-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Jutro będę w schronisku i zapytam o sieci... -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ja też tam będę! Bunia będzie miala obstwę że hoho!!! -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
A dziękujemy Forumowiczu;) Ucałowania!!! Dla Ciebie i ukochanej :loveu: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']ja tez baranek i takze mnie skreca tylko jest tez problem taki ze...nie za bardzo mozemy fikac bo mamy nieoplacone faktury za Apsika(wymienionego w tym watku przez Mariolke)wiec z tej strony takze jestemy ograniczeni...ja mam tylko nadzieje ze to juz moja ostatnia nieprzespana noc i ze jutro bedzie wiaodmo co robic...[/quote] Rozumiem Kostek, ale przecież inna Fundacja mogła firmować Finka. Finanse są w tym wątku, więc pieniądze nie są ograniczeniem... -
[quote name='Asior']dziewczyny :( nie liczcie że znajdziecie łatwo kogoś kto będzie siedział w domu...wszyscy pracujemy :( i cięzko znaleść osobę niepracującą, albo pracująca w domu........ My wszyscy mamy zwierzaki i każdy musi zostawać na te przynajmniej 8 godzin!!!![/quote] Asior, tu nie tyle chodzi o zostawianie suni w domu na czas pracy... Ale myślę, że ktoś kto nie zna psiej natury, nie zauważy niepokojących sygnałów, jeśli się pojawią... Pikusia jest starszą sunią, która wiele przeszła, zarówno pod względem życiowym, jak i zdrowotnym... Nie wiadomo jak długo będzie w dobrej kondycji. Ja po prostu myślę, że gdyby Pikunia zaczęła chorować, niedomagać lub cokolwiek, ta Pani by sobie nie poradziła :shake:
-
[quote name='jo_joanna']a poza tym to jednak straszy psiak, może potrzebować opieki weterynarza i opieki w domu, przy tak długiej nieobecności trudno byłoby sobie to wyobrazić.... Ale skoro Pani taka miła, może chciałaby innego psiaka. Chociaż.... dość dlugi jej nie ma w domu..... A to że nie miała psiaka.. Też mam od ponad roku, wzięłam dorosłą sunię, wypytywałam co i jak i jakoś się układa. Trzeba chcieć! Ale jak mecie wątpliwości to nic na siłę! A kciuki ściskam ciągle za ślicznotkę, domku przybywaj![/quote] Zgadzam się, ale Pikusia dopiero co się podniosła z choroby. Wymaga obserwacji i atencji kogoś doświadczonego. Takie jest moje zdanie.
-
[quote name='Hakita']Qrcze...:cool1: No jest to pewnego rodzaju problem, ale...dla każdego z nas był to kiedyś pierwszy raz i wierzę, że jak ktoś bardzo chce, to zrobi wszystko, dokształci się... [/quote] Hakitko kochana, nie spałabym już w ogóle, gdybym pozwoliła się komuś uczyć na Pikulince :shake: Ta Pani pytała np. czy rano można z pieskiem wyjść na 5 minut, a potem dopiero po powrocie z pracy......... Żałuję, bo ta Pani ma piękne, dobre, czyste serce...
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
P.S. Jako zodiakalny Baran, mam rogi i kopyta, a na pewno nie mam cierpliwości. Znając siebie wiem, że w takiej sytuacji poruszyłabym niebo i ziemię, a jak trzeba wyciągnęłabym dr. Sterna z łóżka i zmusiłabym go żeby zbadał cierpiące zwierzę. -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek'] ps.GoniuP przepraszam ze nie dzownilam ale ja kompletnie teraz na nic nie mam czasu nawet tutaj z doskoku pisze co u Finka itd [/quote] Kostek, nie przepraszaj, rozumiem. Ja tylko martwię sie o tego psa i serce mi się kraja, że tak długo już cierpi. W takich złamaniach liczy się czas, obawiam się, że może juz być musztarda po obiedzie...:-( -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='escalade74']Pod który punkt podchodzi nasz szczeniak Supergogo??[/quote] Żaden...:-( Zaraz do Was zadzwonię :) -
Moje wrażenia z odwiedzin w potencjalnym domku są takie: Pani jest prze przemiła, ma dobre serce (to widać), ma chęci... Do tego jest pod wielkim wrażeniem Pikusi, domek super, okolica świetna. ALE Pani nigdy nie miała psa i pracuje od 8 do 17. Pytania, które mi zadawała świadczyły o kompletnej nieznajomości psiej natury. Obawiam się, że pewne sprawy mogłyby ją przerosnąć :( Ponadto Pikusia jest psem specjalnej troski, musi zatem trafić do kogoś, kto nie tylko będzie ją kochał i adorował, ale do kogoś kto będzie potrafil ją "czytać". Myślę, że ta Pani miałaby z tym problem... Alex się ze mną zgadza w 100 procentach, nie jest to więc subiektywna ocena.
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Oby się tylko wszystko udało ... - mój padre (donvitow) specjalnie przyjezdza do nas do poznania zeby foteczki porobic i wstawic na forum - mam nadzieje juz weselszej Buni[/quote] Masz fajnego padre :lol:, którego serdecznie pozdrawiamy!!! Ja też nie mogę doczekać się jutra. Obrożę dyżurną mam, weź tylko smycz!!! -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, ze jesteś przywiązana do Waszego plakatu, ale czasami ludzi urzeka historia i zdjęcie konkretnego psa. Wasz plakat jest zbyt ogólny, poza tym, nie każdy ma internet i może zajrzeć na proponowaną przez Was stronę. Wtedy tracisz wielu odbiorców. Ale zrobisz jak uważasz. -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Olenko, dostałam plakat, i nie obraź się i nie wysyłaj do nikogo tej wersji. Dlaczego? A dlatego, że w tym przypadku szukamy domu dla Ricza, plakat musi więc zostać przerobiony. Pozwól, że ja skomponuję tekst i prześlę go Tobie do weryfikacji.[/B][/SIZE] -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']Sterny wczoraj nie było - bedzie dopiero dzisiaj. po jego konsultacjach bedzie cokolwiek wiadomo. Sylwia jak wroci to napisze czego sie dowiedziala. ludzie troche cierpliwosci.... lecznice zaczynaja olewac azyl wlasnie przez fundacje... :/[/quote] Nie obraź się, ale ciekawe, czy byłabyś taka cierpliwa, jeśli Tobie by sterczała kość z nogi, czego oczywiście Tobie nie życzę. :-( -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Mnie tam się podoba Bunia... -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vika_Bari'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wersie plakatu mogę wysłać na mail. [/SIZE][/FONT] [/quote] Ucałowania dla Ricza :loveu: Tymczasem poproszę o plakat na mail ;) -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
A ja mam konkretne pytanie. Czy pies już był badany przez tego dr Sterna? Jaka jego diagnoza? I dlaczego pozwalacie mu tak cierpieć i nie wieziecie na sygnale na SGGW? Przecież każdy dzień zwłoki, to niepotrzebne cierpienie a do tego umniejsza szansę na powodzenie operacji.... -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
caroolcia Ty masz pierwszeństwo w wyborze. Strzelaj!