-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Tigerka skóra jest już wyleczona, jednak biedak wczoraj miał robioną kolejną plastykę ucha, bo niestety rant uszka wciąż krwawił :( Znów pozbył się kawałka uszka :( Doktor opisywał operację w szczegółach, jednak niestety nie jestem w stanie powtórzyć Jego słów. Zapamiętałam jedynie, że próbował zachować naturalny kształt psiego ucha... :( -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']cześc Rodi :) jak wyglądają fundusze ROdiego? jak duży już jest dług w klinice?? i na kiedy mniej więcej przewidziany jest termin wyjścia Rodi'ego z kliniki??[/QUOTE] Dzis rozmawiałam z lekarzem Rodiego, który jest bardzo zadowolony z postępów jakie zrobił. Zaraz po długim weekendzie będzie miał zrobione kontrolne badania krwi i pobrane zeskrobiny, jeśli wyniki będą zadowalające, UWAGA, Roduś będzie mógł opuścić klinikę! :) O funduszach już nie zdążyłam porozmawiać, bo pan doktor był bardzo zajęty. -
Faktura z kliniki gdzie przebywała i odeszła Tania opiewa na kwotę 525zł Tak jak pisałam wcześniej, Irenaka podeszła do sprawy honorowo i ją uregulowała w całości. Ja się pytam dlaczego Ona? Co wspólnego z Tanią miała Irenaka oprócz wrodzonej troski o te najbardziej skrzywdzone? W zamian za tę troskę opluto Ją tu i bardzo skrzywdzono, w imię czego pytam??? Irena nie śpi na pieniądzach, może warto pomyśleć by Ją wspomóc? Uważam też, że co poniektórzy powinni przeprosić za swoje rażące chamstwo i tupet. Odpowiednie byłoby też słowo "dziękuję". Choć może można było pozwolić Jej odejść trochę wcześniej, Tania już śpi spokojnie - to najważniejsze. Mam nadzieję, że odpowiedzialni za Jej cierpienie z pokorą przyjrzą się sobie i zrewidują swoje postępowanie.
-
Sara - piękna sunia - została w DT na zawsze!!!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pierwsze koty za płoty ;) Tymczasowa opiekunka jest szaleńczo zakochana w Saruni... Sunia uwielbia się bawić i biegać, a przytulałaby się non stop. Stopniowo trzeba będzie niwelować jej lęk separacyjny, a pierwsza lekcja za nią. Domek, w którym zamieszkała tymczasowo Sara jest piętrowy, z sypialnią na górze. Sara nie mogła wczorajszej nocy zrozumieć, że jej miejsce jest na dole, w nowiutkim legowisku. Ale, że pojętna z niej dziewczyna, po jakimś czasie rozpaczliwego płakania, Sara zwinęła się w kłębek i przespała spokojnie do rana. W nagrodę, z samego rana była szaleńcza zabawa w ogrodzie :) cdn. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
EEEEEEEEEEE, śliczny Talib, ale to nie Balbinka :( -
Marysia nie radziła sobie w schronisku, więc poproszeni o pomoc, zabraliśmy ją pod swoje skrzydła. Babcia Marysia ma iście arystokratyczne przyzwyczajenia.... Choć była bardzo zaniedbana i musiała zostać ostrzyżona "nie na spaniela" zupełnie się tym nie przejęła. Początkowy stres wyrażała znaczeniem wszystkiego.... Wiła sobie nowe gniazdo. Teraz przypomniała sobie o arykrostatycznych korzeniach i jest bezproblemową, stateczną sunią. Szuka docelowego domu... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S9aq5a-XjcI/AAAAAAAA_A4/OH5Pc1GCfQk/s400/20100426434.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8oPBk0IZaI/AAAAAAAA9oc/E7Bh3KWTacY/s400/IMG_7414%20-%20%E8%A4%87%E8%A3%BD.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8oPFeLWJwI/AAAAAAAA9o8/fWSE1aG_a98/s400/IMG_7416%20-%20%E8%A4%87%E8%A3%BD.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8oPJvxfFII/AAAAAAAA9pk/q0vDCOwbEK4/s400/IMG_2636.JPG[/IMG] Kontakt: Małgorzata 785 03 03 03 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Zdjęcia rewelacja :) Ale Toniuś nic a nic nie schudł :(
