś rasowiec jest śliczny.
  5. Tylu cwaniaków i oszustów, że aż strach psa wydawać. Ale jak pójdzie doświadczona osoba to co innego :)
  6. Uwielbiam takie podrośnięte szczeniaki :)
  7. O cholera, lepiej sprawdzić.
  8. [quote name='malagos']Wróciłam własnie z urlopu i pędzę na ulubione wątki :)[/QUOTE] To może do mnie popędzisz ? Małą zobaczysz na żywca ? Ty samochodowa jesteś ? Bo ja tylko w weekendy.
  9. Jedyne pocieszenie w tej smutnej historii, że już nie będą się rozmnażać w skandalicznych warunkach.
  10. [quote name='Beatkaa'][B]Cypis[/B] mi się podoba ;) A pierwszy może hmmmm [B]Afik?[/B][/QUOTE] Czemu nie ? Niech się ceris wypowie.
  11. [quote name='AtaO']Lileczko, nie ma to jak poleniuchować na zielonej trawce....:) Ekstra.... [B]Mazowszanko[/B] - pozwoliłam sobie wrzucić fotki z leniwej niedzieli Lilki na fb na Jej wydarzenie :) Mam nadzieję, że się nie gniewasz ?[/QUOTE] Nie gniewam się :) Wrzucaj co uważasz za stosowne :) Właśnie miałam zapytać czy wydarzenie na fb jest uzupełniane ? Ja nie fejsbukowa jestem. Jutro dostaniesz mejlem (via TZ) parę zdjęć.
  12. Najlepsze imiona są jedno-lub dwusylabowe. Na pierwszego nie mam pomysłu, a drugi może [B]Cypis, Cypek [/B]? :) Cypisek brzmi najlepiej, ale trzysylabowe to dla psa za długie.
  13. Leniwa niedziela :) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9962/1003371a.jpg[/IMG] Ranka po sterylce bardzo ładnie zagojona. Widać, że dobra robota. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7266/1003372g.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4337/1003374m.jpg[/IMG]
  14. Jak Pan krzywo patrzy na umowę i wizyty to niedobrze, bo potem będzie robił uniki. Ja miałam sytuację, że facet ochoczo podpisał umowę, a potem nie odbierał moich telefonów ani mejli. Psu się krzywda nie działa, ale facet nie lubił widocznie plątającej się stale wokół (już jego) psa obcej skądinąd baby.
  15. Nikt nie zagląda do Kręcidupki ? Lilka młodnieje z dnia na dzień, denerwując coraz bardziej moje psy, które nie lubią szczeniaków. Zarówno fizycznie jak i duchowo, robi się coraz bardziej szczeniakowata. To takie psie dziecko, które zaszło w ciążę. Ale nie bójcie się, nie zrobią jej krzywdy, powarkują tylko z niezadowolenia. Już ja nie pozwolę jej skrzywdzić :mad:
  16. [B]DONnka, egradaska, beka, wolf122,[/B] kochani jesteście Wszyscy, że zajrzeliście do Niko :loveu: Może nowe siły z zewnątrz pomogą rozruszać wątek, bo weterani wątkowi już zwątpili.
  17. Rzeczywiście ten kij wygląda nieciekawie, a psy wyrażnie wystraszone.
  18. [B][SIZE=3]Gratuluję wspaniałej decyzji !! [/SIZE][/B]:) :) :)
  19. Ona trochę w typie Lilki i Kropki od malagos ( już w DS ). Biedna :-(
  20. Mortes, te ostatnie zdjęcia Niko rewelacyjne ! Koniecznie na fb, o które prosi DONnka. Zdjęcia pozostałych psów też świetne :)
  21. Dzięki za odpowiedz, _gos_ :) W wolnej chwili przeczytam wszystko po kolei. Powodzenia :)
×
×
  • Create New...