Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='caroolcia']To super! Mogłabym zapewnic jej domek do połowy maja, w drugiej połowie maja rodzice wyjeżdżaja i będę miała ich sunię przez 2 tygodnie, a potem to juz do września może u mnie mieszkać, tylko te dwa tygodnie w II połowie maja...jezeli mogłaby być np w tym czasie w hoteliku albo u kogoś kochajacego boksiki. wiem, że to może nie jest super rozwiązanie, ale jedyne które mogę zaproponować ;) To chyba i tak lepsze niż bidul... Zdaję sobie sprawę, że może potrwać...[/quote] Oferta super!!! Dziękujemy! :loveu: Monika na pewno się do Ciebie odezwie. Trzeba dziaać szybko. Kiedy mogłabyś ją wziąć?
  2. Podnoszę Janka i proszę w jego imieniu o pomoc!!!
  3. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::eviltong::eviltong::eviltong:
  4. Rymonka, oprócz Ciebie, erii i mnie już nikt tu prawie nie zagląda :-( A Cudak jest taki piekny i kochany... Co z nim będzie?
  5. [quote name='mysiaw']Pan doktor powiedział, że 6-8kg[/quote] To tyle co ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [SIZE=3][B]Kochani!!! Nie pozwólmy temu psu dłużej siedzieć w schronisku!!! Każdy kolejny dzień zbliża go do śmierci w potwornym cierpieniu. Basia to osoba o wielkim sercu, zaufajcie więc Jej i wpłaćcie co kto może na Jej konto. Złotówka do złotówki i się uzbiera, a psu podarujecie drugą szansę.[/B][/SIZE] Bardzo się o niego martwię:-( Moja Zuzia (z poz schroniska) może do końca życia zostać okaleczona, mimo, że jej stan był nieporównywalnie lepszy niż stan Janka. Tu liczy się czas, a potem najlepsza opieka. Basia się o nią postara, jestem tego pewna. Do dzieła ludziska. Szperajcie w kieszeniach z drobniakami!!!
  7. [quote name='basiaap']Jamoleczek już w domku, to teraz pora na Pikulinkę:) No chyba Gosiu, że sie jednak zaweźmiesz i przekonasz Króla Bąbla:diabloti:[/quote] :evil_lol: Już z nim gadałam, i się nie zgadza i już :roll:
  8. Biedna mala psinka... Anula, nie martw się, on wkrótce odmłodnieje i wypięknieje, a i Ciebie polubi, jestem tego pewna. Niech tylko poczuje sie pewniej i zazna dobroć ludzkiej ręki.
  9. Super!!! Proszę dać Monice troszkę czasu, bo ma urwanie głowy, i nie ma Jej przy kompie. Zapytam tylko na jak długo boksia mogłaby zamieszkać u Ciebie? Pytam, bo nie ma chętnych na młode boksie, a co dopiero na tak posiwiałą mordkę :shake: Czy jesteś przygotowana na to, że adopcja może potrwać?
  10. Cudazcku kochany! Ciotka Monika nazywa Cię Dropsikiem :loveu: Bo jesteś słodki jak cukierek :) No i dlaczego nikt Cię nie chce??????????????????????????????????????????????????????????????????????
  11. Pikusiu, oj Pikusiu kochana... Co my z Tobą poczniemy????
  12. Marku, chciałam tylko napisać, że Alex i ja, jesteśmy po lekturze Twojego i Nokolasowego wątku :) Nikolas jest śliczny, i mimo wieku dostojnego, bardzo zadowolony z życia. Ściskamy Was mocno i dziękujemy nieustannie za wszystko :buzi:
  13. Dobranoc Księżniczko, wyśnij wreszcie ten swój wymarzony dom, co??????
  14. Jeśli w tej lecznicy tak do sprawy podchodzą, to lepiej zabrać go na SGGW. Za dużo tu gadania, a za mało konkretów jak dla mnie. To zwierzę niemilosiernie cierpi!!!
  15. To tak tylko dla kontrastu... [B][img]http://upload.miau.pl/2/21839.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/21840.jpg[/img][/B]
  16. Czy ona jest już na boksach ogólnych?
  17. Widzialam tę psinę struchlałą ze strachu w szpitalnym korytarzu... To było wtedy, kiedy plakałam nad chorą Pikusią :-( Monika ma rację, ta psina długo nie pożyje w schronisku... Ludzie poraz kolejni okazali się okrutni :shake: Jak można wyrzucić starą suczkę :-(
  18. Zuzia vel Fraszka już w nowym domu!!! Zostawiłam ją rozbrykaną i zadowoloną... mam wrażenie, że tylko mnie było ciężko i łzawo. Bądź szczęśliwa psinko kochana! :loveu: Będę za Tobą tesknić...
  19. Dopiero wróciłam do somu po intensywnym dniu. Przepraszam wszystkich, jeśli cos zawaliłam, ale nie mam już sił. Nadrobie jutro. Widzialam się dziś m. innymi z Pikusią, wyściskałam ją, wycałowałam, i powiedziałam jej na uszko, że o nią z całych sił walczymy... A ona sie do mnie uśmiechała... Wygląda pięknie, wiecie??? I te jej mądre, bursztynowe, kokieteryjnie spoglądajace oczy...
  20. Pikusiu, gdzież ten Twój domek wymarzony??????:-(
  21. A teraz dobranoc Państwu, idę spędzić ostatnią noc z jamnikiem :-(
  22. A w związku z powyższym ja mam bardzo szczęśliwego psa;)
×
×
  • Create New...