Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Jutro Rodi jedzie ze mną do weta na badania, więc będzie świeża relacja i zdjęcia.
  2. [B]Wydatki na Bojkę:[/B] Hotel Bojki: Bogatynia: grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, pół czerwca = 2,600zł Jamor: pół czerwca i lipiec = 225zł + 465zł = 690 zł (tu mogłam się pomylić o parę dni * 15zł, ale na pewno Jamor sprostuje) szczepienia: 60zł [B]Razem: 3,350zł[/B]
  3. Top jeszcze raz, i tym razem przeskanowałam wpłaty od początku: [B][COLOR=red][FONT=&quot]Wpływy: [/FONT][/COLOR][/B][B][U][COLOR=black][FONT=&quot]Grudzień:[/FONT][/COLOR][/U][/B][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]Aldona L - 20[/FONT] [FONT=&quot]Asiaczek - 30[/FONT] [FONT=&quot]Wiedźma - 10[/FONT] [FONT=&quot]Ajula - 20[/FONT] [FONT=&quot]anonimowo - 200[/FONT] [FONT=&quot]Dana - 20[/FONT] [FONT=&quot]Matamata - 40[/FONT] [FONT=&quot]Figanadrzewna - 10[/FONT] [FONT=&quot]Barbara D - 30[/FONT] [FONT=&quot]Ivette 3 - 10[/FONT] [FONT=&quot]sonikowa - 20[/FONT] [FONT=&quot]agata 51 - 20[/FONT] [FONT=&quot]Havanka - 50[/FONT] [FONT=&quot]Poker bazarek - 65[/FONT] [FONT=&quot]Divi za bazarek Centkowanej - 40[/FONT] [FONT=&quot]zula 131 - 20[/FONT] [FONT=&quot]Alicja B - 200[/FONT] [FONT=&quot]Pliszka - 40,-[/FONT] [B][FONT=&quot]Razem grudzień : 845 zł[/FONT][/B][FONT=&quot] [B][U]Styczeń:[/U][/B][/FONT] [FONT=&quot]styczeń:[/FONT] [FONT=&quot]agata51 - 20,-[/FONT] [FONT=&quot]a.piurek 60,-[/FONT] [FONT=&quot]Barbara D - 30,-[/FONT] [FONT=&quot]Aldona L 20,-[/FONT] [B][FONT=&quot]Razem styczeń: 130zł[/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR][/B][B][U][FONT=&quot]Luty:[/FONT][/U][/B][FONT=&quot] Aldona L - 20zł Myrkur Dyrkur - 20zł Agata 51 - 20zł Kami 23 - 22,85 Barbara D - 30zł Asiaczek - 20zł [B]Razem luty: 132,85 zł[/B] [B][U] Marzec: [/U][/B] Aldona L - 20zł Basia D - 30zł Agata 51 - 20zł [B]Razem Marzec: 70zł[/B] [B] KWIECIEŃ:[/B] Aldona L - 20zł Basia D - 30zł Pliszka - 50zł Agata 51 - 20zł [B]Razem kwiecień: 120 zł [/B] Wpłaty od 1 maja do 27 lipca: Aldona L - 20zł Wojciech R - 64zł Aldona L - 20zł Basia D - 30zł Aldona L - 20zł agata 51 - 20zł agata 51 - 20zł [B]Razem maj,czerwiec, lipiec (do 27 lipca): 214 zł [/B] [B][COLOR=red]Razem 1511,85 zł[/COLOR][/B][/FONT]
  4. Rytka, no nie mogę, powinnaś zostać reporterem TVN, co najmniej ;) A Tigerek w pyszczek bierze wszystko... pocieszny z niego chłopak!
  5. [quote name='agata51']Pzdr. również. Iście beztroskie podejście do sprawy. Przykro mi, wpłata za lipiec (12.07.) była moją ostatnią wpłatą. P.S. Oczekuję od Fundacji EMIR wykazu moich wpłat na wątku Bojki.[/QUOTE] Podaję wpłaty od 1 maja do dziś: Aldona L - 20zł Wojciech R - 64zł Aldona L - 20zł Basia D - 30zł Aldona L - 20zł agata 51 - 20zł agata 51 - 20zł Razem: 214 zł Helga, mam prośbę. Zsumuj wszystkie wpłaty na Bojkę od początku do teraz i podaj na wątku. Ja, zaraz za tym, podam wydatki. Śmiem twierdzić, że Bojka ma przeogromny dług. A Ty Agato nie unoś się, lecz zrozum, że Bojka jest jednym z dziesiątek psów pod naszą opieką. Garstka ludzi nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć, trzeba wybierać pomiędzy priorytetami. Nie jest mi miło czytać sarkastyczne posty z przytupem w obliczu nawału spraw. Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę, że ochłoniesz.
  6. Król Żorż pozdrawia :-D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/4b0556416749c7a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/65f1013aba5c55c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/e9d1c92eeb24442cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/39258d02b8d05738med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/404fa75e73229993med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Jakieś zdjęcia by się przydały....
  8. Melduję się na wątku wywołana do tablicy ;) Pani Agnieszka K. ma moją pełną rekomendację jako dom dla panienek M. Dom jest w pełni przystosowany do zwierząt, które mają tam jak w raju. Piękny, bezpieczny ogród, wokół super tereny spacerowe. Pani Agnieszka i Jej Rodzina to ciepli ludzie z ogromnym doświadczeniem i jeszcze większym sercem dla zwierząt. Same superlatywy cisną się na usta :) A "hopel" na punkcie jamników to dodatkowy atut ;) Nie zastanawiajcie się, tylko niech już dziewczyny jadą. Za jakiś czas mogę je odwiedzić i zdać naoczną relację z postępów jakie uczynią pod troskliwą opieką p. Agnieszki.
