Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='paros']Czy Pipi ma dom?[/QUOTE] Nie, nadal jest w Gaju. Nie nadaje się do adopcji :(
  2. Rodi siedzi na walizach, bo to już jutro :cunao: Trzymajcie kciuki!
  3. Ludzie kochani, jak pisałam, że mam nowe zdjęcia i prosiłam o wstawienie, to była cisza na morzu. Teraz ja śmiałam być zajęta przez parę dni i jest larum. Błagam, zrozumcie, Zulusek jest bezpieczny a nasza uwaga skierowana jest w stronę tych naprawdę potrzebujących, w tym psów wyłowionych z topieli. Nie macie czym się denerwować. Zulusek czeka na dom.
  4. Buba, proszę zawieź psiaka jutro od godziny 12 na ul. Zbąszyńską 26 do dr. Dąbrowskiego. Tam go zbadają "bezgotówkowo", uprzedzę ich. Niestety jutro nie pomogę w transporcie, trzeba na cito znaleźć kogoś, kto Tobie będzie mógł pomóc - dziewczyny myślcie!!
  5. [quote name='Linssi']O ile sie nie myle, to ten sam psiak... Uratowany! Skąd masz to zdjęcie?
  6. Nie mam pojęcia. Dajcie mi kilka dni, bo mam kilka przypadków niecierpiących zwłoki i na razie skupiam się na nich.
  7. Mam nowe zdjęcia ale ni9e mam czasu wstawić. Czy jest może ktoś, kto by się tego podjął?
  8. [quote name='farmerka63']Czy macie jakieś szczególne wymagania co do domu stałego ? Czy Olivia ma być jedynaczką a jej nowa pańcia osobą niepracującą ?[/QUOTE] Nie umiem Ci w tej chwili na to pytanie odpowiedzieć. Mamy ją od wczoraj, obserwujemy... Dopiero za parę dni można będzie ukształtować jakąś sensowną opinie i wyciągnąć wnioski. Na razie to kupka strachu i niepewności...
  9. [quote name='Niebieska713']To moze lepiej taki DT na dozywocie,bez przenoszenia jej potem znow gdzie indziej? Ona juz ma swoje latka i potrzebuje duzo bezpieczenstwa i spokoju...:shake:[/QUOTE] A skąd taki wziąć?? :(
  10. Olivka została dziś przebadana... Morfologia i biochemia zaskakująco dobre płuca czyste serce ok, lekko powiększona prawa komora coś z tchawicą - ponoć przypadłość yorków (zapomniałam nazwy) zęby w stanie tragicznym, wielu po prostu brak... do zabiegu. guz sutka - operacyjny Największe obawy wzbudza stan psychiczny Oliwki. Sunia jest przerażona nową rzeczywistością, nie ma apetytu, wciąż się trzęsie, przywiera do ziemi przy obcych dźwiękach :( W tej sytuacji wet odradza jakąkolwiek operację, bo Olivka nie wytrzyma jej psychicznie :( Musi najpierw się uspokoić, niestety za chwilę będzie ponownie przeżywać traumę jak znajdziemy dla niej dłuższy dt i znów przyjdzie jej się przenieść :( Oczywiście piszę to z nadzieją, że taki się znajdzie, bo na razie żaden się nie pojawił... Bardzo martwię się sunią ...
  11. [quote name='zeberka4']Proszę dokładnie dowiedzcie sie co suni jest,co powie weterynarz,mam znajomą która być może wziełaby sunię,ma juz sunię też yorka wie jak się z tą rasą obchodzić,specjalne jedzienie,wizyty u psiego fryzjera itp i w razie czego z kim sie kontaktowac w jej sprawie? Dowiem się dokładnie czy wzieliby ją czy nie.[/QUOTE] Zeberka, podaję kontakt do siebie: 785 03 03 03
  12. [quote name='Isadora7']a co tu tak cicho?[/QUOTE] Powódź powodem....
