-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
no, Guciek, uważaj, bo jak sie Isadora7 zaweźmie... :painting::cool2:
-
[quote name='modliszka84']Cezarek byl tez rozwieszany w lecznicach pabianickich, na slupach i przystankach... Był tez na roznych portalach ogłoszeniowych, alegratce, allegro. Był w gazecie lokalnej...[/QUOTE] trzeba od nowa. widac, nie zobaczyla go TA osoba. rundke raz jeszcze, niech zobacza fajniastego Cezarka!
-
tyle ludzi poruszyl los Kulfona... najgorsze, ze nie wiemy, jak odszedl, czy bylo mu dobrze, czy tez wysylajac do met, skazalismy go na poniewierke :-( czesto o nim mysle. o zmarnowanych wysilkach tylu ludzi. o bezdomnym kundelku, ktory najpierw stracil swoje miejsce, a potem jedyne, co mial - zycie :-(
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
jotpeg replied to Hund's topic in Już w nowym domu
nie tracimy nadziei, tylko pchamy sie do przodu!!! -
a co to, dzis nikogo u Bąbla?? nawet wirtualnie :mad:
-
a Gucio w hotelu czeka i czeka :-( pewnie mysli, ze to jego dom... :-(
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
jotpeg replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
strasznie biedna ta sunia. a oczki ma bardzo madre. :loveu::loveu::loveu: -
Kielce. Alf - długowłosy prawie jamniś MA DOM!!!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
sciagnac tu ciotke Isadore7, jak ona zobaczy takiego stwora cudnego, to mu takie ogloszonko machnie, ze... :loveu: -
jaka minka! niewiniatko! :cool3: :loveu: a tam widze w tle kociambra czarnego :loveu: czyli na koty nie poluje :p
-
podniose malego. allegro ma? jesli nie, zerduszko napisz namiary do Rybci39, ona oglasza, ze robi.
-
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
bardzo ladny ten Sokół, i jaką ma ładną czarną maskę! no i to imię - trafione. -
rudy, w gore, dom szybko potrzebny!
-
to Bea1 z wroclawia, jamnicza czarodziejka, tyle ze teraz prawie jej nie ma na dgm. polecam Isadore7.
-
a to mala cholera! ma krew terierow...
-
tylko nie schronisko! jeszcze sie czyms zarazi i pochoruje! tutaj ktos z Rudy Slaskiej szuka szczeniaka, pisz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117990[/url]
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
cóż, mogę jedynie sugerować, żeby nieporozumienia między ludźmi nie rzutowały na sytuację psa. mam nadzieję, że nowy dom Bazyla spełni w 100% Twoje oczekiwania. bo to los Bazyla jest tutaj najważniejszy :bluepaw: -
dzieki dzieki dzieki!!!!
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
wiesz, co Kobix? co zrobilas, zeby pies znalazl dom? nikt tu nie osmielal sie podwazac Twojego niezbywalnego prawa do ogladniecia domu, sprawdzenia, jak sie ma Bazyl itp. ale jesli pies moze isc juz do domu, domu sprawdzonego przez osobe kompetentna, to na co czekac? chyba dobro zwierzat lezy nam wszystkim na sercu? sama napisalas: >bez względu czy się zrzeknę psa czy nie(uważam że to bez znaczenia)-o adopcji powinna decydować 1 osoba ją przeprowadzająca(ja mogę tylko zaakceptować). podkreślam-najważniejsze jest by Bazyl trafił do adopcji w odpowiedzialne ręce,bez zwrotów i dalszego tułania się-kto go wyadoptuje jest dla mnie bez większego znaczenia...< natomiast jeszcze nie widzialam postu, w ktorym podziekowalabys Wellington za jej czas i zaangazowanie, poswiecone Bazylowi. to samo w stosunku do Salibinki - mooorze pretensji. moze jeszcze Frotce cos milego napiszesz, za to ze nagle zostala z nieswoim psem, do ktorego masz urzedowe prawo? ale ona jest prawnikiem, wiesz? Foksia i Dzekus z wlasnej, nieprzymuszonej checi chciala pomoc, dzielac sie informacja o domu. Gdzie jest slowo >dziekuje<? Isadora7 zrobila allegro, moze choc dla niej bedziesz miec cos milego, bo dom nie z allegro, wiec nie jest >zamieszana w uklad<? tak naprawde tylko krakow i Isadora7 szukali domu Bazylowi, dal mu dach nad glowa, zdiagnozowal i wyleczyl. proponuje: podaj nas za to do sadu. powodzenia w dalszej wspolpracy na tym forum i w poszukiwaniu dobrych domow i tymczasowych opiekunow, ktorzy spelnialiby urzedowe standardy. jezeli nie umiesz wspolpracowac z ludzmi - nie pomozesz zwierzetom. w pojedynke nic nie zdzialasz. BTW, a co z Twymi psami, ktore tkwia u Potter?