  9. Uśmiech na pysiu mówi wszystko. Byłam pewna, że Włodek da radę i, mimo początkowych problemów, wiedziałam, że Kubuś się otworzy na dobrego człowieka.... Włodku, jesteś niesamowitym CZŁOWIEKIEM!!! Dziękuję raz jeszcze za wszystko.
  10. Kto z uczestników tego wątku jest świadkiem warunków, w których przebywały psy, proszę o kontakt na pw. Z góry dziękuję :)
  11. [quote name='Volt']Nie znam ani jednego z wymienionych wyżej szkoleniowcow, o Markusek - Team słyszałem wiele dobrego. Zasadniczo wychodze z założenia że dobrym szkoleniowcem jest osoba która ma sukcesy za soba poparte startami w IPO,Obedience,PT badz w zaleznosci od interesujacych nas innych sportow, Agillity czy Frisbee, badz poparta doswiadczeniem w przygotowywaniu psow do pracy w IRO czy Dogoterapi a nie osoba po "kursach trenerskich" i kilku "teoretycznych" seminariach. Ale Goniu, to przeciez nie ten temat, jeśli masz ochote rozmawiac ze mna na taki temat - zapraszam na PW.[/QUOTE] Nie będzie żadnej wymiany na pw ;) Pragnę jednak uzmysłowić czytającym ten wątek, że Ty - obrońca Bajki B, używasz SIŁY wobec swojego psa, która nie ma nic wspólnego z zasadami POZYTYWNEGO szkolenia! Mało ważne jest dla Ciebie "jak" byleby były wyniki.....
  12. Jestem z Tobą myślami Amica....
  13. [quote name='Volt']Oczywiscie że sie mylisz ;) [/QUOTE] Żaden miłośnik psów nie pójdzie na szkolenie tu: [url]http://www.markusek-team.eu/[/url] a pójdzie tu: [url]http://www.pawelzielinski.pl/[/url] Właściciele "markuska" też mienili się wielbicielami metod szkoleniowych Pawła Zielińskiego dopóki nie zbłądzili na "własną drogę" i nie otworzyli "konkurencyjnego" ośrodka w tej samej wsi!!!!!!!!! (On sam dowiedział się o tym post factum) Kto mądry, sam wyciągnie wnioski!
  14. [quote name='Volt']Miedzy mowieniem i mysleniem o adopcji a podjeciem wlasciwej decyzji zawsze uplywa jakis czas, no chyba że lubi pani podejmowac decyzje wiazace na "wariata". (...)[/QUOTE] Prawda Volt, niestety w przypadku Bajki i Supła nic nie trzyma się kupy ;) Ja też adoptowałam psa z d., jednak żadna fundacja nie poniosła w związku z tym żadnych kosztów mimo, iż długo się wahałam ;)
  15. [quote name='dosia.wil'][B]Przepraszam, że się wtrącę, ale może tak Drogie Panie przestałybyście prać prywatne czy emirowe brudy publicznie? [/B]Kogo to obchodzi? [B]Myślę, że wszystko co darczyńcy chcieliby wiedzieć, pokazuje porównanie zdjęć Supełka z pierwszych stron i obecnie.[/B] To jest najlepszy dowód, że ich dary nie poszły na marne. Data podjęcia przez tymczasową opiekunkę decyzji o pozostawieniu psa u siebie na stałe jest naprawdę z punktu widzenia dobra psa sprawą zupełnie nieistotną. A czyż nie dobro psów jest powodem naszej obecności na dogo - tak na wątku Supełka, jak i na innych? Czasem sobie myślę, że gdyby te psy umiały czytać, to by się pewnie nie mogły nadziwić, jakie niezdrowe emocje w ratujących je ludziach wzbudzają okoliczności ich ratowania ...[/QUOTE] Dosiu, nie sądziłam nigdy, że to przyjdzie mi powiedzieć.... Bardzo ubolewam nad tym, że okazałaś się "ptakiem, co własne gniazdo kala"... Zastanów się nad sobą i nie wyrażaj proszę opinii nadaremno.
  16. Pożyczyłam neta ;) Sprawa prosta nie jest. Działamy. Z uwagi na fakt, że jest to forum publiczne, nie ujawnię żadnych faktów. Proszę o cierpliwość. W świetle prawa, na razie nie ma podstaw do interwencji, choć nie wykluczam, że w przyszłości będą.
  17. Jak duża jest 11?
  18. [quote name='agnieszka32']Ja znam nieco inną wersję...[/QUOTE] Jaką, napisz wprost proszę.
  19. Pan Marek "samowolnie" przestał wystawiać rachunki za pobyt psów w hotelu. Zorientowaliśmy się po paru miesiącach. Utrzymywał, że rachunki wysyłał do centrali, co nie było zgodne z prawdą. Niemniej jednak płatności "z góry" wymagał z precyzyjną dokładnością...
  20. [quote name='Ati']Opiekunowie Bojki, moze czas na kastracje? U Jamora czeka na wyciecie Ares, wiec mozeby tak razem ta pare Artur umowil?[/QUOTE] Nie mamy kasy :(
×
×
  • Create New...