-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)']Po złożeniu papierów na szafce pancia bierze smycz do ręki i następuje szał radości :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/138/069334863a0f0eee.jpg[/IMG][/URL] w sposób różnoraki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/c53e97e304f620c5.jpg[/IMG][/URL] (dywaniki fruwają we wszystkie strony)[/QUOTE] to jest po prostu BOMBA!!! BOSKIE!!!!! :lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
małowato cos osob odwiedza Puszka... -
Kielce - zagłodzony, uwięziony onek Bidul - juz W NOWYM DOMU!!!!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
podnosze, proszac o szanse dla tego pieknego psa. -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
a u Yetusia nikogo??? od zeszlego roku???!!! -
Kielce - zagłodzony, uwięziony onek Bidul - juz W NOWYM DOMU!!!!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='DuDziaczek']Widze ze skarbek doczekal sie watku teraz tylko domek potrzebny... :roll:[/QUOTE] prosimy o szanse dla Bidula! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
czesc wszystkim!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/add43d79b0500886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/ec5f975eaaf7b45a.jpg[/IMG][/URL] -
Kielce - zagłodzony, uwięziony onek Bidul - juz W NOWYM DOMU!!!!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
te zdjecia sa wstrzasajace :placz: ile takich psow jest na wsiach :angryy: a Bidul :loveu: bedzie pieknym, duzym i dorodnym ONem - po odpasieniu i przekonaniu go, ze bywaja i dobrzy ludzie... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Noruś w domu głównie lubi przytulanie :loveu: ale poza domem - o, to skumulowana bomba psiej energii :p biega jak szalony. Nie znosi, kiedy po wyjsciu na spacer ktoś mu stanie na drodze, na przykład ktoś idzie z naprzeciwka - wtedy głośno sie go obszczekuje! Dziś wielka radość, bo wspólna wyprawa (samochodem) do parku AWF; tyle nieznanego terenu do wąchania i biegania - super! :lol: Norek to bardzo kochany i inteligentny piesek jest. :p Kiedy słyszy odgłosy kocich walk z balkonu - pędzi ze szczekiem na pomoc Miciusiowi, czym niewdzięcznik koci wcale nie jest zachwycony :evil_lol: -
[quote name='Zmysł']Dokładnie. Była druga opcja[/QUOTE] i co z tamta propozycja???
-
Tutaj (Wegrzce lub Pradnik Czerwony) ktos ma karme do oddania: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102971[/url]
-
przepiekne!!!!!!!! :loveu: zwłaszcza ta czarna - cudo :crazyeye::p
-
Jamniczek Brutus wyrzucili go bo zachorował! MA DOM
jotpeg replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
jamnik - łagodny do kotów - pilnie potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
inni byli trochę bardziej zaniepokojeni, choć tu udają olimpijski spokój; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/0d79d53804d724ab.jpg[/IMG][/URL] ale wariować, jak co noc, nad ranem to jakos nie przeszkadza! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/bafde5c422b2eb92.jpg[/IMG][/URL] dlatego muszę teraz odespać (wiecie, jak Norek chrapie!!!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/93/50fd2f9bd06b8e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/93/02bf1358fd537853.jpg[/IMG][/URL]