-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
Interessosss nie mogusssos chyba :-D -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi siedzi na walizach, bo to już jutro :cunao: Trzymajcie kciuki! -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ludzie kochani, jak pisałam, że mam nowe zdjęcia i prosiłam o wstawienie, to była cisza na morzu. Teraz ja śmiałam być zajęta przez parę dni i jest larum. Błagam, zrozumcie, Zulusek jest bezpieczny a nasza uwaga skierowana jest w stronę tych naprawdę potrzebujących, w tym psów wyłowionych z topieli. Nie macie czym się denerwować. Zulusek czeka na dom. -
[quote name='Linssi']O ile sie nie myle, to ten sam psiak... Uratowany! Skąd masz to zdjęcie?
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia. Dajcie mi kilka dni, bo mam kilka przypadków niecierpiących zwłoki i na razie skupiam się na nich. -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjęcia ale ni9e mam czasu wstawić. Czy jest może ktoś, kto by się tego podjął? -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Czy macie jakieś szczególne wymagania co do domu stałego ? Czy Olivia ma być jedynaczką a jej nowa pańcia osobą niepracującą ?[/QUOTE] Nie umiem Ci w tej chwili na to pytanie odpowiedzieć. Mamy ją od wczoraj, obserwujemy... Dopiero za parę dni można będzie ukształtować jakąś sensowną opinie i wyciągnąć wnioski. Na razie to kupka strachu i niepewności... -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']To moze lepiej taki DT na dozywocie,bez przenoszenia jej potem znow gdzie indziej? Ona juz ma swoje latka i potrzebuje duzo bezpieczenstwa i spokoju...:shake:[/QUOTE] A skąd taki wziąć?? :( -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Olivka została dziś przebadana... Morfologia i biochemia zaskakująco dobre płuca czyste serce ok, lekko powiększona prawa komora coś z tchawicą - ponoć przypadłość yorków (zapomniałam nazwy) zęby w stanie tragicznym, wielu po prostu brak... do zabiegu. guz sutka - operacyjny Największe obawy wzbudza stan psychiczny Oliwki. Sunia jest przerażona nową rzeczywistością, nie ma apetytu, wciąż się trzęsie, przywiera do ziemi przy obcych dźwiękach :( W tej sytuacji wet odradza jakąkolwiek operację, bo Olivka nie wytrzyma jej psychicznie :( Musi najpierw się uspokoić, niestety za chwilę będzie ponownie przeżywać traumę jak znajdziemy dla niej dłuższy dt i znów przyjdzie jej się przenieść :( Oczywiście piszę to z nadzieją, że taki się znajdzie, bo na razie żaden się nie pojawił... Bardzo martwię się sunią ... -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4']Proszę dokładnie dowiedzcie sie co suni jest,co powie weterynarz,mam znajomą która być może wziełaby sunię,ma juz sunię też yorka wie jak się z tą rasą obchodzić,specjalne jedzienie,wizyty u psiego fryzjera itp i w razie czego z kim sie kontaktowac w jej sprawie? Dowiem się dokładnie czy wzieliby ją czy nie.[/QUOTE] Zeberka, podaję kontakt do siebie: 785 03 03 03 -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']a co tu tak cicho?[/QUOTE] Powódź powodem.... -
Olivia, potocznie zwana Oliwką, urodzona w sierpniu 1999 roku, już 2 razy zmieniała właściciela... Za drugim razem trafiła do starszego małżeństwa i żyła w miłości i dostatku, do czasu, gdy jej ukochana Pani poważnie zachorowała i trafiła do szpitala, z którego już nigdy nie wyszła. Jej Pan dużo czasu spędzał z dala od domu, z dala od Oliwki, podzielony pomiędzy pielęgnacją żony a domem, w którym coraz to dłuższe, samotne godziny spędzała psina. Pani Oliwki zmarła niedawno, 7 maja tego roku... Pan ponoć szukał dla Oliwki bezpiecznej przystani wśród znajomych i sąsiadów, niestety bezskutecznie. Dziś zwrócił się z prośbą do poznańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt by ją przyjęło, bo on sam wyjeżdża na stałe do Australii, do swojego syna. Damian, pracownik schroniska, zwrócił się do nas o pomoc, gdyż starsza psina rozmiarów Oliwki nie miałaby szans w przepełnionym