Dorobella, nie trac ducha - psiaczek jest maly, mlody i sliczny, znajdzie dom bezdzietny i spokojny, tylko mysle, ze trzeba zrobic mu lepsze zdjecia - w dzien, na zielonej trawie, a poniewaz jest czarny, moze zawies mu na szyi (tylko do zdjec) cos czerwonego, np. chusteczke - to przykuwa uwage i przynosi szczescie. ze Slaska jest sporo dogomaniakow, jesli akurat nie masz aparatu, na pewno ktos Ci pomoze. no i ogloszenia, ogloszenia...
faktycznie, odczekaj chwilke z wirusowkami - niech sie maly wzmocni.