Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='kobix']Frotka zostałaś przegłosowana:evil_lol:ja również uważam kolektyw za obłęd... bez względu czy się zrzeknę psa czy nie(uważam że to bez znaczenia)-o adopcji powinna decydować 1 osoba ją przeprowadzająca(ja mogę tylko zaakceptować). podkreślam-najważniejsze jest by Bazyl trafił do adopcji w odpowiedzialne ręce,bez zwrotów i dalszego tułania się-kto go wyadoptuje jest dla mnie bez większego znaczenia...[/QUOTE] ......... tu było rozsądnie ........ a teraz, przepraszam: ważniejsze ego (JA) czy dobro psa?
  2. [quote name='wellington']Tak, te ksiazki wszedzie i co bardziej istotne, jakie ksiazki, mowily : "tu ktos czyta i mysli" .[/QUOTE] nie jest to takie czeste... :p ciekawe, co bedzie czytal Bazyl? on ma raczej powazne usposobienie? :cool3:
  3. Babelku! moze jutro pogoda bedzie lepsza i wyjdziesz na spacer...
  4. starsze psiaki sa takie madre... :loveu:
  5. Isadoro7, nie mam slow - jestes niezawodna. a o Gucia zadnych telefonow...
  6. Wellington, dziekuje za relacje, i za trud, i czas dla Bazylcia! :iloveyou::modla::lilangel::Rose: ogladnelam foty i: * podoba mi sie mina Bazylka * podoba mi sie miejsce - lezy miziany na tapczanie * widze z boku ksiazki - tez mi sie to podoba :cunao::cunao::cunao: zapowiada sie dobrze! (a nie jest latwo przejsc weryfikacje Wellington!)
  7. Kacperek swietny, w ogole nie wyglada na swoje lata. On jest z tych dlugowiecznych maluchow. A to zdjecie zza krat z lapka - poruszajace!
  8. poprosilam Dinke o ogloszonka dla Gucia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10702083&posted=1#post10702083[/url]
  9. tylko wirtualnie odwiedzam Bąbelka...
  10. Wellington, jak wypadla inspekcja przyszlego domu??
  11. Frotko, wez na utrzymanie tych psow datki (przynajmniej ode mnie) na Bazyla (jesli jemu nie beda potrzebne).
  12. hm, to nie jest soczek... :cool3::lol:
  13. Frotko, jesli o mnie chodzi, to jesli te pieniadze nie beda potrzebne, bo Bazyl znajdzie dobry dom, wez je od Salibinki, i przeznacz na utrzymanie psow z nowego targu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118409[/url]
  14. a moze Gajowa moglaby pomoc?... mam na mysli platny DT.
  15. Buffy koniecznie napisz w tytule RUDY!!!
  16. a tu z Parku Lotnikow (alez upal!); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/2a2585d90eb3eb40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/84a31842357f64c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/266/af7c6e1b8baf7829.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1/a4a0f11f9302639c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/eb6862787eb964d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1/7a5b25786ff695a7.jpg[/IMG][/URL]
  17. no to czekamy na decyzje! oby to byl odpowiedni i najlepszy dom dla Bazylca.
  18. popatrzcie, jaki to piekny pies!!! a ze nie lubi dzieci...
  19. filmik super, jestesmy fanami Simon's Cata! to robi ktos z wielka pasja do kotow, kto zna ich zwyczaje i psychike, i akceptuje to, ze kazdy kot jest wolny!!! no wlasnie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/03cea70ec4747b05.jpg[/IMG][/URL] ale innym tez sie niezle powodzi (zdjecie zrobione u mojej mamy): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1/07957f0ea18e9075.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/fdfd67a66d1c89a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/264/563091489de9cbcd.jpg[/IMG][/URL]
  20. no to pokazujemy Gucia na 1. stronie!
  21. kto wie, jak sie miewa Bazyl??? czy potrzebuje (oprocz domu i ogloszen) funduszy?
  22. ale frekwencja na tym watku, zawrotna :mad:
×
×
  • Create New...