-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
czytam Nemeczkowe historie i po prostu nie wiem, co napisac... -
Misiek spod dworca - agresja i nieufność-odszedł za TM
jotpeg replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosze jego sprawe. nie mozna go tak zostawic, skazujac na dozywocie. zrobcie koniecznie nowe zdjecia, prosze. -
[quote name='Ank@']Skoro ta sunia ma dom, a były jakieś fajne domki, to może można by zaproponować Fizię [url]http://www.dogomania.pl/threads/142923-Jamniczkowata-malutka-sA-odka-Fizia-szuka-domu-czeka-i-czeka-anioA-nie-pies[/url] [URL]http://img291.imageshack.us/img291/9763/dsc0359t.jpg[/URL][/QUOTE] albo bardzo podobna z Jedrzejowa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174136-FIGA-maleA-ka-roczna-JAMNISIOWATA-sunia-wyrzucona-w-cieczce-na-MRA-Z[/url]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
no, udało się znależć watek na nowym dogo. hurra. -
trafilam tu poprzez watek zbiorczy Parówek, zrobiony przez Florentynke. Przegubowiec - taki maly/dlugi zeby siedzial w schronisku to skandal jest. agamika, jesli masz jego foty, przeslij mi na maila: [email][email protected][/email] tel kontaktowy, kilka slow o psiaku dalabym go do Dziennika Polskiego. ostatnio słabo te ogloszenia skutkuja, ale zawsze to jakas szansa, a on jest maly wiec szanse ma wieksze.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
wspomnienia sierpniowego lata... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/227/089a3b43dbf831b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/72431bc4bd77fe3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/226/ae91f0695e1848e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/226/d6d60d8ede501f81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/226/fac69bcbf3807950med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek ZAWSZE prosi podnosząc tamtą niesprawną łapkę. oczka ma wtedy takie biedne, jak poniżej. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/139/0d404b955cf20dbfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/223/6d234592362a75cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/226/fc1d02f393c3e92dmed.jpg[/IMG][/URL] natomiast widzi mi się, że łapka z przeciętym opuszkiem na szkle to się będzie długo goic :shake: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/222/4cefc12edc0fb807med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/e83f74a206dd9f45med.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Nie jestem (chociaż kto wie). Jeśli porównać do czegoś moją nadzieję teraz to najbliższa jest nadziei... Nemusia - kilka dni temu wykopał (swoim zwyczajem) dołek w ogródku i zasadził świńskie ucho, licząc pewnie, że wyrośnie mu wielkie drzewo z wędzonkami zamiast liści. Dzisiaj musiał zwątpić..., wykopał ucho i obnosi się z nim smętnie po kątach;).[/QUOTE] Nemcia pomysł z uchem - doskonały, szkoda, ze to co piszesz o nadziei jest troche beznadziejne... ale rzeczywiście, niefart takiego fajnego małego psiaka niesamowity trochę :shake: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
wczoraj Norek przebił łapkę na szkle :placz: na spacerze nad Wisłą. nie wiem czemu po spozyciu butelkę trzeba rozbić :angryy: szkło było pod liśćmi, więc nic nie było widac, ale usłyszałam dzwięk. mówię do Norasa: pokaż łapke, i faktycznie :shake: a tak się cieszył, że wreszcie przestało padać i biegał radośnie... poszliśmy do domu, mycie łapki, dezynfekcja, obandażowanie. tak mi sie teraz łatwo pisze, ale wczoraj byłam przerażona. na szczęście ranka nie jest głęboka - dziś już nie krwawi. jest przecięty opuszek przedniej łapki (tej zdrowej). wczoraj Norek kicał w bandażu, ale wieczorem popracował nad tym i sobie go zdjął. Wylizał, ale juz nie krwawiło. Dziś też nie wygląda źle, nie krwawi. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbek wygląda rewelacyjnie w ogłoszeniu w Dzienniku Polskim! -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
jak tam Moria się czuje?? -
bezpieczna i szczesliwa. :lol::lol::lol: a jak tam poszczekiwania nocne?
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jotpeg replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
wspomagam myslami. :iloveyou: -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
jesien i zima nie sa przyjazne ludziom i zwierzom; wszelkie dolegliwosci wychodza. zwlaszcza w takim okresie duzych zmian temperatur. pozostaje miec nadzieje, ze wiosna bedzie lepiej, ze to tylko malenkie pogorszenie. nie udała sie starosc panu bogu. -
gratuluję decyzji - mysle, ze wszystkim to wyjdzie na dobre, takze Bari bedzie szczesliwszy. co dwa psy to nie jeden :p tylko milosc trzeba dzielic po rowno. dobrze, ze pojechaliscie razem do schronu, kazdy jest tym wstrzasniety, wiec i TZ bardziej empatyczny. uratowaliscie jej zycie, a sobie oszczedziliscie wyrzutow sumienia. jeszcze raz gratulacje: za konsekwencje, odwage cywilna, serce i szczerosc :loveu::loveu::loveu:
-
Dt pilnie potrzebny!Jak nie to resztę życia spędzą w melinie!Pszczyna
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudus, napisz koniecznie do Jaagi, ona bardzo skutecznie pomaga i miewa chetnych na szczeniaki. -
[quote name='Charly']Filip nosi szeleczki- genialne bylyby takie świecące szeleczki, albo cos do owiniecia. Tak zeby swiecilo z kazdej strony, albo przynajmniej góra. Szukam w internecie, ale jakbyscie cos takiego juz znali dajcie znać:)[/QUOTE] napisz moze do PW do Taks, fantastyczne rzeczy sama robi, ja mam od niej takie szelki odblaskowe. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/najnowsze-wspanialosci-od-taks-obroze-szelki-smycze-maskotki-do-31-10-a-139414/[/url] watek bazarkowy wprawdzie zakonczony, ale co szkodzi zapytac.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
co do gryzienia się z psami: to nie jest tylko zaborczość. Mam wrażenie, że on po prostu lubi walki psów :diabloti: Jest jak zakapior, który wchodzi do knajpy nie żeby się napić, tylko żeby komus w mordę dać. Norek jest sprytny, świetnie wie, do kogo może podskoczyć (chodzi mi o rozmiar). Dużych psów tak naprawdę się boi i woli unikać, no chyba że są za siatką. Doskonale pamięta, gdzie który mieszka. Za rzeczką mieszkają dwa straszliwie wielkie molosowate psy. Zawsze są za ogrodzeniem i wściekają się bezsilnie. Wtedy im na złość Noras... wiesza na ogrodzeniu... qpkę :diabloti: Rzadko tam chodzimy, bo przeraża mnie wizja, jakby wypadły zza siatki. Pozdrawiamy przyjaciół jesiennie :loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/224/774b91563c7b3e69med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
zapukam w szybkę, to mnie wpuszczą (jak to kot - najlepiej zeby wszystko było otwarte, inaczej co chwilę trzeba wpuszczać/wypuszczać. A ja właśnie palę w piecu - ale nic dziwnego, że się nie nagrzewa, skoro Miciek w kółko wchodzi/wychodzi. Zaś pewnego dnia zapukał w szybkę z myszą w paszczy, brrr!) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/854175dcaf2f2ba4med.jpg[/IMG][/URL] jeszcze nie skończyłem z nornicami [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/220/4b8ef53bfad76661med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/18747671527b5f6dmed.jpg[/IMG][/URL] na wsi rosną Norkowi skrzydła [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/d56b890ce0de6e19med.jpg[/IMG][/URL] a paszcza sama się śmieje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/2bd065542f56fc27med.jpg[/IMG][/URL]