-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
nie moge na to patrzec. nikt nikt nikt nie chce Bąbla.
-
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
niedobrze, krucabomba -
Gucio. Najwyzszy czas do domu!
-
Żwirek bardzo ladnie. To i tak drugorzedna sprawa. Bardzo fajny ten Kajmanek - maluszek :loveu:
-
[quote name='Fiona.22']To ja podsumuje -emilia2280 30zł -fiona.22 50 zł za pierwszy miesiąc, 20 zł od wrzesnia -Julka 30 zł -wtatara 20 zł ( o ile dobrze zrozumiałam, ze jest to deklaracja wpłaty) -Miska 79 30-40zł -ewelinka_m 20 zł -jotpeg 30 zł W sumie mamy za pierwszy miesiąc 210-220 zł za następne miesiące 180-190 zł brakuje już bardzo niewiele...[/QUOTE] dostalam dane do przelewu, dziekuje. pieniadze przeleje 30 wrzesnia.
-
Kajtuś szuka domu. 19 września- schron! MA DOMEK!!!
jotpeg replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
przynajmniej podniose, taki lsniacy sliczny maluch... co robic co robic -
Kajtuś szuka domu. 19 września- schron! MA DOMEK!!!
jotpeg replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
trzeba wiecej osob tu sciagnac, bo frekwencja mizerna... iwonamaj, pisz pw do kogo mozesz, z linkiem do watku i prosba o o oglaszanie. -
dlaczego Kajman? przeciez to taki maly psiaczek, imie zupelnie z innej bajki...
-
prosimy o pomoc - Rudy zwial z DT na terenie Mielca!!: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527 miejcie oczy szeroko otwarte :modla:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Oczywiście, był problem z dawaniem zastrzyków Panu Kotu - na ratunek pomoc przyszła aż z... Wiednia (Wellington, dziękujemy!!! :Rose: ) Noruś, oczywiście, był wzorowym i zdyscyplinowanym pacjentem. A tak w ogóle myślę o ich przyjaźni, że swoją obecnością dodają sobie otuchy, kiedy nas nie ma w domu np. kiedy idziemy do pracy. Razem raźniej :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/126dd8c8ba3d73e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/9/fcf3141711b8006f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/9/10015211876e4e71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/9/a40fcec0f6e414ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/3af013fe05769ce3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/22f16d07c7519a36.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
......................cdn. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
obaj, na szczęście, ozdrowieli (kot był chory pierwszy raz w życiu - cosik przywlókł i zaraził psa, kichali na przemian straszliwie; była obawa, ze tak bedzie w kółko, więc obaj brali antybiotyk). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/3aa4bcba30f147b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/7a753a654b40aa27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/41d630b7a71113db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/1937f31af91e3c05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/bd30e356e5c975fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/3ac72696dccfa47a.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
no to teraz wam cos pokaze: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/ce956202970fa2b5.jpg[/IMG][/URL] rok temu nigdy bym nie powiedziala, ze to mozliwe... :loveu: -
biedna sunia musi umierac z niepokoju o dzieci... alez historia! do gazety!...
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
nie moze trafic do innych psow - nie przezyje tego!!! -
[quote name='Isadora7'][B]Obiecany plakacik dla Gucia w miniaturze:[/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/340/d94f69871b3b8451.jpg[/IMG] [B]I w formacie A4 jako plik *pdf do druku, zaplanowany tak że jakość będzie dobra również w przypadku wydruku w czerni. Link do hostingu z którego trzeba pobrać plakacik Gucia:[/B] [URL]http://www.sendspace.pl/file/jX5fiZy2/[/URL] :cool1:[/QUOTE] przypominam niesmialo, ze Gucio ma piekny plakat do rozpowszechniania...
-
[quote name='Hund']byŁ jeden telefon...byŁam pena nadziei, niestety cisza :( pani miaŁa porozmawiać z mężem .Widocznie mąż nie chciaŁ Bąbelka :(:(:( Telefon byŁ z Krakowa....[/QUOTE] cholerne wakacje.
-
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
bardzo dziekuje Anasharowi, Wyjątek i Agamice za pojawienie sie na tym watku. przedtem Jayo i Gemsi byli calkiem sami. Jayo napisala, ze cegielki beda potrzebne, jesli lekarz zdecyduje koniecznosc operacji lapy.