[quote name='kobix']Frotka zostałaś przegłosowana:evil_lol:ja również uważam kolektyw za obłęd...
bez względu czy się zrzeknę psa czy nie(uważam że to bez znaczenia)-o adopcji powinna decydować 1 osoba ją przeprowadzająca(ja mogę tylko zaakceptować).
podkreślam-najważniejsze jest by Bazyl trafił do adopcji w odpowiedzialne ręce,bez zwrotów i dalszego tułania się-kto go wyadoptuje jest dla mnie bez większego znaczenia...[/QUOTE]
.........
tu było rozsądnie
........
a teraz, przepraszam:
ważniejsze ego (JA) czy dobro psa?
[quote name='wellington']Tak, te ksiazki wszedzie i co bardziej istotne, jakie ksiazki, mowily : "tu ktos czyta i mysli" .[/QUOTE]
nie jest to takie czeste... :p
ciekawe, co bedzie czytal Bazyl? on ma raczej powazne usposobienie? :cool3:
Wellington, dziekuje za relacje, i za trud, i czas dla Bazylcia! :iloveyou::modla::lilangel::Rose:
ogladnelam foty i:
* podoba mi sie mina Bazylka
* podoba mi sie miejsce - lezy miziany na tapczanie
* widze z boku ksiazki - tez mi sie to podoba
:cunao::cunao::cunao:
zapowiada sie dobrze!
(a nie jest latwo przejsc weryfikacje Wellington!)
Frotko, jesli o mnie chodzi, to jesli te pieniadze nie beda potrzebne, bo Bazyl znajdzie dobry dom, wez je od Salibinki, i przeznacz na utrzymanie psow z nowego targu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118409[/url]
a tu z Parku Lotnikow (alez upal!);
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/2a2585d90eb3eb40.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/84a31842357f64c6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/266/af7c6e1b8baf7829.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1/a4a0f11f9302639c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/eb6862787eb964d1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1/7a5b25786ff695a7.jpg[/IMG][/URL]
filmik super, jestesmy fanami Simon's Cata! to robi ktos z wielka pasja do kotow, kto zna ich zwyczaje i psychike, i akceptuje to, ze kazdy kot jest wolny!!!
no wlasnie:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/03cea70ec4747b05.jpg[/IMG][/URL]
ale innym tez sie niezle powodzi (zdjecie zrobione u mojej mamy):
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1/07957f0ea18e9075.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/fdfd67a66d1c89a9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/264/563091489de9cbcd.jpg[/IMG][/URL]