Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Na wątek trafiłam przypadkiem, jestem tu pierwszy raz. Nie znam dokładnie sprawy, więc może nie powinnam się wtrącać, ale powiem Wam, że zdjęcia z hoteliku niewiele różnią się od tych ze schroniska. W hoteliku też kojec, odwrócona dnem miska. To jaka jest różnica ?
  2. Ewo, joteska coś wspominała o wyjeżdzie i o strefie ciszy. Może nie odbiera, bo jest na wakacjach ?
  3. Zgadzam się z Ewą w 100 % ! Trochę mi tu postawą roszczeniową pachnie.
  4. Widzę, że sama zostałaś z tym problemem :-( Nic nie pomogę, niestety. Od tygodnia mam tymczasowiczkę, ale mała, więc liczę, że szybko pójdzie w świat. Zdjęcia Vivy bardzo ładne, takie ciepło-rude. Zajrzę od czasu do czasu :) [HR][/HR]
  5. [quote name='__Lara']Zastanawiam się cioteczki czy nie dobrze by było zrobić jej zdjęcie z czymś czego wielkość można łatwo ocenić żeby pokazać jak Lilka jest mała :)[/QUOTE] To chyba z moją nogą ! Na TZ-a więc zaczekam.
  6. [quote name='jola_li']Zajrzyj, tu są Osoby, które robią psiakom zdjęcia: [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=16&region=7[/URL] Z tej listy znam zdjęcia Zofii Saszy - są bardzo dobre, może Ci pomoże?[/QUOTE] Dziękuję Jolu za radę :) Widzę, że malagos na tej liście widnieje. To poczekam aż wróci z wywczasów :)
  7. Cieszę się bardzo, że znów ruch się zaczął na wątku. A wydarzenie na fejsbuku bardzo dobre, dużo pomocy dla psów idzie z fb :)
  8. Ja kiedyś w jakimś psim piśmie ( "Mój pies", chyba ), widziałam ogłoszenie małego Nugacika. Nie wiem jaką miał sylwetkę, bo na zdjęciu był piękny, maleńki pyszczek trzymany na dłoni opiekuna. Zakochałam się bez pamięci w tym pyszczku, reszta nie miała dla mnie znaczenia. Niestety, moi domownicy nie dojrzeli wtedy jeszcze do drugiego psa i nie było dalszego ciągu z mojej strony. Ogłoszenie widniało w dwóch czy trzech kolejnych numerach pisma, potem zniknęło. Do dziś mam nadzieję, że ktoś go przygarnął. [B]I takiego zauroczenia życzę naszej Lilce ! :) :)[/B]
  9. Zdjęcia Dumki cudne, tylko pozazdrościć :) Ja mojej tymczasowiczce robię takie beznadziejne, że chyba nigdy domu nie znajdzie :-(
  10. Ale pyszczek ma cudny, niektórych ludzi to ujmuje. W międzyczasie dołożyłam inne.
  11. Lara, dziękuję za komplement :) A może takie do ogłoszeń: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4134/021kp.jpg[/IMG] Może jeszcze jedno: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2469/003gxy.jpg[/IMG] I jeszcze jedno: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8272/023jsd.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8592/035ay.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6849/005hvq.jpg[/IMG] Zdjęcia nie oddają, niestety, jej urody. Ona ma dużo szczenięcego wdzięku.
  12. Cieszę się, że coś zaczęło sie dziać :) W łódzkim chyba jest dużo doświadczonych dogomaniaczek do przepytanka.
  13. Dziękuję :) Ja się stresuję brakiem zdjęć do ogłoszeń. Zrobiłam ostatnio ładne pyszczka w zbliżeniu, ale chwilowo nie mam jak wstawić ani wysłać.
  14. Ja przecież zgłosiłam Lilkę do "Akcja Sterylizacja" Soemy. [B]W poście 270 strona 11[/B] napisałam gdzie wysłać fakturę z lecznicy. Czy faktura została już wysłana ? Znalazłam też post (ale nie zapisałam który) [B]mmd[/B], w którym napisała, że podanie o dofinansowanie podróży Lilki do mnie zostało zaakceptowane. Podliczcie dziewczyny Wasze śląskie podróże i wyślijcie do mmd. [B]AtaO [/B]dziękuję za wysłanie zdjęcia spod ławki, Postaram się dorobić lepsze.
  15. O, dziękuję :) Ona naprawdę jest mała, tylko na zdjęciach tego nie widać. A ja się stresuję, bo nie zrobiłam jeszcze porządnego zdjęcia do ogłoszeń. Ona nieciekawie wychodzi na zdjeciach, w rzeczywistości jest znacznie ładniejsza, ma dużo wdzięku szczenięcego i słodki pyszczek.
  16. Dziękuję :)
  17. Nie wiem jak daleko od Ciebie jest schronisko w Hajnówce, ale był na dogo wątek błąkającej się po wsi bernardynki i miła Pani ze schroniska przyjechała po nią. Oczywiście potem dogomaniacy pomagali suce,znależli nawet dom, ale przynajmniej na początku była bezpieczna. Może zajrzyj na forum podlaskie (?) i zobacz kto aktywnie działa. Wiem, że dobre rady dawać najłatwiej, ale naprawdę nie mam żadnego konkretnego pomysłu.
  18. A na jakie konto wpłacać?
  19. Dzieki za przybycie :loveu: ,już wysyłam mejla.
  20. Nie jestem fejsbukowa :-( Napiszcie ci się z nią dzieje :)
  21. Warto zaaplikować coś na kleszcze i pchły, aby nie przeszły na Twojego psiaka. Ewentualnie podać pastylkę na robale w porannym jedzeniu.
  22. Oby więcej takich adopcji ! :) Dla chcącego nawet wakacje nie są przeszkodą.
×
×
  • Create New...