Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Morgan:-)']Po złożeniu papierów na szafce pancia bierze smycz do ręki i następuje szał radości :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/138/069334863a0f0eee.jpg[/IMG][/URL] w sposób różnoraki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/c53e97e304f620c5.jpg[/IMG][/URL] (dywaniki fruwają we wszystkie strony)[/QUOTE] to jest po prostu BOMBA!!! BOSKIE!!!!! :lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu:
  2. małowato cos osob odwiedza Puszka...
  3. podnosze, proszac o szanse dla tego pieknego psa.
  4. [quote name='Alfa i Zuzia']dzisiaj na bramie działek widziałam ogłoszenie: kupię działkę.:look3:[/QUOTE] trzeba było zerwać :cool1:
  5. a u Yetusia nikogo??? od zeszlego roku???!!!
  6. [quote name='DuDziaczek']Widze ze skarbek doczekal sie watku teraz tylko domek potrzebny... :roll:[/QUOTE] prosimy o szanse dla Bidula!
  7. alez to jest fotogeniczny KOREK!!! :loveu::p:loveu:
  8. podnosze. nie mozna tego zostawic, nie ma czasu...
  9. czesc wszystkim!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/add43d79b0500886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/ec5f975eaaf7b45a.jpg[/IMG][/URL]
  10. te zdjecia sa wstrzasajace :placz: ile takich psow jest na wsiach :angryy: a Bidul :loveu: bedzie pieknym, duzym i dorodnym ONem - po odpasieniu i przekonaniu go, ze bywaja i dobrzy ludzie...
  11. ludzie sa straszni. :angryy: trzymaj, sie malutka
  12. swietnie!!!!!!!!!! powodzenia, malutku! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='brazowa1'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/b9101469595d01c8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :-(:placz::-(:placz::-(:placz:
  14. Noruś w domu głównie lubi przytulanie :loveu: ale poza domem - o, to skumulowana bomba psiej energii :p biega jak szalony. Nie znosi, kiedy po wyjsciu na spacer ktoś mu stanie na drodze, na przykład ktoś idzie z naprzeciwka - wtedy głośno sie go obszczekuje! Dziś wielka radość, bo wspólna wyprawa (samochodem) do parku AWF; tyle nieznanego terenu do wąchania i biegania - super! :lol: Norek to bardzo kochany i inteligentny piesek jest. :p Kiedy słyszy odgłosy kocich walk z balkonu - pędzi ze szczekiem na pomoc Miciusiowi, czym niewdzięcznik koci wcale nie jest zachwycony :evil_lol:
  15. oj, nowe wyzwania przed Mikusiem.. jak on sobie poradzi?... GLIWICE!!! gdzie sie czipuje psa - kto podpowie?
  16. [quote name='Zmysł']Dokładnie. Była druga opcja[/QUOTE] i co z tamta propozycja???
  17. Tutaj (Wegrzce lub Pradnik Czerwony) ktos ma karme do oddania: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102971[/url]
  18. jakie straszne zdjecie - za kratami :placz: taka inteligencja się marnuje :placz:
  19. przepiekne!!!!!!!! :loveu: zwłaszcza ta czarna - cudo :crazyeye::p
  20. jamnik - łagodny do kotów - pilnie potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!!!!
  21. witaj, Lordzie, przezyłeś wystrzały???
  22. inni byli trochę bardziej zaniepokojeni, choć tu udają olimpijski spokój; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/0d79d53804d724ab.jpg[/IMG][/URL] ale wariować, jak co noc, nad ranem to jakos nie przeszkadza! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/bafde5c422b2eb92.jpg[/IMG][/URL] dlatego muszę teraz odespać (wiecie, jak Norek chrapie!!!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/93/50fd2f9bd06b8e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/93/02bf1358fd537853.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...