Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Dzieki Dince :Rose: Biszkopt Gucio jest na: kokosy.pl kupiepsa.pl pineska.pl pajeczyna.pl gumtree.pl ojej.pl adopcje.org.pl :modla: dziekuje!!!! :multi:
  2. Pixie, dzieki, ze jestes! Baruś musi mieć dom!!!
  3. coś wspaniałego. :multi: powalił mnie zwłaszcza ten widok szeregu legowisk :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Agata69']Szanta, poproszę o relację z waszego życia rodzinnego raz na jakiś czas. Koniecznie! Jotpeg, mam dla ciebie jeszcze jedną rodzynkę, miód na serce dogomaniaka, też moja robota (wszystko na pierwszej stronie). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106923[/URL][/QUOTE] wiem, wiem, podglądałam!!!! :oops: to niewiarygodne miejsce :multi:
  5. chociaż podniese... :cool1:
  6. juz ja nie popuszcze, zeby piesio-baryłesio tak spadał! do roboty, mały!
  7. :laola: jak milo czytac takie dobre wiesci! :p :p powodzenia, Cezarku!!! :loveu::loveu::loveu:
  8. maluchy sliczne, ale mamusia - co za madra suczynka!! :loveu::loveu::loveu:
  9. no to moze Paros; nigdy nie odmawia pomocy...
  10. Ta Netoperek jest boska!!!! :loveu::loveu::loveu:
  11. o, tu jest watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116713[/url]
  12. napisz do Dinki, ona ogloszenia strzela.
  13. ale oglaszajcie go tymczasem... moze cos dobrego sie zdarzy?
  14. jaki efekt?? Hund napisala tak dobry tekst, ze redakcja nic nie zmienila (a to sie rzadko zdarza), Bubu dostarczyla piekne zdjecia. byl jakikolwiek odzew? w srody troche ludzi kupuje Dziennik, bo jest dodatek budowlany (nieruchomosci). zyje nadzieja. :cool1:
  15. Szanto, dziekujemy!!! ciagle wracam na ten watek, bo w tej powodzi nieszczesc i niepowodzen, watek Bosmana jest jak cud. sama radosc. :p:p:p:p
  16. Gucio Gucio Gucio Gucio Gucio
  17. no, nie, tylko nie to!!!! kiedy napisalyscie, ze odebral go syn zmarlej, nabral nadziei ze bedzie OK. a tu dopiero dramat. piesek swietny, nieklopotliwy, tylko brac i kochac. maluch dokladnie w moim typie. dom szybko. ogloszonka gdzie sie da.
  18. to jest ta bida z parkingu???? :crazyeye: wygląda :laola: mam nadzieję, że szybko zapomina o okropieństwach z przeszłości! i jaką kotę ma fajną :loveu: agato69 :Rose::modla::angel:
  19. witaj Guciu. witaj Biszkopcie. kto wie, gdzie twoj dom???
  20. swietny ten wasz jamnik!!!
  21. wczoraj, 21.08 (sroda) Bąbel miał duze ogłoszenie w krakowskim Dzienniku Polskim, ze zdjeciem (z buda). Trzymajmy kciuki, zeby go zobaczyla TA osoba.
  22. świenie! powodzenia, psiaczku, w nowym zyciu!
  23. jakie uszy! fajna bardzo :loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='emilia2280'] Brakuje nam juz tylko 40zl! [/QUOTE] ludzie! to tylko tyle i aż tyle... :mdleje:
×
×
  • Create New...