-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
jotpeg replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
aaa, racja. No to trzeba się brać za zbieranie funduszy! Pomyślę bazarkowo... [COLOR=#ffd700][I][B]Zdrowia i dobrego domu, ludzi z sercem, Murzynku!!![/B][/I][/COLOR] -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
jotpeg replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#00ff00][I][B]Dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR] -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
jotpeg replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych Świąt!!! Zdrowych, spokojnych, relaksowych!!![/B][/I][/COLOR] -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
śliczna łazienka :multi: a Reksiu taki śpiący, rozmarzony, oczka maślane :p a Misia to prawdziwa Pani Dama :p [I][B][COLOR=#ffd700]Dobrych, radosnych, wspólnych i wypoczynkowych Świąt!!![/COLOR][/B][/I] -
Stareńki Misio Zdzisio umierał na ulicy. Olał go nawet TOZ.
jotpeg replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffd700][I][B]Zdrowia, Misiu, wszystkiego dobrego!!![/B][/I][/COLOR] -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
jotpeg replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#00ff00][I][B]Misiu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR] -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffd700][I][B]Pandziu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR] -
[quote name='Jasza']Bliższe nam są Beskidy i Jura, ale tam w dni wolne i piękne pogodowo jest zawsze sporo ludzi.[/QUOTE] no właśnie; no i miałabym problem z rodziną, która nie zrozumie, że wolę wycieczkę-ucieczkę od siedzenia za stołem... [COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych Świąt; wypoczynkowych, wspólnych i radosnych!!![/B][/I][/COLOR]
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffd700][I][B]Klusiu, dobrego domku i ludzi z sercem!!![/B][/I][/COLOR] -
przepiękne i szczęśliwe zwierzaki!!! :loveu: w zgodzie i przyjaźni ze sobą! :multi: piesek - kochaniutki! :loveu: [COLOR=#ffd700][B][I]Życzę Wam powodzenia, zdrowia, dobrych domów i ludzi z sercem!!![/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR=#ffd700][B][I]Zdrowia Dyniu!!! Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR]
-
Quetce życzymy dobrego domku i ludzi z sercem!!!
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
jotpeg replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bondzikowi życzę dobrego domku i ludzi z sercem!!! -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
jotpeg replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dobrego domku i ludzi z sercem!!! -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
jotpeg replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aiszy dobrego domku życzę!!! -
dobrych domów dla Elika i dzielnej Mamy!!!
-
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
jotpeg replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
szkoda, że musi stracić łapkę... ale nie da się żyć w bólu i nie ma sensu, skoro nie ma widoków ani szans na wyleczenie. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i58.tinypic.com/1zby8w.jpg[/IMG] [COLOR=#006400][I][B]Dobrych Świąt, [/B][/I][/COLOR][COLOR=#ffd700][I][B]Dobrych domów[/B][/I][/COLOR][COLOR=#006400][I][B] życzą [/B][/I][/COLOR][COLOR=#ffd700][I][B]Norek i Miciuś ze swoimi ludźmi[/B][/I][/COLOR] [IMG]http://i59.tinypic.com/23idjdi.jpg[/IMG] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']My również gratulujemy rocznicy i życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo słońca i niezbyt mokrego dyngusa:lol: Mila, Pusia i ich pańcia[/QUOTE] [quote name='Toska1'][IMG]http://1.bp.blogspot.com/-0f5tpnp_gW0/UVbOZR5VNmI/AAAAAAAAALU/sQQsPYUz-HA/s1600/5e79bcfe788d3e2d12c1b7c02ef088a2[1].jpg[/IMG] Smacznego Jajeczka i mokrego Dyngusa całej Rodzinie życzy Toska1 z Tofciem z Pyśką :)[/QUOTE] serdecznie dziękujemy!!!! za obecność, za wsparcie... :loveu: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Gratuluję wyboru wspaniałego żółtego pieseczka. Nie wiem co by z nim było gdyby nie Ty. Norek był jednym z ostatnich psów zabranych wtedy z azylu. Straszne to było, bo wszystkie chciały iść. Pamiętam jak radośnie szczekał upuszczając azyl.. Norek spędził jakiś czas na działce, mieszkał w altance. Złamana łapeczka nie przeszkadzała mu w skakaniu na parapet i obserwacji świata..[/QUOTE] jakbyście go z Amanitą nie wyciągnęły z azylu, już by go dawno nie było... ile takich wspaniałych istnień znika niechcianych, niekochanych przez nikogo... Norek miał trochę pecha (że był przy budzie i że wpadł pod auto, że wet kiepsko łapkę złożył), ale i wiele szczęścia (że go uratowałyście, że Xenia go do Krakowa wiozła - jakby coś jej się nie spodobało, w życiu by mi go nie oddała! - że żyje i, mam nadzieję, jest mu u nas dobrze). :p Wiele zachowań, które zauważyłaś wtedy, Norek ma i dziś - poszczekuje radośnie przy wychodzeniu na spacer, uwielbia opierać się łapką o udo człowieka (TZ mawia: wisi na mnie!), stojąc na tylnych łapach (jak na focie z pierwszej strony wątku). *** W ogóle wychodzenie na spacer jest fajne; pytam Norka: [I]Jesteś gotów na spotkanie z przygodą?[/I] Norek odpowiada: [I]Hau! Hau![/I] I wychodzimy... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Zauważyłam że Jasza, Patmol i Jagienka i Jotpeg mają żółte pieseczki. To taki wątek żółtych piesków jest. Czyli mądrych, wiernych i niesamowitych.[/QUOTE] no nie da się ukryć :cool3: że to są psy nadzwyczajne :loveu: