Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. marzec i kwiecien przemknęły błyskawicznie - w pracy. ale tu Norek szaleje wsród zbóż: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/289/1e65a67fab7d0de4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/288/5fa2de7ff1afbb58med.jpg[/IMG][/URL] Miciuś uwielbia psie posłanie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/293/0f9900844bc80394med.jpg[/IMG][/URL] Koledzy; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/205/b7cc8e1cdfd15a6dmed.jpg[/IMG][/URL] Zmęczenie po całodziennej pracy - dyżur ogrodowy polega na obszczekaniu każdego, ale wcześniej trzeba przebiec galopem przez cały ogród do furtki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/147/89bfe0d061c19bddmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. zarobieni jesteśmy :shake: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/289/509e1ba82d69a75dmed.jpg[/IMG][/URL] zaliczyliśmy pierwszy wypad na letnisko. trzeba było brac się za wiosenne porządki. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/cb8c19d055abe2a6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/180/2263c88f56c01147med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/cfa9f7e0bf151155med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/293/05caba4842164ba3med.jpg[/IMG][/URL]
  3. piekny banerek. zaraz sobie przypne. ogloszenie dla Pako: [url]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/psi-ideal-szuka-domu.html,,2:advknt:523146,c0:vwadv:523146[/url] na razie tylko to, ale za to premium (czyli bedzie na poczatku listy zawsze) i na miesiac.
  4. jesli pies jest w Krakowie, warto skonsultowac sie z Zofia Mrzewinska, o psach wie wszystko, a i o ludziach niemalo. poniewaz dogo wyrzuci linka, nalezy w wyszukiwarce wpisac nazwe blogu pani Zofii - "Zdaniem psubratki"; na blogu, po prawej, jest zakladka "napisz do mnie". Ta osoba na pewno nie odmowi pomocy, a jest doskonalym behawiorysta.
  5. napisalam o nim na jamniczym watku, ale moze wklej tam jego foty? co prawda moze ktos sie pieklic, ze on nie 100% jamnik, ale zawszec wiecej osob go obejrzy... strasznie go szkoda.
  6. zdjecia - jak zwykle - BOMBA!!! a mozecie mi powiedziec, czemu psy zawsze trzymaja glowe na podlodze - poza legowiskiem? moj Norek tez tak lezy, identycznie - glowa poza legowiskiem, wlasciwie nizej od reszty...
  7. prosze, zajrzyjcie tutaj - ilez mozna??: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181159-FNiZ-Smutna-historia-Teosiowej-bezdomnoA-ci[/url]
  8. fajny, konkretny tekst.
  9. pamietam go. co za pecha ma ten psiak trafiac na takich dennych ludzi?!! jola, a moze zmien tytul, np. Smutna historia Teosiowej bezdomności... pechowy mix jamnika. chodzi mi o to, ze sporo wielbicieli jamnikow i jamnikopodobnych jest - trzeba ich tu sciagnac.
  10. podnosze Ziuciowa sprawe. nic nie dzieje sie bez przyczyny. sikanie tez.
  11. swietne to >leniwe< zdjecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. fantastyczny Pako!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='bico']pan już raczej nie jest zainteresowany. jakby coś się zmieniło, to dam Ci znać. Dzięki za odzew:) co do Skawiny, to dosc dobrze tam dziala [FONT=monospace]Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt w Skawinie Kontakt: tel. 600 459 657, 0665 899 236, mail: [email protected].[/FONT]
  14. mysle ze badanie moczu to podstawa. moze ma przeziebione conieco.
  15. witaj Pako! co u ciebie slychac?
  16. podnosze Pinesie. jak tam zęby Pinesiowe?
  17. tak sie ciesze, ze Nemus znalazl swoj dom. Salibinko, uratowalas go, i uszczesliwilas p. Marie. I jestes bardzo dzielna. bedzie dobrze.
  18. [quote name='Jagienka']I jak leczenie?[/QUOTE] poczatkowo, po zastrzykach u weta bylo lepiej, ale za 2 dni regres: przestal kaszlec, zaczal kichac. Meczyl sie, biedaczek, bez humoru. Zastanawialam sie, czy nie wlec go do weta. Ale dzis jest wreszcie znaczna poprawa; odpukac, nie kaszle, nie kicha, humor dopisuje. Mysle ze to byl jakis wstretny wirus, a nie zwykle przeziebienie. Norek dziekuje za odwiedziny!!!
  19. fantastyczne foty!!! az mnie skrecilo z zazdrosci... dobrze zobaczyc stare katy; i pomyslec, ze byl czas, ze co weekend w Beskidy, ech... zwlaszcza padlam z wrazenia przy zdjeciu nr 2 (Stary Groń), a takze z Grabowej - super! i jaka widocznosc (z Klimczoka)! no cos pieknego.
  20. pamietam ten watek, dlatego tak mnie to oburzylo. napisalam jeszcze cosik na PW.
  21. [quote name='jotpeg'] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/131/489deed246b56575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/131/03ab76b2e782a249.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/0f2f80ed2ef10465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/88/6b1ab101ed91cb17.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] o, prosze!
  22. Norek chory. Pierwszy raz slyszlam, zeby pies tak kaszlal :-( kaszlal cala noc, seriami, rano do weterynarza. infekcja jakas; dostal antybiotyk + zastrzyk na uodpornienie. mamy sie leczyc przez tydzien. teraz jest troche lepiej. ogolnie jest radosny jak zwykle, apetyt dopisuje. tylko kaszel meczy, ale coraz mniej. wet go zmaltretowal, bowiem: obcial mu pazurki, gruczoly wyczyscil i usunal kamien z zebow (na zywca); troche kamienia jeszcze zostalo, bo Norek mial dosc - klapnal paszcza i my tez klapnelismy, ze dosyc! :evil_lol: TZ trzymal psiaczka, ja zaslanialam oczka, zeby Norek nie widzial reki z narzedziem do skrobania, a wet robil swoje. oczywiscie Noruś zostal obadany, obmacany i omierzony. musze sie pochwalic: zeszczuplal, wazy 9,80, czyli tyle, ile 2 lata temu :lol: wet zrobil takie oczy :crazyeye: i pochwali. coz rok temu nas wystraszyl, bo na widok wagi opowiadal jakies bluznierstwa o psim smalcu :angryy: Norek nie powinien tyc ze wzgledu na lapke, zeby nie obciazac, no i wiadomo - na kondycje. Moana, fotki Norasa w baleronie sa gdzies na watku, postaram sie odszukac.
×
×
  • Create New...