-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']To super! Mogłabym zapewnic jej domek do połowy maja, w drugiej połowie maja rodzice wyjeżdżaja i będę miała ich sunię przez 2 tygodnie, a potem to juz do września może u mnie mieszkać, tylko te dwa tygodnie w II połowie maja...jezeli mogłaby być np w tym czasie w hoteliku albo u kogoś kochajacego boksiki. wiem, że to może nie jest super rozwiązanie, ale jedyne które mogę zaproponować ;) To chyba i tak lepsze niż bidul... Zdaję sobie sprawę, że może potrwać...[/quote] Oferta super!!! Dziękujemy! :loveu: Monika na pewno się do Ciebie odezwie. Trzeba dziaać szybko. Kiedy mogłabyś ją wziąć? -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
GoniaP replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Janka i proszę w jego imieniu o pomoc!!! -
Mała, starsza suczka Sonia - jest już suczką domową:)
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::eviltong::eviltong::eviltong: -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
GoniaP replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Kochani!!! Nie pozwólmy temu psu dłużej siedzieć w schronisku!!! Każdy kolejny dzień zbliża go do śmierci w potwornym cierpieniu. Basia to osoba o wielkim sercu, zaufajcie więc Jej i wpłaćcie co kto może na Jej konto. Złotówka do złotówki i się uzbiera, a psu podarujecie drugą szansę.[/B][/SIZE] Bardzo się o niego martwię:-( Moja Zuzia (z poz schroniska) może do końca życia zostać okaleczona, mimo, że jej stan był nieporównywalnie lepszy niż stan Janka. Tu liczy się czas, a potem najlepsza opieka. Basia się o nią postara, jestem tego pewna. Do dzieła ludziska. Szperajcie w kieszeniach z drobniakami!!! -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Super!!! Proszę dać Monice troszkę czasu, bo ma urwanie głowy, i nie ma Jej przy kompie. Zapytam tylko na jak długo boksia mogłaby zamieszkać u Ciebie? Pytam, bo nie ma chętnych na młode boksie, a co dopiero na tak posiwiałą mordkę :shake: Czy jesteś przygotowana na to, że adopcja może potrwać? -
Marku, chciałam tylko napisać, że Alex i ja, jesteśmy po lekturze Twojego i Nokolasowego wątku :) Nikolas jest śliczny, i mimo wieku dostojnego, bardzo zadowolony z życia. Ściskamy Was mocno i dziękujemy nieustannie za wszystko :buzi:
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jeśli w tej lecznicy tak do sprawy podchodzą, to lepiej zabrać go na SGGW. Za dużo tu gadania, a za mało konkretów jak dla mnie. To zwierzę niemilosiernie cierpi!!! -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Czy ona jest już na boksach ogólnych? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Widzialam tę psinę struchlałą ze strachu w szpitalnym korytarzu... To było wtedy, kiedy plakałam nad chorą Pikusią :-( Monika ma rację, ta psina długo nie pożyje w schronisku... Ludzie poraz kolejni okazali się okrutni :shake: Jak można wyrzucić starą suczkę :-( -
Dopiero wróciłam do somu po intensywnym dniu. Przepraszam wszystkich, jeśli cos zawaliłam, ale nie mam już sił. Nadrobie jutro. Widzialam się dziś m. innymi z Pikusią, wyściskałam ją, wycałowałam, i powiedziałam jej na uszko, że o nią z całych sił walczymy... A ona sie do mnie uśmiechała... Wygląda pięknie, wiecie??? I te jej mądre, bursztynowe, kokieteryjnie spoglądajace oczy...