Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. bardzo dobrze, basiu, trzeba mowic otwarcie, tu chodzi o zycie! Dyzio za duzo przezyl, zeby go narazac na (ewentualnie) nietrafiony dom. fajny jest, znajdzie odpowiednich ludzi - nie kazdy lubi przytulanie :cool3:
  2. Zofio, przepiekne zdjecia, przepiekne!!! nie moge oczu oderwac od tego z Nena plynaca, widoczna przez wode :loveu::loveu::loveu: czerwiec byl niedawno, na pewno informatyk moglby odszukac to ogloszonko (gdyby mu sie chcialo...) kciuki trzymam!
  3. komu plakacik, komu???
  4. domek, domek, domek, gdzie ten domek!
  5. [quote name='Isadora7']Tutaj można ściągnąć ogłoszenie zapisane jako dokument *pdf. Format A4 [URL]http://www.sendspace.pl/file/lqXbVayD/[/URL] :cool1:[/QUOTE] piekny plakat Bazia dla chetnych do pomocy :modla:
  6. taki sliczny cudaczek! Kar0la, swietne zdjecia Sarenki!
  7. a Kora o niej wie? (zgubione/zaginione W-wa)
  8. Isadoro7, jestes nieoceniona!!! :modla::B-fly::B-fly: plakat swietny, postaram sie w najblizszym czasie druknac troche na kolorze i porozwieszac. Trzymaj sie, Baziulcu!
  9. zaznaczam, ze to tylko moje zdanie: zadne kolektywne decyzje.
  10. nie do wiary. ludzie to... no brak slow. tyle staran, tyle trudu, tyle osob poswiecilo swoj czas i pieniadze, zeby go przewiesc do B. i znalezc mu dom, a oni oddali go - bez slowa - do schroniska. :angryy: I tak wolny zawsze Rudy jest w wiezieniu... :-(
  11. no coś pięknego!!! :loveu: nie do wiary, że to ten sam Krecik! w ogóle nie boi się wody, a to ostatnie zdjęcie :lol::lol::lol:
  12. taki sliczny maly-rudy psiak i co z domkiem dla niego??
  13. Isadoro7, zawsze mozna na Ciebie liczyc :Rose: oby to ogloszenie przynioslo Guciowi dom :thumbs:
  14. napiszcie moze do Faza14, na ty watku chciala adoptowac szczeniaka, a jest z Wroclawia : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10627479#post10627479[/url] wyslalam do niej PW
  15. [quote name='salibinka']mam kontakt do osoby,która odzywała się w sprawie adopcji Bazia przed finałem u Ursy.[/QUOTE] ojej, a kto to? moze jest szansa wreszcie na staly i odpowiedni dom dla Baziulca??...
  16. [quote name='wellington'] Moznaby przed nim pasc na kolana .....[/QUOTE] na pewno Don Mizio bylby zadowolony... :evil_lol: choc godnosc osobista nie pozwolilaby mu tego okazac :lol: auto jest jedno - drugie uzyczone awaryjnie. ale dzieki temu kazdy ma swoj kolor... :cool3: robotek recznych nie umiem i nie znosze!
  17. a samochodem to wszyscy lubia jezdzic, [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/259/3212d088506fed03.jpg[/IMG][/URL] maly-czarny jak zwykle sie rzadzi (na miejscu kierowcy, a jakze!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/260/ca89beaf252f275f.jpg[/IMG][/URL] innym zostaja mniej eksponowane miejsca; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/259/289fd52fd2b39419.jpg[/IMG][/URL] ale nie narzekam; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/341/10d1ac73ad3e1778.jpg[/IMG][/URL] tylko sprzatac te kilogramy futra nie ma kto (gdyby nie TZ)... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/260/b5298723a04d47c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/342/b06828cfb201940b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...