Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. aaa, racja. No to trzeba się brać za zbieranie funduszy! Pomyślę bazarkowo... [COLOR=#ffd700][I][B]Zdrowia i dobrego domu, ludzi z sercem, Murzynku!!![/B][/I][/COLOR]
  2. [COLOR=#00ff00][I][B]Dobrych Świąt, Zdrowych, spokojnych, relaksowych!!![/B][/I][/COLOR]
  3. [COLOR=#00ff00][I][B]Dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR]
  4. [COLOR=#006400][I][B]Dobrego domku i dobrych ludzi dla małego/czarnego!!![/B][/I][/COLOR]
  5. [COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych Świąt!!! Zdrowych, spokojnych, relaksowych!!![/B][/I][/COLOR]
  6. śliczna łazienka :multi: a Reksiu taki śpiący, rozmarzony, oczka maślane :p a Misia to prawdziwa Pani Dama :p [I][B][COLOR=#ffd700]Dobrych, radosnych, wspólnych i wypoczynkowych Świąt!!![/COLOR][/B][/I]
  7. [COLOR=#ffd700][I][B]Zdrowia, Misiu, wszystkiego dobrego!!![/B][/I][/COLOR]
  8. [COLOR=#00ff00][I][B]Misiu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR]
  9. [COLOR=#ffd700][I][B]Pandziu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR]
  10. [quote name='Jasza']Bliższe nam są Beskidy i Jura, ale tam w dni wolne i piękne pogodowo jest zawsze sporo ludzi.[/QUOTE] no właśnie; no i miałabym problem z rodziną, która nie zrozumie, że wolę wycieczkę-ucieczkę od siedzenia za stołem... [COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych Świąt; wypoczynkowych, wspólnych i radosnych!!![/B][/I][/COLOR]
  11. [COLOR=#ffd700][I][B]Klusiu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR]
  12. przepiękne i szczęśliwe zwierzaki!!! :loveu: w zgodzie i przyjaźni ze sobą! :multi: piesek - kochaniutki! :loveu: [COLOR=#ffd700][B][I]Życzę Wam powodzenia, zdrowia, dobrych domów i ludzi z sercem!!![/I][/B][/COLOR]
  13. [COLOR=#ffd700][B][I]Zdrowia Dyniu!!! Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR]
  14. Quetce życzymy dobrego domku i ludzi z sercem!!!
  15. Bondzikowi życzę dobrego domku i ludzi z sercem!!!
  16. Aiszy dobrego domku życzę!!!
  17. dobrych domów dla Elika i dzielnej Mamy!!!
  18. szkoda, że musi stracić łapkę... ale nie da się żyć w bólu i nie ma sensu, skoro nie ma widoków ani szans na wyleczenie.
  19. życzę Horynce, dobrego domu i ludzi z sercem!!!
  20. [IMG]http://i58.tinypic.com/1zby8w.jpg[/IMG] [COLOR=#006400][I][B]Dobrych Świąt, [/B][/I][/COLOR][COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych domów[/B][/I][/COLOR][COLOR=#006400][I][B] życzą [/B][/I][/COLOR][COLOR=#ffd700][I][B]Norek i Miciuś ze swoimi ludźmi[/B][/I][/COLOR] [IMG]http://i59.tinypic.com/23idjdi.jpg[/IMG]
  21. [quote name='dorota1']My również gratulujemy rocznicy i życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo słońca i niezbyt mokrego dyngusa:lol: Mila, Pusia i ich pańcia[/QUOTE] [quote name='Toska1'][IMG]http://1.bp.blogspot.com/-0f5tpnp_gW0/UVbOZR5VNmI/AAAAAAAAALU/sQQsPYUz-HA/s1600/5e79bcfe788d3e2d12c1b7c02ef088a2[1].jpg[/IMG] Smacznego Jajeczka i mokrego Dyngusa całej Rodzinie życzy Toska1 z Tofciem z Pyśką :)[/QUOTE] serdecznie dziękujemy!!!! za obecność, za wsparcie... :loveu:
  22. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Gratuluję wyboru wspaniałego żółtego pieseczka. Nie wiem co by z nim było gdyby nie Ty. Norek był jednym z ostatnich psów zabranych wtedy z azylu. Straszne to było, bo wszystkie chciały iść. Pamiętam jak radośnie szczekał upuszczając azyl.. Norek spędził jakiś czas na działce, mieszkał w altance. Złamana łapeczka nie przeszkadzała mu w skakaniu na parapet i obserwacji świata..[/QUOTE] jakbyście go z Amanitą nie wyciągnęły z azylu, już by go dawno nie było... ile takich wspaniałych istnień znika niechcianych, niekochanych przez nikogo... Norek miał trochę pecha (że był przy budzie i że wpadł pod auto, że wet kiepsko łapkę złożył), ale i wiele szczęścia (że go uratowałyście, że Xenia go do Krakowa wiozła - jakby coś jej się nie spodobało, w życiu by mi go nie oddała! - że żyje i, mam nadzieję, jest mu u nas dobrze). :p Wiele zachowań, które zauważyłaś wtedy, Norek ma i dziś - poszczekuje radośnie przy wychodzeniu na spacer, uwielbia opierać się łapką o udo człowieka (TZ mawia: wisi na mnie!), stojąc na tylnych łapach (jak na focie z pierwszej strony wątku). *** W ogóle wychodzenie na spacer jest fajne; pytam Norka: [I]Jesteś gotów na spotkanie z przygodą?[/I] Norek odpowiada: [I]Hau! Hau![/I] I wychodzimy...
  23. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Zauważyłam że Jasza, Patmol i Jagienka i Jotpeg mają żółte pieseczki. To taki wątek żółtych piesków jest. Czyli mądrych, wiernych i niesamowitych.[/QUOTE] no nie da się ukryć :cool3: że to są psy nadzwyczajne :loveu:
×
×
  • Create New...