-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Cudo!!! :loveu::loveu::loveu: inteligencja wypisana na pysiu :p:p jak on zrobil ten usmiech (z pierwszej foty)? :lol: rozumiem, ze jest szansa na DT dla sterroryzowanej malej Iskierki??
-
Jasza, wiem ze to watek Iskierki, ale masz takiego fajnego psa w awatarze, ze musze o niego zapytac; jest swietny!! a to co napisalas osobistego - coz, ludzie by chcieli, zeby wszyscy byli taki sami, ale niedoczekanie!! a na txt o dzieciach, pytam: a pan/pani to dzieciom pomaga? a ktorym? opancerz sie, Jasza, bo inaczej cie zdepcza i nawet tego nie zauwaza! brak wrazliwosci i tyle. a droga do szczescia jest rozna... trzymaj sie i powodzenia!
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Jestem....zmęczona .... dziwnie się trochę czuję, łezki mi się zakręciły, szczególnie jak widziałam jego wzrok.....ten niemy wyrzut..... Mam nadzieję, że wszystko dobrze :roll: Martwię się troszku, pod wieczór zadzwonię.... Mam nadzieję, że zachowuje się dobrze.[/QUOTE] nic dziwnego - przeciez byl u ciebie od maja i troche razem przezyliscie... rozstanie musialo byc bardzo trudne. teraz panstwo musza byc cierpliwi - on sie na pewno boi... trzymamy kciuki zeby sie zaadaptowal! -
znalazlam takie cos; http://www.dogomania.pl/forum/f97/potrzene-informacje-na-temat-jamnika-szorst-kora-dyzia-144141/ czy to chodzi o ktoregos z waszych?
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki za spokojna podroz. i za dobry dom - oby spelnil oczekiwania, i maly/czarny takoz. -
ajlii, wstaw ja tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-dla-psa-suczki-brazowego-rudego-cos-ala-rhodesian-144075/[/url] ja podalam link, ale ze zdjeciami zawsze inaczej to wyglada...
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']długu jest ok. 400 zł.[/QUOTE] w tej chwili wyslalam 100 PLN. kiedy jedziecie? nowi panstwo powinni cos wplacic na Rexa. nie powinni dostawac psa z dostawa za darmo. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella, widzialas na transportowym, moze tak: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/slask-warszawa-szukam-transportu-dla-malego-psa-143560/[/url] jak stoi maly/czarny z finansami, bo dopiero weszlam i nic jeszcze nie wplacilam - jesli potrzeba to posle, a jak nie to kto inszy skorzysta, napisz czy on ma na przejazd i ew. na zwrot za lecznice itp. -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka'] TZ wypali papierocha[/QUOTE] skandal. ma takie ladne dziewczyny i je truje :diabloti: -
przesliczna. taki szczeniak za starszakow. kolory i pysio przesliczne :loveu::loveu:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
pw z danymi dostalam, w czwartek powinnam wyekspediowac przelew. -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
czy w gorach tylko na smyczy? czy byly inne psy? i jak ona to zniosla (czy spacer-wedrowka nie byl za dlugi?) lubie to zdjecie nad zalewem w Kieleckiem, gdzie was wypatruje :p:loveu: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
podnosze sprawe malego/czarnego -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Moria-turystka zobaczyła juz więcej niż niejeden człowiek! :loveu: pięknie wygląda; chyba zeszczuplała? albo mięśnie takie :crazyeye: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella, wyslij mi na PW dane do przelewu, ok. czwartku postaram sie cosik wyslac. -
Temida, tu na tym watku (czarny piesek po zmarlej osobie) Boy pisze ze zostaly jej kontakty chetnych na adocje - moze cos sie uda wykorzystac?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/murzynek-znalazl-nowy-dom-142789/index19.html[/url]
-
Idusiek, tu na tym watku Boy pisze ze zostaly jej kontakty chetnych na adocje - moze cos sie uda wykorzystac?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/murzynek-znalazl-nowy-dom-142789/index19.html[/url]
-
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
jotpeg replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, tu na tym watku Boy pisze ze zostaly jej kontakty chetnych na adocje - moze cos sie uda wykorzystac?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/murzynek-znalazl-nowy-dom-142789/index19.html[/url]