  13. Olivia, potocznie zwana Oliwką, urodzona w sierpniu 1999 roku, już 2 razy zmieniała właściciela... Za drugim razem trafiła do starszego małżeństwa i żyła w miłości i dostatku, do czasu, gdy jej ukochana Pani poważnie zachorowała i trafiła do szpitala, z którego już nigdy nie wyszła. Jej Pan dużo czasu spędzał z dala od domu, z dala od Oliwki, podzielony pomiędzy pielęgnacją żony a domem, w którym coraz to dłuższe, samotne godziny spędzała psina. Pani Oliwki zmarła niedawno, 7 maja tego roku... Pan ponoć szukał dla Oliwki bezpiecznej przystani wśród znajomych i sąsiadów, niestety bezskutecznie. Dziś zwrócił się z prośbą do poznańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt by ją przyjęło, bo on sam wyjeżdża na stałe do Australii, do swojego syna. Damian, pracownik schroniska, zwrócił się do nas o pomoc, gdyż starsza psina rozmiarów Oliwki nie miałaby szans w przepełnionym schronisku... Odpowiedziawszy na ten apel pojechaliśmy poznać Oliwkę i porozmawiać z Panem. Pan nie zostawił nam wiele czasu do działania, jego samolot odlatuje w najbliższą sobotę... Serce rozpadło się nam na kawałki kiedy ujrzałyśmy sunię... Oliwka ma guz wielkości małej moreli na sutku, zęby w stanie tragicznym, jeden, lub dwa usunięte, więc wypada jej języczek... Od początku naszego pojawienia się w domu drżała ze strachu [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Byłabym w stanie przysiąc, że wiedziała po co przyjechałyśmy [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Jej piękne, sarnie oczy chyba podwoiły swój rozmiar kiedy brałyśmy ją na ręce i zabierałyśmy z jej bezpiecznego azylu [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] [B]Jednak posłusznie poddała się naszej woli i dygocząc pojechała z nami do domu tymczasowego , dodam, bardzo tymczasowego[/B]... Pan podpisał zrzeczenie i ucałował ją na do widzenia. W spadku Oliwka otrzymała flexi, taśmę, zamiast obroży, i zrobiony zapewne przez jej Panią sweterek - do niczego więcej nie poczuwał się jej Pan [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] Jutro Oliwka odwiedzi weta z prawdziwego zdarzenia i zobaczymy jakie są jej szanse... Na razie ma zapewnioną troskliwą opiekę Charlotty, choć tylko do 5 czerwca. Proszę o pomoc, i to nie tylko finansową, ale przede wszystkim w znalezieniu Oliwce bezpiecznej przystani. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwmFeg_lI/AAAAAAABAN0/FK_4HaXuo1o/s400/P5180020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwrsEWoII/AAAAAAABAOs/dGh_RuPpYnc/s400/P5180027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S_QwtqzibwI/AAAAAAABAO8/AMIDyWXfpDY/s400/P5180029.JPG[/IMG]
  14. [quote name='Ss']Czy ta sunia jest jeszcze w schronisku? Jakiś czas temu robiłam jej ogłoszenia, był jakiś odzew? i co ze złotym spanielkiem? [B] [/B] [INDENT] [IMG]http://i42.tinypic.com/54k0z.jpg[/IMG][/INDENT][/QUOTE] Ta sunia jest u nas w dt. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184413-Marysia-idealna-babcia-cocker-spaniel.-Prosimy-o-pomoc-w-znalezieniu-dt-ds!/page2?p=14703053#post14703053[/url]
  15. Czas na nowy dom dla suni... Jest boska, tylko brać!
  16. [quote name='Monika z Katowic']Są nowe wieści o Zulusku?[/QUOTE] Rośnie, rozrabia, Rozrabia, rośnie :) Łapka się zrasta.
  17. Taka fajna Marysia, a nikt jej nie chce :(
  18. [quote name='Ajula']tak jest, Tiger musi koniecznie udać się do domu :)[/QUOTE] Przynajmniej do domu tymczasowego ;)
  19. [quote name='Asior']Gonia, następna do kolejki?? O NIE!!! ZARAZ MI SIĘ TU CAŁA DOGOMANIA ZWALI :mad::mad::mad: MAJKA JEST [B][SIZE=7]MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/325/845d5f7fa8d81f4b.gif[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='Asior']nieee ja chceM być jedynakiem :placz: :placz: chcę Cię tylko dla siebie :][/QUOTE] O, co to to NIE :angryy::pissed::talker::krach::baddevil::saeek::snipersm::evil::zly7:
  21. W sobotę Roduś miał odwiedziny kogoś nieprzeciętnego, kogoś szalonego, kogoś kto chce go przygarnąć z pełną świadomością jego problemów zdrowotnych... Proszę o zaciskanie kciuków do 1 czerwca. Wiem, wiele wymagam, ale bardzo proszę o kierowanie najbardziej pozytywnych myśli w stronę Rodusia i Jego potencjalnej nowej Mamy ;) Więcej nic nie napiszę żeby nie zapeszać. Uwierzę jak Roduś pojedzie, na razie mam z tym problem ;) Wierzę jednak w przeznaczenie, a pewne znaki są zbyt znamienne by je zignorować.
  22. Sprawą zajęło się Pogotowie i Straż dla Zwierząt z Trzcianki. Niestety nie znam szczegółów.
  23. [quote name='ms_arwi'] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8391/hpim3790n.jpg[/IMG][/QUOTE] I ta kudłata sunia pojechała dziś do dt pod Wawę.
×
×
  • Create New...