Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Dziękuję Isadorko! Wszystkich proszę o rozesłanie linku po znajomych!
  2. Czy to prawda, że tam bardzo źle się dzieje?
  3. Tak, bo wieści z domu są dobre :) Nie, bo dług cały czas 2,700 - Helga zrobiła błąd w kalkulacji na 1 stronie :shake:
  4. [quote name='Lotty'] Czy poprzedni " właściciel" psiaka odpowie za znęcanie się nad nim?[/QUOTE] Tylko, jeśli zawiadomienie złoży hodowca. Ale coś mi się wydaje, że to nie leży w jej interesie....
  5. Pełne dane w 1 poście. Jakoś nie mogę się otrząsnąć po wydarzeniach pekinowych ;(
  6. Nie rozumiem... Proszę o wyjaśnienia.
  7. [quote name='Ajula']a niech Ci pójdzie na zdrowie :D[/QUOTE] Tego wcale nie jestem pewna :diabloti:
  8. Wiem, i bardzo żałuję, że nie trafiła do Ciebie już miesiąc temu. Jednak teraz ma dom, która ma niesamowite pokłady cierpliwości i miłości, taki zdeterminowany by uczynić ją szczęśliwą. Wiem, że zdjęcie kiepskiej jakości bo z komórki, ale zawsze ;) [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPQt9Is0MMI/AAAAAAABFjs/0DjU57luYM8/s400/28112010316.jpg[/img]
  9. Tu Cudaczek i jego 248 fotek: [url]http://jamor.fotosik.pl/albumy/765224-2.html[/url] Chłopak świetnie się u Jamora bawi, to pewnik, ale dlaczego nikt go nie chce pokochać??? :(
  10. Bardzo się cieszę, że Misi się udało :) A jak przebiega socjalizacja? Ajulko, bardzo Ci dziękuję za to, że pożyczyłaś mi dziś męża :-D Bez Niego spałybyśmy teraz pewnie w jakiejś psiej budzie, bo za cholercię nie trafiłabym z tego wygwizdowa do domu ;)
  11. Rasowy pekińczyk do adopcji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197066-Pozna%C5%84-Peki%C5%84czyk-Salamon-Kropla-Nektaru-SOS[/url]!!!
  12. Dzięki agata :) Pani Małgosiu Bojeczka według mnie ma się coraz lepiej aczkolwiek nadal się wielu rzeczy boi. Z Szagim dogaduje się już dobrze, zazdrość minęła więc często jest tak że ja siedzę w fotelu a z obu stron moje kochane "ciapki". Małym sukcesem mogę nazwać fakt że miski z jedzeniem nie są zabierane a pieski bez problemu z nich korzystają ( tzn. Bojeczka już nie rzuca się na jedzenie). Zdjęcia oczywiście prześlę. Pozdrawiam serdecznie Bożena
  13. A najlepszy numer to to, że ex pan Saliego się ujawnił i wypłakuje oczy w trosce o swojego psa. Nie muszę mówić, że został potraktowany wyjątkowo chłodno w gabinecie... Został poproszony o przyniesienie do gabinetu wszystkich rzeczy należących do psiaka, dziś ma się z nimi pojawić. Dzwoniła też do mnie córka tego pana, zszokowana postępowaniem ojca, i pytała o zdrowie Saliego. Nikt się jednak nawet nie zająknął o kosztach operacji i opieki nad "ukochanym" psiakiem :shake::shake::shake:
  14. Witam serdecznie Pani Małgosiu, Dziekuję za pamięć, Rokuś jest coraz odważniejszy, już chodzimy na dalekie spacery, wspaniale odnajduje droge powrotną, bardzo cieszy go śnieg. Tarza się w śniegu , łapie pyskiem ile sie uda, bryka na niestety tylko 5-cio metrowej smyczy. Ja mam taki trening, że żadna siłownia, ani fitnes się nie umywa. No i na świeżym powietrzu.Wczoraj poszliśmy na daleki spacer / w tempie wiadomym/ gdy sypał śnieg. Normalnie nic i nikt by mnie nie wyciągnął z domu, a Rokuś i Kaja owszem. Przyznam się do zwiększenia dawki pokarmowej. Do karmy Eukanuba dodaję mu ugotowany ryż z płatkami owsianymi, bo niestety był głodny, a nie chciałam zwiększać mu dawki karmy. Teraz jest zadowolony i nie szuka jedzenia pomiędzy posiłkami. Koty nadal mają azyl u mamy, ale są coraz śmielsze. Roki jest bardzo kochanym i bardzo mądrym psiakiem. W domu to taki misio do przytulania. Bardzo lubi bawić się butelką po wodzie mineralnej, jest duża i robi dużo hałasu, bo strzela pod zębami. Na razie nie miał stycznosci z innymi psami, widzą się tylko z daleka, więc nie wiem, jak się będzie zachowywał. Szaleje z radosci gdy się ubieram " na spacer", pomaga mi się ubrać tarmosząc spodnie, kurtkę porywając buty, jest w ogóle radosny. Napiszę znów a teraz pozdrawiam [FONT=&quot]Danuta[/FONT]
  15. Sali czuje się już znacznie lepiej :) Ma apetyt, a i kitką potrafi zakręcić. Ma bardzo przyjazny charakter. Lubi inne psy, kocha człowieka ale nie jest przy tym nachalny. Za 7 dni zdjęcie szwów i wio po nowe życie !
