Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. trzeba przeniesc ten watek, piszcie do moda
  2. w krowce, to jeszcze rozumiem, ale w swince (????) aaa, juz jasne! myslalam o cukierku >krowka< (mniam, mniam)
  3. to sie powodzi niektorym... wiedzial golab Klemens, gdzie wyladowac... gdzie indziej juz dawno by go lisy/psy/koty pozarly... fajne zdjecie trojki, a ta mala i srednia jakby z tej samej rasy sa, choc gabaryty i futerka troche rozne :lol:
  4. oczywiscie, ze moglo go zawiac. tak samo jak ludzie - i przegrzanie i przeziebienie szkodzi. moj pies i kot chorowaly w sierpmiu, jak byly te upaly!!! wet mowil, ze duzo zwierzow chorowalo. Bismarcku, grzecznie zazywaj tabletki (em, tego, jak z tym? w czym mu dajesz?) i zdrowiej, chlopie!
  5. kurcze. wchodze tu, a to cudo od Rybona nadal bez domu.
  6. rety!! ratunku dla jamnika!!!!!!!
  7. moze napiszcie do Fusicy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121902[/url]
  8. kciuki kiciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. koniecznie trzeba go odzywic, a pozniej ew. zabiegi
  10. chryste panie, ten pies tego nie przezyje :placz::placz::placz:
  11. przynajmniej podniose, on jest swietny!!!
  12. [quote name='aś']"Właściciel" psa od zeszłego poniedziałku ani razu nie był na giełdzie... Nie wiem co on sobie wyobraża i co on w ogóle ma we łbie?????? Przecież gdyby nie tacy ludzie jak moja mama, czy dwójka panów z giełdy którzy również go dokarmiają to ten pies już dawno temu by padł z głodu...[/QUOTE] wlaciciel we lbie ma pusto, a serca tez nie ma...jest to ulomnosc bardzo dokuczliwa dla srodowiska; dla takich ludzi zywe stworzenie jest mniej warte od rzeczy... :angryy::mad:
  13. faktycznie, Marcik, przepraszam!!!
  14. Monikab, jak wejdziesz na dgm, to napisz jeszcze np. do GoskaGoska prosbe o allegro...
  15. Np. do GoskaGoska prosbe o allegro, do Rybki_39 o allegratke, do Dinki o inne... powodzenia!
  16. no to napisalam prosbe do Rybki_39: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110469&page=5[/url]
  17. [quote name='aganela']Podoszę..:-(:placz: Sama..?!:-([/QUOTE] faktycznie :shake: aganela, pisz w sprawie pomocy w oglaszaniu do wybranych osob PW albo maila z linkiem do watku, bo watki szybko spadaja i uchodza uwadze... ja zawsze tak robie - jeszcze nikt nie odmowil!
  18. zaraz napisze prosbe do Rybki39. ona robi alegratke.
×
×
  • Create New...