-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Czy Fido nadal tam jest ? Czy trzeba mu jakiś ogłoszeń ?[/QUOTE] dobre pytanie. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']Z jaka radoscia Norek biegnie na pierwszym zdjeciu z postu 905!:megagrin:[/QUOTE] trafna uwaga; to zdjecie zostalo zrobione zaraz po przyjezdzie nad morze, po wielogodzinnej podrozy - Norek cieszy sie z wolnosci, przestrzeni i wakacji :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/59efbd6f0381bf23med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/565832d870df563cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/319/f132b39637de802cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/35130b3813d56810med.jpg[/IMG][/URL] a teraz co najwyzej zostal park... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/bc9fda894a181c14med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/d72525769e851b69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/1de885f365be77d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/1ff8b47fdd060272med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/162a9c599c8228admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/edc21724f6d38378med.jpg[/IMG][/URL] helski król; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/f9132355b3e0e87bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/15f6962b26985a33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/f9336ff4ef33715cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/003394c3859284d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/319/0357061aa6d580d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/28041833aa3a80edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/580e89c93959b2abmed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
morskie wspomnienia... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/54320bb9dd098d8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/3f55f4ef8401c64fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/3e459a4313c2b905med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/b8664c7832023ae8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/323/1be0f0a7b75afdf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/01b357e40f21be2fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
i cisza............... -
przypomne Teosia, bo frekwencja na watku haniebna :(
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dzieki za namiary szeleczkowe - sa sliczne! skorzystam, jak tylko wybiore, co nie bedzie latwe, bo duzy wybor ;) -
fajne wiesci. :) przyznam, ze na to czekalam.
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
dzwonil ktos ostatnio?? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Misia na Miziowej... slicznie! schroniska bym nie poznala. a Reksio podusie nawet z Misi sobie zrobil :) -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fidusiu... co z toba? -
cos okropnego. Zapisuję wątek, pomyślę, jak mogę pomóc.
-
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
andziu, napisz moze do uzytkowniczki ambird - zajmuje sie labkami -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
przesliczne zdjecia!!!! rzadko tu pisze, bo to watek Misi, a ja jestem nieustajacym fanem Reksia :):) zdjecie na podusi zmeczonego Reksiowego cialka - powala... swietnie wygladaja rozesmiane pyszczki w gorach!! skad maja takie sliczne szeleczki? a fota w okienku - boska! :) schronisko na Hali Miziowej jest po remoncie, prawda? -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tymczasem pokazujemy Fidusia. -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
to czekamy na wiesci. Fidus wcale nie jest niepozorny - zapada w pamiec i serce. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
zabek pieknie wyglada w gazecie -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja tez napisalam wczesniej, ze sie doloze, ale napiszcie jak sprawy stoja i co z Fido. luisien podala wczesniej namiary na kogos, kto moglby ofiarowac pomoc - cos sie dzieje??? -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dobre pytanie. -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dobre allegro. psiaczek w gore! -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
OK, wiem ze macie tam za duzo podopiecznych, a za malo czasu. moge wyslac na psinke teraz 100 zl. bede sie w razie potrzeby pozniej dokladac, ale sama nie dam rady tylko czy macie go gdzie umiescic? awaryjnie, choc na miesiac? teraz najgorszy chyba czas na adopcje, ale pod koniec sierpnia wszyscy powracaja z wakacji i moze uda sie go wypromowac. jesli mialby szanse bezpiecznie czekac, wykupilabym ogloszenia (jest swietny bazarek bounty i reyes): [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OGŁOSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-ogloszeń-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url]