  16. Teraz, kiedy Malinka jest bezpieczna z nową Rodziną, mogę chyba dać upust mojej... frustracji, a nawet złości. Przez ponad miesiąc byłam targana pomiędzy obozem Pana domu z Córkami (za Malinką), a obozem Pani domu. (przeciw)..Wydawało mi się, że robię dobrze, i że Malinka zostanie zaakceptowana przez ogół. Teraz jestem bogatsza o nowe doświadczenie i niestety stwierdzam, że w tej rodzinnej wojnie niestety ucierpiał (a może JAK ZWYKLE) pies.... Miała być pełnoprawnym członkiem rodziny i mieszkać w domu. To szybko zostało zweryfikowane i zamieszkała w garażu. Oddawałam tej rodzinie psa spłoszonego, owszem, ale dziś, po 1,5 miesiąca odebrałam psa PRZERAŻONEGO! Łapaliśmy Malinę na otwartym terenie i nie uciekała wtedy, dała do siebie podejść, nie szarpała się przy założeniu smyczy. Dziś zademonstrowała panikę! Winą za ten stan rzeczy obarczam p.Marzenę, tę samą, która podpisała ze mną umowę na dom stały pod koniec lata tego roku....
  17. Parę fotek z dziś: [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPEM6eHSLpI/AAAAAAABFfw/4FN4XiSFUag/s400/PB260002.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPEM9RcQO_I/AAAAAAABFgQ/pC3EnKA1b6k/s400/PB260006.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPEM-QR0p1I/AAAAAAABFgY/ruMC11buTLM/s400/PB260007.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPEM_KEBKMI/AAAAAAABFgg/ll8TB3GiSKU/s400/PB260008.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPENAINjwXI/AAAAAAABFgo/pKIuk47tLp8/s400/PB260009.JPG[/img]
  18. Może zatem mądrzej byłoby przełożyć łapankę na dzień, kiedy więcej osób będzie mogło się stawić? Obawiam się bowiem, że można sunię tak skutecznie przestraszyć, że już nie wróci, lub będzie jeszcze bardziej ostrożna...
  19. [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TPDa0byWAII/AAAAAAABFe4/QmoXeOpqMqE/s400/DSC_1536.jpg[/img]
  20. [COLOR=Red][B]Pewna Pani z Poznania chciałaby podarować kieleckim psom kilka bud z odzysku. Jeśli są potrzebne, proszę by ktoś zorientowany zadzwonił do [COLOR=Black]p. Kasi 604185657[/COLOR] celem omówienia szczegółów.[/B][/COLOR]
  21. Dziękuję Beka za pamięć. Ale nasze dziewczyny tak się sprężyły z ogłoszeniami, że wybrałam juz dom dla Malinki i jutro pojedzie po nowe życie do Leszna ;)
  22. Za przyzwoleniem hodowczyni cytuję maila od niej: [FONT=&quot]Wstrząsające. Mój mąż przed wakacjami był u tego człowieka. Dostarczał mu chip. Opowiadał mi o psie. Jeszcze wtedy tak nie wyglądał. Kilkakrotnie po zakupie psa ode mnie p. B kontaktował się ze mną telefonicznie, nie zgłaszał żadnych problemów. Dopiero 2 tygodnie temu ale nie powiedział o co chodzi. Ojciec Salamona ma 4 i pół roku, matka 3 lata. Gdyby mieli jaskrę chyba byłaby widoczna? Brat Salamona był u mnie 10 miesięcy. Pani, która go kupiła jest ze mną w stałym kontakcie. Już napisałam wiadomość do właścicielki brata Salamona. Jutro będę u koleżanki z Towarzystwa opieki, zapytam jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie.[/FONT] i mail 2 [FONT=&quot]Jestem tak zszokowana, cały czas myślę jak pomóc Salemu. Jego były właściciel jako jedyny nachodził mnie i błagał, że musi mieć tego psa. [/FONT]
×
×
  • Create New...