bardzo dobrze, basiu, trzeba mowic otwarcie, tu chodzi o zycie!
Dyzio za duzo przezyl, zeby go narazac na (ewentualnie) nietrafiony dom.
fajny jest, znajdzie odpowiednich ludzi - nie kazdy lubi przytulanie :cool3:
Zofio, przepiekne zdjecia, przepiekne!!!
nie moge oczu oderwac od tego z Nena plynaca, widoczna przez wode :loveu::loveu::loveu:
czerwiec byl niedawno, na pewno informatyk moglby odszukac to ogloszonko (gdyby mu sie chcialo...) kciuki trzymam!
[quote name='Isadora7']Tutaj można ściągnąć ogłoszenie zapisane jako dokument *pdf. Format A4
[URL]http://www.sendspace.pl/file/lqXbVayD/[/URL]
:cool1:[/QUOTE]
piekny plakat Bazia dla chetnych do pomocy :modla:
Isadoro7, jestes nieoceniona!!! :modla::B-fly::B-fly:
plakat swietny, postaram sie w najblizszym czasie druknac troche na kolorze i porozwieszac.
Trzymaj sie, Baziulcu!
nie do wiary. ludzie to... no brak slow.
tyle staran, tyle trudu, tyle osob poswiecilo swoj czas i pieniadze, zeby go przewiesc do B. i znalezc mu dom, a oni oddali go - bez slowa - do schroniska. :angryy:
I tak wolny zawsze Rudy jest w wiezieniu... :-(
napiszcie moze do Faza14, na ty watku chciala adoptowac szczeniaka, a jest z Wroclawia :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10627479#post10627479[/url]
wyslalam do niej PW
[quote name='salibinka']mam kontakt do osoby,która odzywała się w sprawie adopcji Bazia przed finałem u Ursy.[/QUOTE]
ojej, a kto to?
moze jest szansa wreszcie na staly i odpowiedni dom dla Baziulca??...
[quote name='wellington']
Moznaby przed nim pasc na kolana .....[/QUOTE]
na pewno Don Mizio bylby zadowolony... :evil_lol:
choc godnosc osobista nie pozwolilaby mu tego okazac :lol:
auto jest jedno - drugie uzyczone awaryjnie.
ale dzieki temu kazdy ma swoj kolor... :cool3:
robotek recznych nie umiem i nie znosze!
a samochodem to wszyscy lubia jezdzic,
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/259/3212d088506fed03.jpg[/IMG][/URL]
maly-czarny jak zwykle sie rzadzi (na miejscu kierowcy, a jakze!)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/260/ca89beaf252f275f.jpg[/IMG][/URL]
innym zostaja mniej eksponowane miejsca;
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/259/289fd52fd2b39419.jpg[/IMG][/URL]
ale nie narzekam;
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/341/10d1ac73ad3e1778.jpg[/IMG][/URL]
tylko sprzatac te kilogramy futra nie ma kto (gdyby nie TZ)...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/260/b5298723a04d47c2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/342/b06828cfb201940b.jpg[/IMG][/URL]