-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Ajula'] Goniu, jak tak patrzę na te zdjęcia, to nie wiem, czy ona rzeczywiście jest CZARNA :hmmmm:[/QUOTE] Ona jest hebanowa ;) czyli głęboki brąz/burgund/czarny... Te brązowe kłaczki w kryzie są martwe, po wytrymowaniu zmienią kolor ;)
-
A może nazwiemy jakoś hebanową piękność? Co powiecie na Zuri? To w języku suahili - ładna, dobra....
-
Ja znalazłam tymczas od zaraz do 26go września....
-
Znowu czarna??!! :placz::mad: Ja się załamię, czy porzucone psy nie mają innych kolorów??? :roll: No cóż, prezesowa mnie zamorduje, ale trzeba jej pomóc...
-
Nie dostała krwi, po lekach przeciwbólowych poczuła się lepiej. Jutro czeka ją badanie moczu, sprawdzimy, czy jest w nim białko
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
" Nie odzywałam się długo bo byłam poza Poznaniem. U Zulasa wszystko w najlepszym porządku:) W załączniku przeszyłam zdjęcia zdolnego pływaka. Kocha wodę myślę, że spokojnie mógłby brać udział w zawodach pływackich dla psów:) Pozdrawiam Magda" [IMG]http://images8.fotosik.pl/446/04390664ea0fdc32.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/446/1254c6d2ad2a72ea.jpg[/IMG] -
Babeszja odpada. W grę wchodzi borelioza, Addison, trombocytopenia autoimmunologiczna. Poczytajcie też o toczeniu rumieniowatym układowym..
-
Vikunia to aniołek w psiej skórze. Gdybyście zobaczyli jak bardzo jest wpatrzona w Helgę&Ares........... Nieprawdopodobna miłość....
-
O liniach papilarnych słyszałam, o skanach źrenic oczu też, ale żeby zaraz identyfikować przy pomocy okaleczonego fleszu??!!
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7Br82rkAI/AAAAAAABC-I/_cP-8daviJU/P8310018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7Br9VsQ1I/AAAAAAABC-M/yeUu_pY7fXY/P8310019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7BsAnrWWI/AAAAAAABC-Q/HAqBKdYpCdI/P8310021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7BsOEqouI/AAAAAAABC-U/ma3eYOg8lx4/P8310022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7BsOG3YrI/AAAAAAABC-Y/f7l07QYE-LM/P8310023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TH7BvZegHqI/AAAAAAABC-g/s47AAolJd6s/P8310024.JPG[/IMG]
-
Jeszcze nie minęła, obie panie jeszcze śpią :crazyeye: :diabloti:
-
Czarny, duży pies z czerwoną obrożą - POZNAŃ - Osiedle Bajkowe
GoniaP replied to lepszy_kosa's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Numer trzy opada, bo ten, którego ja widuję, jest duży. Nota bene bardzo przypomina Twojego Bąbla ;-).[/QUOTE] My go nazywamy "Tata Bąbla" :-D -
Czarny, duży pies z czerwoną obrożą - POZNAŃ - Osiedle Bajkowe
GoniaP replied to lepszy_kosa's topic in Już w nowym domu
To Was nieco oświecę ;) Po osiedlu Bajkowym biegają luzem 3 czarne psy ;) 1 jest duży, cały czarny z siwiejącym pyszczkiem i z ciemną obrożą, mieszka na Szeherezady. 2 również jest duży, prawie cały czarny z wyjątkiem kilku małych białych znaczeń, ma czerwoną obrożę mieszka niedaleko RENY. Właścicielka pożal się Boże... 3. jest mały, spłoszony, chudy, z czerwoną obrożą i okupuje zwykle teren przy sklepie na Złotowskiej, ale błaka się po całym osiedlu - nie mogę go złapać. -
Helga i Vika od kilku dni są u mnie. Mam więc możność obserwowania Vikuni non stop. Bardzo niepokoją mnie te jej krwiaki, wzmożone łaknienie, lękliwość. Poza tym, Vika ma się dobrze, tylko czasami jej oddech wzmaga się jak na maratonie. Vika to nieprzeciętne stworzenie, czułe na każdy gest swojej Pani - Dominiki. Martwię się o nie obie.... Mam nadzieję, że dr Hildebrand postawi diagnozę....
-
Minimum 500zł..
-
No to jest POSTĘP!!! :-D
-
Szczcęśliwy Toniek NA DIETĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Boże, serce mi się ścisnęło po pierwsze jak zobaczyłam banerek, a potem jak obejrzałam filmik. Nie taką Vikę poznałam :(( Strasznie zmarniała :( Gdzie jest dla Niej ratunek???!!!
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
GoniaP replied to majqa's topic in Foto Blogi
Majguś, bardzo jest mi przykro z powodu Waszej straty :( Przytulam mocno... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Proszę o wstawienie kilku zdjęć.... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oto dzisiejszy Rodi: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Rodi30071002?authkey=Gv1sRgCKrAiJfmg6iKPw&feat=directlink[/url]