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Poproszę o więcej zdjęć! Wciąż mi za mało.... Trudno uwierzyć, że to ten sam psiak. Chciałabym stworzyć album nowego Taliba i przesłaś zarówno do schronu, jak i do kliniki... Na pewno by się ucieszyli :) -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za długie milczenie, ale problemy natury osobistej skierowały moje myśli i działania na inne tory. Zulusek jest bardzo dzielny, i chyba zdrowieje z dnia na dzień. Łapka jest jeszcze opuchnięta i Zulusek jej nie obciąża, ale humor go nie opuszcza i rozrabia na całego. Pan doktor jest zadowolony z przebiegu leczenia. On kocha cały świat, a cały świat kocha jego ;) Oto kilka fotek z ostatniej wizyty u weta: [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S9VxvLwwc2I/AAAAAAAA-3g/qrYkDCPQRGc/s400/IMG_2692.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S9VxzFSvFAI/AAAAAAAA-4I/JKXrMC85biE/s400/IMG_2697.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S9Vx1r53KbI/AAAAAAAA-4o/SZfqz5ToRz0/s400/IMG_2701.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S9Vx4-diVaI/AAAAAAAA-5Q/uy7YtEp4woE/s400/IMG_2706.JPG[/img] -
Trudno przedrzeć się przez ten gąszcz wypowiedzi o różnej wartości merytorycznej, więc uściślę co mam uściślić i znikam do swoich obowiązków. Fakturę za pobyt Tani w klinice w Śremie pokryje Irenaka, z którą tak ustaliłam jeszcze zanim Tania tam w ogóle trafiła. Przy okazji rozmowy telefonicznej z Czarną Andą, która miała miejsce parę dni temu, podałam jej nr. tel do kliniki i nazwisko lekarza prowadzącego. Anda rozmawiała z lekarzem, w ich ustalenia się nie wgłębiam, bo Tania to pies Czarnej Andy, o czym informowała tu na wątku. Cieszę się, że Anda już jutro pojedzie do Tani i mam nadzieję, że zapadną właściwe decyzje. Pies jest do jej dyspozycji.
-
No właśnie nie jestem pewna kto jest właścicielem.... Więc hamuję się zanim rzeknę ;)
-
Iwonko, wyczuwam w Twoim poście zniecierpliwienie, co najmniej, wobec mnie. Nie upatruj we wszystkich wroga. Chcę tylko ustalić fakty, które, z racji wcześniejszego niezaangażowania w sprawę mogły mi umknąć. Ty masz umowę adopcyjną ze schronu? A czy kiedy oddając Tanię Ewie spisałaś jakąkolwiek umowę?
-
Ale na jakiej podstawie? Pytam, bo jestem totalnie kołowana tym, co zastałam po kilkuGODZINNEJ nieobecności. (Nie jestem niewolnikiem dogo, mam swoje życie i swoje zobowiązania, gdyby ktoś chciał dorobić do mojej nieobecności teorię spiskową ).
-
A kto wyciągał ją ze schronu i na kogo opiewają kolejne umowy?
-
Nie mam czasu ani ochoty bawić się w zgadywanki, Czy ktoś z zaangażowanych może mi odpowiedzieć KTO JEST ODPOWIEDZIALNY za tanię jednoznacznie?
-
Bo jako, mimochodem włączona do sprawy, chciałabym wiedzieć komu odpowiadać.... ;)
-
Kto jest "właścicielem" Tani? Bo zgłupiałam... Proszę o konkrety.
-
Tania w klinice jest pod Emirem. Jeśli chcecie się załapać na naszą zniżkę, to faktura musi być wystawiona na fundację. Jeśli chcecie fakturę na siebie, to formę płatności należy ustalić bezpośrednio z wetem prowadzącym - nie mnie o tym decydować. Kwoty nie znam. Nie rozumiem pytania Czarnej Andy: "jak mam w razie czego odebrać psa z kliniki"
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7'][B] Zauważ że łapy w dziwny sposób trzyma pod stołem.[/B][/QUOTE] No nie, w tym stanie chyba NIE DAŁBY rady... :mdrmed: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7'] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3486/p1070071copy2.jpg[/IMG][/QUOTE] No, niezła jazda!!!! Patrzcie, nawet mu łapy opadły, wzrok ma otępiały i do tego chyba beka!!! Ze sobą róbta co chceta, no ale żeby psa tak rozpijać??? :sg168::diabloti::evilgrin: -
Iwonko, ja wyraziłam swoje zdanie zarówno w rozmowie telefonicznej z Tobą, jak i tu - na wątku. Jak również zrobiła to Stonka, Pan Doktor i owa Marta, o której Ci mówiłam. Nie mam nic do dodania.
-
Zachęcam Cię do tego, byle szybko...
-
Tego nie pisz Alfo, bo tam SĄ ciepli i wspaniali ludzie, których już Tania poznała... Czarnej Andy nie zna...