-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Są ogłoszenia, ludzie dzwonią, zobaczymy kto zasłuży na przystojniaka ;) Poza tym, na początku lipca wyciągamy druty, bo nóżka zrosła się przepięknie :) -
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki :)
-
Sara - piękna sunia - została w DT na zawsze!!!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety po debacie rodzinnej ustalono, że Sara jednak musi znaleźć nowy dom. Gdyby tego było mało, Jacky, jej opiekunka, wyjeżdża 16go czerwca, czyli mamy tydzień na znalezienie dla Sary nowego domu. Jeden plan B mam. Mam nadzieję, że wypali. Proszę stańcie również na uszach. Dziewczyna nie zasługuje na przepychanie. Jest absolutnie wyjątkowa i idealna! -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Wyszło szydło z worka. Taki łobuz z Niego, że hej :) Jak dobrze, że jest u Rytki![/QUOTE] No co Ty gadasz, właśnie Rytka pisze, że jest aniołkiem jak dotąd.... -
I ja sobie hopsnę biedaka....
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ABA']Goniu, kto tu komu powinien dziekowac:cool3:??? PrzesylaMY buziaczki i usciski znad morza:lol: i...zapraszamy nad Baltyk:evil_lol::evil_lol::evil_lol:!!![/QUOTE] Za buziaki dziękuję :) a nad morze przyjadę jak się przefiltruje :diabloti: A na poważnie, opowiedz nam jeszcze trochę o Brennusiu! -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Aluś, Brenn wygląda przepięknie. Jego uśmiech mówi wszystko... Ja Tobie dziękuję i przesyłam Wam buziaki i same ciepłe myśli :) -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
A ja Tobie Rytko jeszcze oficjalnie nie podziękowałam za podarowanie Tigerkowi odrobiny normalności. Dziękuję, że wzięłaś go pod swoje skrzydła, wiem, że pod Twoją opieką jest bezpieczny.:calus: -
[quote name='Zofija']Dziewczyny sprawa wygląda tak, zę Sonie mogłaby wziąść ewa36 - mieszka w Szczecinie i może ją osobiście odebrać. Byłoby to nieodpłatnie. Ja się cały czas zastanawiam bo ewa zadeklarowałą miejsce na Olina- pies cały w smarach niezmywalnych w schronisku i nie wiem co robić-czy zarytzykować i Sonię dać do Ewy i szukać dalej pomocy dla Olina???. Sonia jest w Łebie Ewa w Szczecinie więc o tyle dobrze a Olin w Cieszynie kaaawał drogi Zofija, wybacz tę opinię, ale jeśli decydujemy się pomagać zwierzętom, należy im pomagać SKUTECZNIE. Oddawanie suni pod opiekę Ewy 36 jest mocno ryzykowne. Ta osoba dała się poznać z jak najgorszej strony przy okazji choćby Tanii. Wzięła do siebie starą sukę z problemami stawowymi z obietnicą domowego, ciepłego dt, po czym bez żadnych skrupułów, wpakowała ją na zimę (srogą zimę) do kojca (z dala od swojego miejsca zamieszkania). Gdyby nie dociekliwość pewnych osób z dogomanii, suka dokonałaby swojego żywota w nieziemskich męczarniach, a Ewa 36 nawet by o tym nie wiedziała, bo od momentu odsunięcia od siebie suni, przestała się nią interesować. Ewa 36 obiecuje wiele rzeczy, niestety obietnic nie dotrzymuje. Miejcie się zatem na baczności i nie wierzcie zapewnieniom tej pani. Apeluje do Waszego rozsądku i proszę nie oddawajcie Sonii pod opiekę Ewy 36.
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
No i Tigerek właśnie mknie z Rytką do dt :) Czekamy na wieści z pierwszej ręki :) -
Sara - piękna sunia - została w DT na zawsze!!!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jak by Wam to powiedzieć.... Ano Jacky i Jej rodzina są absolutnie zakochani w Sarze i rozważają ewentualność Jej adopcji... Dla niewtajemniczonych, Jacky studiuje w Polsce medycynę, ale Jej rodzice to rdzenni Polacy, którzy postanowili niedługo wrócić do Polski z USA na stałe. Niedługo, bo już na jesień... Są plusy i minusy podjęcia tej decyzji... Minus jest ten, że Sara musiałaby spędzić w hotelu (domowym) prawie 3 miesiące. Koszt tego hotelu to 700zł/mies. z czego połowę pokryłaby Jacky, a połowę my Plus natomiast jest wiadomy, Sarunia już nigdy i nigdzie nie musiałaby się więcej tułać i zostałaby w rodzinie, która bardzo, ale to bardzo ją kocha i w rezultacie przychyliłaby jej nieba... Co Wy na to? Sara jest bardzo szczęśliwa z Jacky: [URL]http://picasaweb.google.com/118132062889966080547[/URL] [URL="http://picasaweb.google.com/118132062889966080547"] [/URL] -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ABA'](...) Same pozytywy!!![/QUOTE] Aluś, trzymam kciuki by już tak było zawsze :) I mam pytanie, co mam zrobić, jak pęknie mam prosić, byś zechciała pokazać nam jakieś fotki chłopaka ? ;) -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Druty są do wyciągnięcia jak się kość porządnie zrośnie - pewnie niedługo - musze porozmawiać z wetem. A tu kolejne zdjęcia łobuziaka: [URL]http://picasaweb.google.pl/ala2701[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/ala2701"] [/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
One są od dr. Lucy. -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Ok. 400 zł zebrało się na koncie Oddziału Sosnowiec.... -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
W następnym numerze "Mój Pies" ukażą się zdjęcia 4 psiaków wziętych ze schronu w Poznaniu: Zojki (w typie sznaucera), Marysi (cockerki), Maksia (biszkoptowego miksa) i Kapselka (czarno-szaro-białego cudaka) Tu możecie popodziwiać jakie cuda siedzą w naszym schronie: [URL]http://s245.photobucket.com/albums/gg59/BCphoto12/Schroniskowe%20po%20salonie/[/URL] -
I ja jestem...
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
GoniaP replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie wątek. Psiak cudny, aż trudno uwierzyć, że tak długo nie może znaleźć domu. Czy ma allegro? Jaki jest jego stosunek do innych zwierząt, w tym kotów? A jaki jest dla dzieci? -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Roduś, a teraz już Brenn pozdrawia z Koszalina :) A tu foty z pożegnania w Śremie: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/RodusPozegnanie10610?feat=directlink[/url] Miej piękne życie chłopaku i czekamy na dalsze wieści od Ali :) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Roduś jedzie właśnie do domku ze swoją nowa Panią :) -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dziś znów był szyty :( :( :( Ja już nie wiem co robić...