Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Przekazuję Wam info od weta: Sunia stara, zaniedbana, sierść skołtuniona. Szybki oddech, bardzo słabe kończyny, sunia odczuwa bardzo silny ból. Lekko odwodniona. Wyniki morfologii i biochemii dobre, lekko podwyższony cukier. Rtg odc piersiowego - mięsień sercowy lekko powiększony, serce osłuchowo ok. Kręgosłup - potworna spondyloza, również źródło strasznego bólu. Żeby sunia mogła dalej podróżować, należy odpowiednio ustawić leki p. bólowe. Lekarz dopasowuje je patrząc na reakcje psa, zajmie to ok. 3 dni. Na samą podróż Tania będzie dodatkowo zabezpieczona.
  2. Oczywiście, pozostaję czujna ;)
  3. Też masz błękitną ? ;) Taniulka jest właśnie badana przez weta. Moi szpiedzy donoszą, że jest w makabrycznym stanie :(
  4. Proszę zadzwoń do mnie na 785 03 03 03 lub podaj mi swój nr...
  5. [quote name='Ajula']bardzo dzielny maluch :) a to białe długie w łapce to jest coś w rodzaju szyny?[/QUOTE] To 2 gwodździe, które mają za zadanie ustabilizować kość.
  6. Dziewczyny, weźcie na luz ;) E-S nasz Oddział polega m.in na siatce dt, różnych, różnistych. Zgłaszają się często do nas ludzie, którzy dawno już nie mieli psa, bo nie pozwalała im na to sytuacja rodzinna czy finansowa. Często, mając wsparcie fundacji, przekonują się, że dadzą radę i albo pies im powierzony u nich zostaje na stałe, albo po kilku tymczasach decydują się na własnego pupila.Oczywiście nie twierdzę, że zawsze, zdarzyły nam się dotychczas 2 wtopy...
  7. No i ja czekam na Twój wpis Irenko...
  8. Zdjęcie kontrolne łapinki po operacji: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXiOov92I/AAAAAAAA94U/aqnCngi25m8/s400/P4190039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXmGmvq-I/AAAAAAAA95E/eaYEDq5shpQ/s400/P4190031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXoXcma-I/AAAAAAAA95c/UWS6F0nzITc/s400/P4190025.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXolVS64I/AAAAAAAA95k/MU_E6G-CRqk/s400/P4190026.JPG[/img] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXpk156JI/AAAAAAAA95s/2NJ2feS7Dj8/s400/P4190027.JPG[/IMG]
  9. Ojej, ilu Zulusek ma kibiców! :loveu::loveu::loveu: Z wdzięczności za wsparcie Zulusek się pokazuje: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXjLGLucI/AAAAAAAA94g/hZ1XbIxd-1I/s400/P4190028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXjyRyavI/AAAAAAAA940/Mu0A9XyO6Ss/s400/P4190029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXk7bwGyI/AAAAAAAA948/j7M8FBxqBB0/s400/P4190030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXm_gd_oI/AAAAAAAA95M/_jKRnAIa6SA/s400/P4190032.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXntGWhFI/AAAAAAAA95U/lvVt_rTDDSw/s400/P4190033.JPG[/img]
  10. Jutro pogadam z lekarzem i przekażę wieści. Powinny być też zdjęcia ;)
  11. Kochane cioteczki, żaden hotel nie przyjmie psa z choroba skóry :( Trzeba kombinować dt bez innych psów...
  12. Prawdopodobnie we wtorek będę się widziała z lekarzem, więc ustalimy co i jak. Miejsca dla Rodiego nie mam, co spędza mi sen z powiek... :(
  13. A tu są wszystkie zdjęcia w chronologicznym porządku, od momentu adopcji ;) : [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/ChampDs?feat=directlink[/url]
  14. Zojeczka czuje się dobrze, ale są jeszcze guzki... 26 ma ja zobaczyć wet i wtedy zapadnie decyzja co dalej.
  15. [quote name='Isadora7']Goniu dane kontaktowe standardowo do ciebie prawda?[/QUOTE] Tak, standardowo ;)
  16. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvEZKAUkI/AAAAAAAA9vU/2NsrdM6xmF8/s400/P4180068.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvFzmG37I/AAAAAAAA9vc/5y11rLRKWRU/s400/P4180070.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu4_Fo1tI/AAAAAAAA9uU/WRSCyXxRO6s/s400/P4180072.JPG[/IMG] A tak było jeszcze wczoraj, przed operacją.... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu8AKuhuI/AAAAAAAA9uk/qnYwLuz0mLM/s400/P4160028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu6Vw4rAI/AAAAAAAA9uc/lRa3eSjeGSQ/s400/P4160025.JPG[/IMG]
  17. Multicytaty mi nie działają, więc podziękuję Wam zbiorowo za obecność i wsparcie. Bardzo jestem Wam wdzięczna, naprawdę. Zulusia pierwszy dzień po operacji: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu9Re878I/AAAAAAAA9us/I7OmBYh8SBY/s400/P4170035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu-0tJXaI/AAAAAAAA9u0/ONHXHsqKbPo/s400/P4180044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvAJ-LDSI/AAAAAAAA9u8/xuNG0QHp2IQ/s400/P4180046.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvB9baHZI/AAAAAAAA9vE/j0Kxow00BEU/s400/P4180048.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvDDp7tAI/AAAAAAAA9vM/0-eFLSBTx-Y/s400/P4180057.JPG[/IMG]
  18. [quote name='majqa']Goniu, nie masz kontaktu z Julią?[/QUOTE] Jak kamień w wodę :(
  19. [quote name='UTAAP']Wsadzilam banerek do podpisu i podnosze. Psina sliczna. Czy oprocz tego zwyklego n-ru konta jest moze jeszcze konto paypal?[/QUOTE] Utaap, mamy konto paypal, ale kompletnie nie wiem jakie dane Tobie podać... Może ktoś mnie oświecić? Zulusek obolały... :(
  20. DLA ZULU, to tytuł wpłat...
  21. [quote name='IVV']mialy wpynac 16 kwietnia. Gosiu czy mozesz sprawdzic ,a ja sprawdze z PayPal dzis wieczrem[/QUOTE] Dziś sprawdzałam IVV... I proszę wszystkich, zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183751-Ju%C5%BC-nie-Skandal-a-Zulu.Wyrwany-od-meneli-zbiera-na-operacj%C4%99-by-m%C3%B3c-normalnie-%C5%BCy%C4%87[/url]!
  22. Los jest dziwny, ale mimo wszystko wierzę w dobro jego rozdania...
  23. [quote name='IVV']Rodi byl piekny ,ale teras robi sie z niego przepiekny PIES !!! ON MA TYLE KLASY W SOBIE!!! Dominika czy doszly juz pieniadze ode mnie?[/QUOTE] IVV ja odpowiem Tobie, bo ja zawiaduję kontem. Niestety jeszcze nie, ale jeśli wpłyną rzeczywiście, to będzie to dla nas ogromny zastrzyk finansowy, za który będziemy ogromnie wdzięczni. Jak tylko wpłyną, dam znać.
  24. Dzięki Wam wszystkim za przybycie! Niestety samotnie nic nie zrobimy.... Zuluś otrząsa się z narkozy, to zawsze przykry widok :(
×
×
  • Create New...