oczywiscie, ze moglo go zawiac. tak samo jak ludzie - i przegrzanie i przeziebienie szkodzi. moj pies i kot chorowaly w sierpmiu, jak byly te upaly!!! wet mowil, ze duzo zwierzow chorowalo. Bismarcku, grzecznie zazywaj tabletki (em, tego, jak z tym? w czym mu dajesz?) i zdrowiej, chlopie!