schronisku... Odpowiedziawszy na ten apel pojechaliśmy poznać Oliwkę i porozmawiać z Panem. Pan nie zostawił nam wiele czasu do działania, jego samolot odlatuje w najbliższą sobotę... Serce rozpadło się nam na kawałki kiedy ujrzałyśmy sunię... Oliwka ma guz wielkości małej moreli na sutku, zęby w stanie tragicznym, jeden, lub dwa usunięte, więc wypada jej języczek... Od początku naszego pojawienia się w domu drżała ze strachu [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Byłabym w stanie przysiąc, że wiedziała po co przyjechałyśmy [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Jej piękne, sarnie oczy chyba podwoiły swój rozmiar kiedy brałyśmy ją na ręce i zabierałyśmy z jej bezpiecznego azylu [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] [B]Jednak posłusznie poddała się naszej woli i dygocząc pojechała z nami do domu tymczasowego , dodam, bardzo tymczasowego[/B]... Pan podpisał zrzeczenie i ucałował ją na do widzenia. W spadku Oliwka otrzymała flexi, taśmę, zamiast obroży, i zrobiony zapewne przez jej Panią sweterek - do niczego więcej nie poczuwał się jej Pan [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Jutro Oliwka odwiedzi weta z prawdziwego zdarzenia i zobaczymy jakie są jej szanse... Na razie ma zapewnioną troskliwą opiekę Charlotty, choć tylko do 5 czerwca. Proszę o pomoc, i to nie tylko finansową, ale przede wszystkim w znalezieniu Oliwce bezpiecznej przystani. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwmFeg_lI/AAAAAAABAN0/FK_4HaXuo1o/s400/P5180020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwrsEWoII/AAAAAAABAOs/dGh_RuPpYnc/s400/P5180027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwtqzibwI/AAAAAAABAO8/AMIDyWXfpDY/s400/P5180029.JPG[/IMG]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ss']Czy ta sunia jest jeszcze w schronisku? Jakiś czas temu robiłam jej ogłoszenia, był jakiś odzew? i co ze złotym spanielkiem? [B] [/B] [INDENT] [IMG]http://i42.tinypic.com/54k0z.jpg[/IMG][/INDENT][/QUOTE] Ta sunia jest u nas w dt. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184413-Marysia-idealna-babcia-cocker-spaniel.-Prosimy-o-pomoc-w-znalezieniu-dt-ds!/page2?p=14703053#post14703053[/url] -
Sara - piękna sunia - została w DT na zawsze!!!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czas na nowy dom dla suni... Jest boska, tylko brać! -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']Są nowe wieści o Zulusku?[/QUOTE] Rośnie, rozrabia, Rozrabia, rośnie :) Łapka się zrasta. -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']tak jest, Tiger musi koniecznie udać się do domu :)[/QUOTE] Przynajmniej do domu tymczasowego ;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Asior']Gonia, następna do kolejki?? O NIE!!! ZARAZ MI SIĘ TU CAŁA DOGOMANIA ZWALI :mad::mad::mad: MAJKA JEST [B][SIZE=7]MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/325/845d5f7fa8d81f4b.gif[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Asior']nieee ja chceM być jedynakiem :placz: :placz: chcę Cię tylko dla siebie :][/QUOTE] O, co to to NIE :angryy::pissed::talker::krach::baddevil::saeek::snipersm::evil::zly7: -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
W sobotę Roduś miał odwiedziny kogoś nieprzeciętnego, kogoś szalonego, kogoś kto chce go przygarnąć z pełną świadomością jego problemów zdrowotnych... Proszę o zaciskanie kciuków do 1 czerwca. Wiem, wiele wymagam, ale bardzo proszę o kierowanie najbardziej pozytywnych myśli w stronę Rodusia i Jego potencjalnej nowej Mamy ;) Więcej nic nie napiszę żeby nie zapeszać. Uwierzę jak Roduś pojedzie, na razie mam z tym problem ;) Wierzę jednak w przeznaczenie, a pewne znaki są zbyt znamienne by je zignorować. -
Sprawą zajęło się Pogotowie i Straż dla Zwierząt z Trzcianki. Niestety nie znam szczegółów.
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi'] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8391/hpim3790n.jpg[/IMG][/QUOTE] I ta kudłata sunia pojechała dziś do dt pod Wawę.