[quote name='Agata69']Szanta, poproszę o relację z waszego życia rodzinnego raz na jakiś czas. Koniecznie!
Jotpeg, mam dla ciebie jeszcze jedną rodzynkę, miód na serce dogomaniaka, też moja robota (wszystko na pierwszej stronie).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106923[/URL][/QUOTE]
wiem, wiem, podglądałam!!!! :oops: to niewiarygodne miejsce :multi: