Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. nie moge na to patrzec. nikt nikt nikt nie chce Bąbla.
  2. Gucio. Najwyzszy czas do domu!
  3. Żwirek bardzo ladnie. To i tak drugorzedna sprawa. Bardzo fajny ten Kajmanek - maluszek :loveu:
  4. [quote name='Fiona.22']To ja podsumuje -emilia2280 30zł -fiona.22 50 zł za pierwszy miesiąc, 20 zł od wrzesnia -Julka 30 zł -wtatara 20 zł ( o ile dobrze zrozumiałam, ze jest to deklaracja wpłaty) -Miska 79 30-40zł -ewelinka_m 20 zł -jotpeg 30 zł W sumie mamy za pierwszy miesiąc 210-220 zł za następne miesiące 180-190 zł brakuje już bardzo niewiele...[/QUOTE] dostalam dane do przelewu, dziekuje. pieniadze przeleje 30 wrzesnia.
  5. przynajmniej podniose, taki lsniacy sliczny maluch... co robic co robic
  6. przepraszam, ze sie wcinam, ale gdyby wam zostal jakis dom/telefon po Czarku (oby tym razem mial dom na zawsze!), to tu jest podobny z twarzy kundelek, sliczny i lsniacy znajdek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120453[/url]
  7. trzeba wiecej osob tu sciagnac, bo frekwencja mizerna... iwonamaj, pisz pw do kogo mozesz, z linkiem do watku i prosba o o oglaszanie.
  8. dlaczego Kajman? przeciez to taki maly psiaczek, imie zupelnie z innej bajki...
  9. prosimy o pomoc - Rudy zwial z DT na terenie Mielca!!: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527 miejcie oczy szeroko otwarte :modla:
  10. proszę, jak pięknie! zgodnie z dziećmi, psami i kotami :loveu::loveu::loveu:
  11. ależ piękne zdjęcia!!! :loveu::lol::loveu: dziękujemy, bo stęskniliśmy się za wieściami od Gucia...
  12. Oczywiście, był problem z dawaniem zastrzyków Panu Kotu - na ratunek pomoc przyszła aż z... Wiednia (Wellington, dziękujemy!!! :Rose: ) Noruś, oczywiście, był wzorowym i zdyscyplinowanym pacjentem. A tak w ogóle myślę o ich przyjaźni, że swoją obecnością dodają sobie otuchy, kiedy nas nie ma w domu np. kiedy idziemy do pracy. Razem raźniej :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/126dd8c8ba3d73e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/9/fcf3141711b8006f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/9/10015211876e4e71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/9/a40fcec0f6e414ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/3af013fe05769ce3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/22f16d07c7519a36.jpg[/IMG][/URL]
  13. ......................cdn.
  14. obaj, na szczęście, ozdrowieli (kot był chory pierwszy raz w życiu - cosik przywlókł i zaraził psa, kichali na przemian straszliwie; była obawa, ze tak bedzie w kółko, więc obaj brali antybiotyk). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/3aa4bcba30f147b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/7a753a654b40aa27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/41d630b7a71113db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/1937f31af91e3c05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/bd30e356e5c975fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/3ac72696dccfa47a.jpg[/IMG][/URL]
  15. no to teraz wam cos pokaze: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/ce956202970fa2b5.jpg[/IMG][/URL] rok temu nigdy bym nie powiedziala, ze to mozliwe... :loveu:
  16. jestem. bylam na wsi tydzien i bez netu, dlatego z mojej strony byla cisza. deklaracja wplaty z mojej strony aktualna. jutro z ranca przelewam pieniadze (prosze o dane do przelewu).
  17. biedna sunia musi umierac z niepokoju o dzieci... alez historia! do gazety!...
  18. nie moze trafic do innych psow - nie przezyje tego!!!
  19. [quote name='Isadora7'][B]Obiecany plakacik dla Gucia w miniaturze:[/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/340/d94f69871b3b8451.jpg[/IMG] [B]I w formacie A4 jako plik *pdf do druku, zaplanowany tak że jakość będzie dobra również w przypadku wydruku w czerni. Link do hostingu z którego trzeba pobrać plakacik Gucia:[/B] [URL]http://www.sendspace.pl/file/jX5fiZy2/[/URL] :cool1:[/QUOTE] przypominam niesmialo, ze Gucio ma piekny plakat do rozpowszechniania...
  20. [quote name='Hund']byŁ jeden telefon...byŁam pena nadziei, niestety cisza :( pani miaŁa porozmawiać z mężem .Widocznie mąż nie chciaŁ Bąbelka :(:(:( Telefon byŁ z Krakowa....[/QUOTE] cholerne wakacje.
  21. bardzo dziekuje Anasharowi, Wyjątek i Agamice za pojawienie sie na tym watku. przedtem Jayo i Gemsi byli calkiem sami. Jayo napisala, ze cegielki beda potrzebne, jesli lekarz zdecyduje koniecznosc operacji lapy.
×
×
  • Create New...