-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Rzeczywiście, podobna do mojej tymczasowiczki........ Obiecywałam sobie nie brać nic na wakacje, bp jestem w rozjazdach, ale mam 2 szczeniaki z lasu (ale to nie ja, a Tomek :) )[/QUOTE] O matko ! Mają wątek ? -
[quote name='__Lara']Przy nodze od razu widać :D fajnie wyszła jak ziewa :D To można ruszać z ogłoszeniami - postaram się na dniach. A tekst mamy?[/QUOTE] Tekst zrobiłam taki, można go zmienić, uzupełnić: [SIZE=3][B]LILKA,wysterylizowana, młodziutka suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. Wielkości do połowy łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, lgnąca do człowieka, nieodstępująca właściciela na krok. Niekonfliktowa w zetknięciu z innymi psami. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym[/SIZE][/B][SIZE=3][B] w okolicach Warszawy.[/B] [/SIZE] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08[/B] Ogłoszenia na mazowieckie zrobi na dniach [B]ziutka[/B], ale pewnie można jeszcze inne :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że każdy pies ma gdzieś w eterze swojego właściciela( amatora), bo ile ludzi tyle gustów. Tylko cholera, żeby go wypatrzyć. Ja na przykład uwielbiam wiejskie wilki i nikt mi nie wmówi, że jakiś rasowiec jest śliczny. -
Psotka zostaje w swoim dt na zawsze
Mazowszanka13 replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie podrośnięte szczeniaki :) -
O cholera, lepiej sprawdzić.
-
Z pseudohodolwi do lasu.. Już w nowych domach.
Mazowszanka13 replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Jedyne pocieszenie w tej smutnej historii, że już nie będą się rozmnażać w skandalicznych warunkach. -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Mazowszanka13 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa'][B]Cypis[/B] mi się podoba ;) A pierwszy może hmmmm [B]Afik?[/B][/QUOTE] Czemu nie ? Niech się ceris wypowie. -
[quote name='AtaO']Lileczko, nie ma to jak poleniuchować na zielonej trawce....:) Ekstra.... [B]Mazowszanko[/B] - pozwoliłam sobie wrzucić fotki z leniwej niedzieli Lilki na fb na Jej wydarzenie :) Mam nadzieję, że się nie gniewasz ?[/QUOTE] Nie gniewam się :) Wrzucaj co uważasz za stosowne :) Właśnie miałam zapytać czy wydarzenie na fb jest uzupełniane ? Ja nie fejsbukowa jestem. Jutro dostaniesz mejlem (via TZ) parę zdjęć.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
To niech się wypcha ! -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Mazowszanka13 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
Najlepsze imiona są jedno-lub dwusylabowe. Na pierwszego nie mam pomysłu, a drugi może [B]Cypis, Cypek [/B]? :) Cypisek brzmi najlepiej, ale trzysylabowe to dla psa za długie. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Wyślę na PW -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jak Pan krzywo patrzy na umowę i wizyty to niedobrze, bo potem będzie robił uniki. Ja miałam sytuację, że facet ochoczo podpisał umowę, a potem nie odbierał moich telefonów ani mejli. Psu się krzywda nie działa, ale facet nie lubił widocznie plątającej się stale wokół (już jego) psa obcej skądinąd baby. -
Nikt nie zagląda do Kręcidupki ? Lilka młodnieje z dnia na dzień, denerwując coraz bardziej moje psy, które nie lubią szczeniaków. Zarówno fizycznie jak i duchowo, robi się coraz bardziej szczeniakowata. To takie psie dziecko, które zaszło w ciążę. Ale nie bójcie się, nie zrobią jej krzywdy, powarkują tylko z niezadowolenia. Już ja nie pozwolę jej skrzywdzić :mad:
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[B]DONnka, egradaska, beka, wolf122,[/B] kochani jesteście Wszyscy, że zajrzeliście do Niko :loveu: Może nowe siły z zewnątrz pomogą rozruszać wątek, bo weterani wątkowi już zwątpili. -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Mazowszanka13 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście ten kij wygląda nieciekawie, a psy wyrażnie wystraszone. -
Psotka zostaje w swoim dt na zawsze
Mazowszanka13 replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]Gratuluję wspaniałej decyzji !! [/SIZE][/B]:) :) :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ona trochę w typie Lilki i Kropki od malagos ( już w DS ). Biedna :-( -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Mortes, te ostatnie zdjęcia Niko rewelacyjne ! Koniecznie na fb, o które prosi DONnka. Zdjęcia pozostałych psów też świetne :) -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Mazowszanka13 replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za odpowiedz, _gos_ :) W wolnej chwili przeczytam wszystko po kolei. Powodzenia :)