Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Skoro Redzik jest bezproblemowy, to niech sie TZ przyzwyczai do obsikiwania drzewek. trudno. MagdaNS, musisz odpoczac, bo sie wykonczysz, uginajac sie pod ciezarem odpowiedzialnosci. Zostaw ta siatke, Kolusie do garazu. Dlaczego TZ nie pomoze przy siatce?! Albo niech sie wykarze i postawi kojec, bo Kolusia was wykonczy, a i dla niej to sie skonczy tragicznie. Kojec nie jest zlym rozwiazaniem, zwlaszcza pod wasza nieobeconsc. Mysle, ze Kolusia moze juz zostac dzikawa, ona chyba nie miala w dziecinstwie kontaktow z czlowiekiem, a do tego jest z natury bojazliwa, wiec przy jej sklonnosci do wycieczek, kojec jest rozwiazaniem. MagdaNS, nie mozesz calego zycia podporzadkowac ucieczkom Kolusi i siatce. A na TZ-cie cwicz asertywnosc. Trzymaj sie, kobieto, nie moze byc tak ze wszystkie grzechy swiata na twoich barkach.
  2. no dramat. Klaudus, moze daj w tytule ze wyrzucony na smietnik w ZAKLEJONYM kartoniku...
  3. w gore Zabek! taki charyzmatyczny psiak i jeszcze nie ma wlasnego ludzia :shake:
  4. [quote name='EwKo77']Spoksik :cool1: Tojfel jakiś czas temu ukradł z siatki orzechy włoskie. Porozgryzał. Wyżarł środek. Skorupy rozwłóczył po pokoju tzw. gościnnym ;) Rodzice się zorientowali, kiedy zauważyli śmieci i plączącą się miedzy nimi Misię, która dojadała resztki po mistrzuniu :p :[/QUOTE] mniam, mniam!!! i czekamy na fotki!
  5. [quote name='salibinka']Dzisiaj Nemeczek - dzięki tamb - był w Dzienniku. Nikt nie zadzwonił:-(([/QUOTE] niestety, od jakiegos czasu marnie skutkuja te, dawniej cudowne, ogloszenia. dramat.
  6. i zdjecia, bez tego nijak z ogloszeniami.
  7. [quote name='Jagienka']POTRZEBUJEMY POMOCY W [B]WIZYCIE PRZEDADOPCYJNEJ[/B] W OKOLICACH [B]NOWEGO SĄCZA[/B] (MARCINKOWICE?), KTOŚ KOJARZY WOLONTARIUSZY STAMTĄD?? <błagający emot> Dla Sary, która całe życi spędziła na łańcuchu, a teraz została zostawiona przez właścicieli samej sobie.[/QUOTE] z tamtych okolic jest MagdaNS i shanti/shami (nie pamietam tego nicku)
  8. [quote name='igmu']a moze znacie jakies miejsca w Zakopanem/okolicach gdzie przyjeliby jeszcze 2 psy i 8 osob na sylwestra? :)[/QUOTE] wpisz to w googlach (na dgm nie mozna zamieszczac obcych linkow): u bogusi pokoje w centrum zakopane[COLOR=#336699][/COLOR]
  9. Azuniu, masz wlasne dziecko!!! gratulujemy!!! :multi::multi::multi: fajnie razem wygladaja - tak spokojnie :p:p:p czy Azunia byla zaciekawiona nowym czlowiekiem??
  10. to wprost niewiarygodne ze nikt jeszcze nie zadzwonil. czy juz wszyscy przywoici ludzie maja psy??? :shake:
  11. Klaudus, napisz dp missieek i halbiny; moze zgodza sie je przyjac - trzeba probowac wszystkiego
  12. a ten maly/rudy Amik dlugo u was siedzi (chcialam wejsc na jego watek, ale chyba nie da sie w nowym dgm)?
  13. podnosze Lisia sprawe. interesowal sie nim ktokolwiek??
  14. porównalam zdjecia schroniskowe i aktualne - wzruszajaca metamorfoza! to pysio z bliznami... a teraz taki wspanialy futrzasty futrzak! zdrowka zycze!
  15. zdjecie Miauczera-paszczaka boskie, boskie!!!!!!!!!!
  16. musiala chodzic po taaakich kamiorach!!!!! :-o pagóry, owszem, owszem, więc gdzie foty? :cool3:
  17. wspaniale, gratuluje. ziarnko do ziarnka... czlowiek ma mala satysfakcje, jak wplaca na to wlasnie schronisko.
  18. dzisiaj Przegubek we wlasnej osobie wystepuje w Dzienniku. kciuki trzymac prosze.
  19. to wprost niewiarygodne ze nikt nie zadzwonil w sprawie Zabka. czy juz wszyscy przywoici ludzie maja psy???
×
×
  • Create New...